Přejít na obsah

Chycení členové clubu na silnicích


Doporučené příspěvky

ja jsem odchytyl ve ctvrtek 5.3. v Plzni tmave modry Combik 1.generace: Nepomucká ulice směr centrum, po pravé straně někde u ulic K rozhraní, Na mezi, Na Brazde

 

SPZ jsem nezachytil :)


Mas fotku, prezidente? Pokud jo,tak jsi mě chytil. Pokud ne, všechno zapřu... :D

 

sakra :D

Odkaz ke komentáři

hlasim dalsi odchyt, tentokrate :

 

misto : Praha Prosek, najezd na Libereckou směr Holešovice u Hotelu Uno a nasledne cesta az do Holesovic (ja odbocoval na Spartu)

RZ : AKU 62-14 (snad se nepletu)

Typ : Octavia I Liftback facelift, tmavá zelená nebo tmavá modrá či černá, bylo šero

 

Leve predni dvere: samolepky s prejetymi lidmi, psy apod.

Tazne zarizeni

Odkaz ke komentáři

hlasim dalsi odchyt, tentokrate :

 

misto : Praha Prosek, najezd na Libereckou směr Holešovice u Hotelu Uno a nasledne cesta az do Holesovic (ja odbocoval na Spartu)

RZ : AKU 62-14 (snad se nepletu)

Typ : Octavia I Liftback facelift, tmavá zelená nebo tmavá modrá či černá, bylo šero

 

Leve predni dvere: samolepky s prejetymi lidmi, psy apod.

Tazne zarizeni

 

Neděle večer, že? Vůbec jsem si Tě nevšiml, na to jak dlouho jsme jeli spolu :D

Jinak mám doma taky něco málo tácků, někdy přivezu ;)

Odkaz ke komentáři

Dnes rano kolem 7:40 ulice na radosti v Praze zlicine OII

facelift kombi. Fotku bohuzel nemam, nestihl jsem vyfotit. Poznavaci znameni, svetla klubova samolepka na levem zadnim okenku a na zadnim narazniku samolepka "vim jak ridim" nebo neco v tom smyslu. Tak kdo to byl? :-)

Odkaz ke komentáři

Dnes prvy krat chyteny clen OC ... strieborna oc1 spz 4z2 9*** na trase s Uherskeho hradista smer Brno (kusok pred motorestom Samota) nalepka na bocnom okne na pravych zadnych dverach kto to ?

 

Foto mam ale je rozmazana :wallbash:

Upraveno uživatelem lumi
Odkaz ke komentáři

3c53d161428cba26489c82a235a7a99a.jpg

Právě teď Plzeň NC Borská Pole... kdopak to je..? Na regio. srazu jsem jí ještě neviděl...

 

Čau, to jsem já. Na borech na tescu, dělam pro galerii servis. Na regionální sem se ještě nedosta

Včera v Plzni na borech u nemocnice. Kolem 14.30

post-20936-0-37063500-1427917063_thumb.jpg

Upraveno uživatelem 7jirka7
Odkaz ke komentáři
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...