Přejít na obsah

Ráďova ostravská 1.8TSI


Doporučené příspěvky

Safe system? Co to je? Ale asi ho nemám, když jsou světla v háji a z okna plno bordelu.

 

Jinak havarijko mám, ale se spoluúčastí 2000,- To sice není hodně, ale chtěl jsem si udělat radost a koupit koncovku výfuku. Tak nic no.

Taky mám u havarijka dodatek, že je potřeba to řešit přes smluvní servis (nižší cena HP) a hlavně to potřebuju mít v kupě co nejdříve. :palec:

Takže mě ještě čeká změna HP a příště to půjde rozpočtem.

 

Jsem si říkal, jestli někdo nečetl SM, pže tam byl zrovna článek o tom jak jednoduše vyměnit žárovku na předních světlech. :D

Odkaz ke komentáři

safe systém: že zevnitř neodemkneš dveře, ani motorový prostor...

 

citace:

Zabezpečovací systém automobilu, který zabraňuje nežádoucímu otevření dveří u uzamčeného vozidla zevnitř. Vnikne-li neoprávněná osoba do vozidla rozbitím okenního skla, nelze otevřít klikou uvnitř vozu a ani vytáhnout pojistná tlačítka na vnitřní straně dveří (doplněk centrálního zamykání).

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o 4 týdny později...

Roční sumarizace:

1x ukradené světlomety

DNES ukradené police

podřený přední nárazník

 

Auto je to skvělé, ale postupně ztrácím nervy, pže mám fakt smůlu. S předchozím autem jsem takové problémy nemusel řešit.

 

Vážně začínám uvažovat o prodeji, tak kdyby měl někdo zájem, tak napište.

 

 

Odkaz ke komentáři

...a to budeš chodit pěšky?

Poklice se kradou vždy a všude, ať už máš Octávku, nebo Corsu.

Světlomety ti pravděpodobně už nešlohnou, předtím si mysleli, že máš xenon.

Podřený nárazník mám každou chvíli také a to jsem na auto maximálně šetrný - ostatní řidiči jsou hovada a poškrábou rovněž cokoli.

Pokud ti Octávka vyhovuje, z výše uvedeného nevidím na její prodej jediný relevantní důvod.. ;)

Odkaz ke komentáři

Dříve jsme měli Toyotu Corollu - malé, né moc pěkné nenáročné auto. Se klidně stalo, že nám vypadly klíče, které zůstaly vedle auta klidně přes noc a nikdo si toho ani nevšimnul :lool:

 

Si pořád říkám jestli to výše uvedené není nějaké znamení...

Za ty světla jsem rád, že tam jsou ty obyč. Nevypadají tak efektně, ale svítí dobře a s xenonem si je nikdo nesplete. Bohužel taková každá odřenina a poškození má pak vliv na zůstatkovou cenu, proto to uvažování nad prodejem.

Odkaz ke komentáři

Je to první dražší auto, které mám. Jsem i trošku detailista co se auta týče, takže každý takový škrábanec nasere. Ono ve městě se tomu člověk prostě nevyhne. Uvidím, pokud si ho někdo vezme za peníze, které chci, tak ho prodám a koupím něco staršího.

V opačném případě si ho nechám, spravím oděrky a budu jezdit ;)

Odkaz ke komentáři

Tak já bych manželku neměnil, to raději vyměním auto ;) Musím ji nějak přesvědčit, že nám neukradou celé auto, protože toho se docela bojí. Což ji rozumím... U těch octávek je bohužel riziko výšší no.

Uvidíme, hodil jsem to na bazoš, ale když se nikdo neozve, tak mi to vadit nebude :palec:

Odkaz ke komentáři

Hehe, tak já si myslím, že mi doma zůstane jak žena, tak auto. Já už se taky uklidnil, už uvažuju na maličkostech co dodělat. Mám nové znaky na předek a zadek, tak se těším až bude tepleji, at můžu lepit :palec:

Jinak všechny zmínené excesy se mi staly před barákem, žádný u nákupáku, kde bych to čekal.

Odkaz ke komentáři

Hydrauliku, trefa do černého! Auto jsem si oblíbil, slouží dobře a rád si ho nechám. Manželku už jsem zpracoval, inzerát stáhnul :palec: Popravdě jsem si nedokázal představit, že lidi jsou až takoví šmejdi + krádež světel, odřený nárazník a krádež poklic se stala v průběhu dvou měsíců. To už začnou pracovat nervy a zamyšelní se nad prodejem a koupí méně lákavého zboží pro zloděje.

 

Škrábance se pokusím spravit sám, poklice nepotřebuju, světla mám obyčejné, rádio taky (Stream), takl doufám, že se mi už smůla bude vyhýbat.

 

Budou nové znaky, časem bych nechal vyměnit řetěz + napínák a pak už bude jen sloužit.

 

btw. na inzerát se ozvaly jen Auto ESA... Na prodej do bazaru bych asi neměl nervy.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...

Ahoj, tak dnes jsem vyzkoušel něco málo z detailingu :) Clay, leštěnka od Dodo Juice + vosk Sonax. Bylo to docela hektické kvůli počasí, ale nakonec se povedlo. Výsledek není přesně co bych chtěl, ale na zbytek už nebyl čas. Dávám dněšní fotky.

Za poslední dobu pár změn - tónované okna (na doporučení Lukáše), nabarvené třmeny, menší anténa a nové znaky. Zatím jen předek a lité kola, zadní musím přilepit až bude pšknější počasí a ten přední spravit, protože nelícuje jak by měl.
Taky proběhla výměna rozvodů motoru, kvůli starému napínáku, takže mám teď klidné spaní :P

 

 

post-21395-0-11711200-1397925998_thumb.jpg

post-21395-0-19135700-1397926010_thumb.jpg

post-21395-0-96563100-1397926021_thumb.jpg

post-21395-0-46779100-1397926045_thumb.jpg

post-21395-0-21043600-1397926071_thumb.jpg

post-21395-0-83455700-1397926103_thumb.jpg

post-21395-0-66905400-1397926122_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Princess: Fakt díky :pivo: Od tebe si toho cením, pže to tvoje auto je úplně jinej level a fakt pěkné :palec: Snažím se dělat jen detaily a doufám že časem bude i ten corner + denní svícení v mlhovkách. A taky koncovka výfuku, nově potažený volant atd :rolleyes:

MaroCZ: propustnost fólií je 35%. Jsem spokojen, ale kdyby to bylo legální tak bych klidně vzal 20% dozadu a 35% dobředu.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Ahoj, nedořešil to někdo? Mám taky 1,4 TSI 2013 Liftback a takovou nestabilitiu jsem u žádného auta nezažil 😞 okresky jsou v pohodě ale jak člověk zajede na dálnici nebo jede rychleji, tak je auto šíleně nestabilní, stačí aby trochu foukl vítr a autem mě to hodí do strany.. Kola nafoukané dle doporučení výrobce, geometrie OK.. Neměnil někdo třeba převodku řízení ?
    • Laurinka je na prodej, cena k diskusi. Najeto 360 tkm, pravidelně měním rozvody a olej, tankuju jen Maxxmotion. Motorově všechno v pořádku, klimatizuje, interiér nese známky používání, exteriér odpovídá věku a nájezdu, začíná reznout, lak se loupe, takže co si budem... Minimálně jako pracant bude ještě dlouho jezdit (STK 01/2024), hezky hrát (zesík, můžu nechat i subwoofer).  Je čas se posunout dál, Baghíra zůstává doma. Fotky ještě nemám, průběžně čistím interiér.
    • Tak udělal sem co jste psal, sundal sem i manžety kde jsou spojené tyčky k řízení ale v tyčkách žádná vůle vše jde slyšet od hřebenu..ještě to řízení má takový stěhovací šroubek tím tomu asi nepomůžu? A 2. Otázka, řízení musí být ze stejného modelu? Mám 7.97 tj.kratší čepy..
×
×
  • Vytvořit...