Přejít na obsah

Tažné zařízení


Guest pavelpavlousek

Doporučené příspěvky

dakujem pekne, akurat ze tento vyrez tam mam, len furt mi to tazne ohyna naraznik, a pritom uz sa to podla man viac vyzerat neda, na fotke vidno, ze hned za tou hranou zacina vystuha naraznika, plastova...

 

takze neviem kde je chyba... mam tam nebodaj nespravne tazne zariadenie??

post-24561-0-17075600-1367781549_thumb.jpg

post-24561-0-76757500-1367781557_thumb.jpg

post-24561-0-88358000-1367781563_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Hlavne jak tak koukam, orig tazne kdyz je koule v kufru nikde zezadu nic netrci je to tak?

Muzete nekdo postnout foto zespodu s a bez orig koule?

To se pak zajistuje zevnitr nebo odaretovava?

Chtel bych na RS kouli, ale nechci aby cokoli trcelo, treba Tiguan to ma luxusne vyresene:

http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=248&t=231565&sid=2e638ed82747c663286798f560ea2ffe&start=15

Odkaz ke komentáři

Zravim pani. Tiez sa pridam do tohto vlakna s taznym. Namontoval som si tazne na moju OII ale akosi neviem nakodovat Gateway. Gateway mam tuto:

Address 19: CAN Gateway

Protocol: CAN

Part No: 7N0 907 530 H

Component: J533 Gateway H42 1620

Coding: 351302

Shop #: WSC 73430

 

pritom sa s jednotkou tazneho viem spojit, akurat ked som pripojil vozik svetla, smerovky, brzdy svietili ale zadne parkovacie senzory sa neodpojili. Poradi mi niekto ako to nakodovat?

Odkaz ke komentáři

for feki:

 

z tvých fotek je patrné, že je použito TZ pro O II předface, proto ten ohnutý plast. Na O II face nebo modely RS je z důvodu tvarově jiného nárazníku nutnost použít TZ pro modely face a RS, kdy uzávěr na bajonet je konstruován o kousek níže, proto to nejde napasovat bez toho aniž by se muselo "brutálně" řezat do nárazníku. Jediná možnost je vyměnit železo za cokoliv pro RS nebo face.

Odkaz ke komentáři

gateway snad má long coding calculator ne?

hej to ma ale ja v popiskach to tazne nikde nemam. to kodovanie ma len 3byte, co sa mi zda kratke. vcds mam 10.6.0 a niekde som cital ze tato verzia moze mat nejaky bug, zato to zobrazuje len 3 byty,ale neviem co je na tom pravdy, zato sa pytam tu odbornikov. nemate niekto s tym skusenost? dokonca ani v gateway v installation liste nevidim ostatne jednotky ktore by sa mali dat zapnut, je tam len jedna 01-Engine.

post-15226-0-50158500-1368162273_thumb.png

 

este dodam ze gateway je 7N0 907 530 H, v aute mam ABS ESP dazdovy-svetelny senzor Swing 4 el. okna sklapacie voknajsie zrkadla ... toto je od vyroby a domontovane mam originalne predne a zadne parkovacie senzory, tie funguje dobre aj zobrazuju na radiu.

Odkaz ke komentáři

pan mi odpisal toto :

,, ... nakres je z horneho pohladu na naraznik. Ked si teraz naznacite okraje stredovych drziakov na naraznik, budete mat polohu vyrezu. Smerom dohora 20mm od spodneho okraja, kde vam to tlaci.Rezte radsej menej a postupne."

z horneho ma na mysli akoby od5tych dveri? len neviem preco je to nesymetricke...

Odkaz ke komentáři

Jj asi tak, ale neviem ci sa mi to podari vyrezat na mieste, tie kolme rezy hore by sa dali, mozno rucne aj listom z pilky, len potom neviem co ten vohorovny rez, jak by som ohol ten list :D ... Aky velky problem je odmontovat a namontovat naraznik z5? Pripadne jak na to...ajtak ho zrejme budem musiet posunut nizsie

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...