Přejít na obsah

Ketysova černá Elegance


Doporučené příspěvky

Tak, na narozeniny jsem dostal leštičku, už se těším na jaro :-D
A museli jsme udělat pápá summer setupu :( protože je zítra prvního a já nechci dostat pokutu :D
WP_20141031_002.jpgWP_20141031_001.jpg

Je to škaredy :(
A ještě než jsem vyměnil kola, tak jsem si chtěl zkusit jet s 22kg na náboji (ala 18" kolesa) úsporně. No, nebyla to zas taková hrůza, pod 4 se dostat dá :D
WP_20141022_001.jpgWP_20141022_002.jpgWP_20141022_003.jpg

 

A co se týče Nokian zLine, tak mají po 18k km na předku přes 4 mm a na zadku přes 6, takže ještě jednu sezónu na nich odjezdím v pohodě :)

Upraveno uživatelem ketys
Odkaz ke komentáři

Tak máme po rozvodech, kvalitně provedeno, nastaveno na diagnostice, celkem mě vyšly asi na 7700 :) pak s tím odjedu a po chvíli auto nejede :D jak bez turba, se tam vrátím a podtlakové hadičky rozmrd.né, už mají něco za sebou, tak jsem se rozhodl koupit nové. Poradí někdo, kde koupím ty silikonové, červené a kolik je toho potřeba? :-)

Odkaz ke komentáři

TADY Já koupil 4 metry a ještě mi dost zbylo, ale já mám zrušenou celou větev od EGR/chcípací klapky. 4 metry ti budou stačit :palec:

Jen dodatek, hlavně neměň i ty hadičky s naftou. To by nebylo dobré ;)

Jaké hadičky s naftou? :D Však jen ty podtlakové :D Jinak díky, to je super cena :)

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

No, ale není to ono. Teď jsem jel trošku svižněji domů a strašně to na těch 15" plave, nejsem na to zvyklý :D

Klucí, nemáte někdo nějaký schéma/návod, jak pozapojovat ty podtlakové hadičky, když mám egr pipe kit? Abych tam někde nerval šroubky, nebo tak :)

Bez EGR ventilu je tam pár hadiček.

http://forum.octaviaclub.cz/index.php?showtopic=15333&hl=

http://forum.octaviaclub.cz/index.php?app=core&module=attach&section=attach&attach_rel_module=post&attach_id=140573

Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...

Tak si Octávka po 30 000 km klidu vyžaduje pozornost ... a rovnou mi teče řízení. Nevím, jestli mám koupit nové, starší ... anebo repas? Poraďte prosím, jak byste to řešili. Přemýšlel jsem o tom repasu, ale zas by to chtělo nějakou osvědčenou firmu, nejsem tak bohatý, abych kupoval levné věci.
Nebo tam má Jelda: http://www.cc-autodily.cz/rizeni-octavia?brand=SKODA&model=OCTAVIA

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Prostě od výměny brzd za větší mi něco občas při zatáčení bouchne od nápravy z levé strany ... bylo to celkem snad u 6 mechaniků, ve předu zůstali už jenom poloosy, jinak je to komplet nové...takže si asi umíte představit, kolik mě to za rok a půl všechno stálo ... a že se nemůžu posunout ani nikam s úpravami, to nemluvím.
Mi dneska řekl další, že neví ... ale že se mu nezdá to snížení (40/30), že ty tyčky řízení jsou nahoru a prej by to mohlo dělat to, respektive ty čepy na těch tyčích... hodim to do serie, prodam a budu mít fakt svatý pokoj, už mě to absolutně nebaví

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • OTÁZKA, KTEROU ZDE ZODPOVÍ ODBORNÍK: VÝROBCE KABELU.   myslím, že určitě v některých případech něco poškodit lze a to nevratně. Například když nastavíte nevratný omezovač rychlosti v motorové jednotce. Ale i jinde, například v některých 09 je kódování (slavný Bajt 18), který je jen maska. Vy tedy vidíte stále 00, ale on 00 není a nesmí být. Takže vrácením 00 se nic nenapraví.
    • Mě to přijde jako nedostatek proudu. Tj : odešla baterie, špatně připojené / znečištěné / zoxidované svorky na baterii . Vyhřátý silový kabel na kostru. 
    • Ahoj, mám taky origo diagnostický kabel Ross-Tech se sadou VCDS MAX. Jsem tvůrce návodů do VIS autodiagnostické postupy. Kdo má zájem o kódování světel, podsvícení budíků, ručiček, podsvícení displeje v palubní desce, či podsvícení infoteimentu... Umím! Vše je zesilováno či zeslabováno: 1) Fototranzistorem (který lze také nastavit a to nevídaně!) , (nebo ho odstavit z činnosti) 2) Car - nastaveni - světla - podsvícení palubní desky   mrkněte na částečné ukázky možností co a jak s čím... videa zde: Kódování světel a podsvícení VCDS Víťa    Rád Vám provedu nastavení dle vašich přání!!! *Samozřejmostí je Prvotní záloha Vašeho vozu, např pro STK. *Znovu přehrání Vašeho oblíbeného nastavení vozu po STK! *Všechna Data Vám pošlu i emailem, jak scan chyb, před jejich vymyzáním, tak i kompletní zálohy vozu! Můžete si je tedy přehrát i jinde, kde budou vlastnit HEX-V2 kabel... NosekVitezslav@seznam.cz Kod pro jakou jednotku_? Potřebuju číslo jednotky: 09? a Objednací číslo. Nejlépe autoscan vozu, je to možné??? Podle ostatních jednotek lze přesněji sestavit kódování! VCDS Víťa NosekVitezslav@seznam.cz
×
×
  • Vytvořit...