Přejít na obsah

tlumiče Monroe + jaké pružiny?


Hybli

Doporučené příspěvky

Když to vezmu kolem a kolem, 4 tlumiče Monroe - 1500kč + 2000kč pružiny eibach neznámej dojezd tlumičů

4 tlumiče Bilstein B4 3500 + 2000 pružiny eibach -30mm a 150 000km nájezd jistej.

 

Aneb nejsem tak bohatej, abych kupoval levný věci. Půjdu do Bilsteinu a budu mít pokoj dokud okta "neschnije" ne? :)

Odkaz ke komentáři

Díky za radu, chlapi, taky jsou přítelkyně (popř. manželky) vždycky nafouknutý, když jim řeknete že díly budou o pár tisíc dražší než jste řekli napoprvé? Kdo pak má na ty bubliny koukat :wallbash::lol:

 

EDIT: Kdyby jste někdo měl foto okty se snížením 30/30 budu rád, nic nemůžu pořádně najít, ale to bude asi problém za počítačem :-)

Odkaz ke komentáři

Jojo, já to myslel právě, že z obchodu nekoupíš nový za dvojku. :rolleyes: Jinak právě tyhle jsem myslel, taky jsem po nich koukal, ale už mám H&R -35mm, akorát mě to vzadu sedlo víc, tak jsem chtěl jiný. Akorát nevím, jestli těch -30mm není málo, jsem právě hledal, ale nenašel, jestli se dělají eibachy i zvětším snížením, nejlépe těch -35 až -40mm???

 

 

Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...

zdravím, neví někdo jak má být dlouhá přední pružina na OI TDI? koupil jsem pružiny a zdají se být delší,ale nemohu porovnat , protože ty staré jsou pořád na autě. Neví aspoň někdo kde bych tento rozměr mohl sehnat? hledal jsem všude možně a nikde není jak je pružina dlouhá v nestlačeném stavu.

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...

sice mam dotaz k tdi ale doufam ze nevadi.mam v merku tohle http://www.sbazar.cz/salesman832/detail/1021745-4-tlumice-bilstein-skoda-octavia-seat-leon-vw-golf-bora-prachovky-dorazy-nabizime-nove-sady-tlumicu k tomu http://www.sportovniautodoplnky.cz/ap-sportfahrwerke-sport-snizene-pruziny-skoda-octavia-i/ -35/35 a ted k tomu dotazu.kluci z autorozvodu mi tvrdi ze to nemuzu pouzit,ale kamos ma tohle same na cordobe a nemuze si to vynachalit.Vas nazor?

Odkaz ke komentáři
  • o 9 měsíců později...

z výměnou prižin to musíš posoudit sám,většinou se mění když sou prasklé nebo unavené moc , to musís poznat sám

 

Kde se dá koupit Eibach -40 nebo -35 může být i jiná kvalitní značka

všudem sem našel Eibach -30 :(

 

minulý rok sem dával nové tlumiče Bilstein ale normání ne ty skrácený a mám na nich najeto cca 10tis a sou pořát dobrý

 

neni těch -40 už moc na hraně ? něni lepší pro jistotu -35 ?

 

Taky děkuji za odpověď

Upraveno uživatelem ciimaa
Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...