Přejít na obsah

(UNI) Original Osram diody na podsviceni


danikd

Doporučené příspěvky

  • o 4 týdny později...
  • o měsíc později...
  • o 3 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Zdar všichni, posílám pár fotek ovladačů s diodama od Dankina.

Provedené úpravy:

 

Základ co bylo zelené převedeno na červenou, budíky do bíla a rafiky do červena, columbus krom upravení led upraven na soft alá VW, u climatronicu je síla nastavení a potvrzení tlačítek v bílé a maximum je označeno červenou diodou. Bohužel foťák si dělá co chce a nejpřesněji je barva červená na fotce s přepínačem světel (iconka parkovací a podkávacích světel to vystihuje nejpřesněji).

Jinak se jedná o OII r.v. 2008 4x4, provedené úpravy: fl. clima, fl. parkal, výhřev sedadel, senzor deště a světel. Volant, řadička a ručka kůže obšitá červenou nití.

post-16845-0-10129200-1392660096_thumb.jpg

post-16845-0-38440000-1392660106_thumb.jpg

post-16845-0-79094900-1392660117_thumb.jpg

post-16845-0-48193300-1392660128_thumb.jpg

post-16845-0-67556700-1392660145_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o měsíc později...
  • o 3 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 4 týdny později...
  • o měsíc později...
  • o 4 měsíce později...
  • o 3 týdny později...

Zdravím šéfe :) jestli jsem to pochopil dobře tak máš originál diody do budíků co montuje škodovka?Já totiž měl už jedno auto podsvícené ale ne origo a nešlo to ztlumit ani rozjasnit tak jsem se chtěl zeptat zda tady na těch to funguje a navíc tamty docela řezaly do očí jak nešly ztlumit

Odkaz ke komentáři

Ahoj, prodavam original Osram diody, s akorat svitivosti, neoslnuji a jsou normalne regulovat. Co tam ted presne dava Skoda ( respektive jeji subdodavatel ) je otazkou, uz jsem videl asi troje budiky ( auta cca 2010 ) a diody nejake srackovite, celkem to odchazelo.

Zkusenosti s mymi LED musis poptat, myslim ze je kupa spokojenych zde i ne jinem foru :)

Dan

 

Edit: Samozrejme jestli ti to nekdo udelal z nejakych vysoce svitivych diod, pak neni sance to kloudne zregulovat, naopak sance ze se nekde vysekas je vetsi :)

Odkaz ke komentáři

Ahoj,

 

No klasicke podsviceni vseho tebas v O2, aby to vypadalo jako v Audi neni potreba tech 450mcd, to je strasne moc, staci ty co mam v nabidce, do 150mcd... pak delaji i diody ktere maji cca 10-20mcd, vetsinou do prumyslovych kontrolek, ty jestli jsi tam mel, tak to je opravdu malo. Dan

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Tvl, já jsem teď poslední dva nasranej permanentně, ale tohle najít na autě by mě asi rozbrečelo.
    • Přesně to znám, rodiče si koupili nového žigulíka, 2106 (1600) byl tehdy ten nejlepší. Postavili i kvůli němu novou dvougaráž a pod trámy na strop se natloukl heraklit (nebo jak se to jmenovalo) a udělala se hezmá stropní omítka. Asi po dvou letech co to bylo postaveno šel taťka jeden den do garáže (s autem se jezdilo tak 1x do měsíc, měli jsme ještě jiné) a strop o ploše  tak 3m2 spadl na auto. Nějací parchanti zvrchu vyžrali celý ten polistyrén, zůstala tam jen ta vrstvička rábicu a jednou to už nevydrželo ... . Takže náš klenot utrpěl pár šrámů. 
    • No ty kravo, tak to je teda stesti jako prase! 🙂
×
×
  • Vytvořit...