Přejít na obsah

Hadice ke chladiči klimatizace


boda82

Doporučené příspěvky

  • o 11 měsíců později...

Kluci, prosím poraďte, vrže mi hadice od klimy dole u chladiče (viz obrázek) o ten spodní plech nebo co to tam je. Vždy když mezi to narvu gumu, tak je chvíli klid, ale ta za pár dní vypadne a vrže to znovu. Už vám to někomu taky dělalo, je to hrozný zvuk, hlavně když jedu přes nerovnosti pomalu, tak to zní jak stará rozvrzaná kára. :(

post-35887-0-97262400-1402520344_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

v tom případě to vypadá na špatně namontovanou hadici z výroby(nebo servisu). hadice je namontovaná tak špatně, že se kříží.pak může vrzání vydávat samotná hadice v kovovém ukončení a její zašprajcování ten minimální vrzací pohyb eliminuje.šprajc je jen dočasné řešení, jelikož hadice v klidu je namáhaná pnutím a léty praskne.je to běh na dlouhou trať,může prdnout letos,ale taky za 5let.něco podobnýho jsem řešil na soustruhu s hadicí na chlazení.

Odkaz ke komentáři

nekoukej na to zase tak tragicky a narvi tam tu gumu s lepidlem.když to bude držet a upadne jednou za rok, tak je to slušnej výkon za který ta práce stojí. a pokud hadice prdne, tak ji necháš vyměnit,stejně bys to musel udělat a dopředu to nemá cenu.navíc to může být jen malá vůle v uchycení a to na vrzání stačí a ničemu to nevadí.to moje strašení si zase tak moc neber k srdci, na autě je daleko víc věcí (a důležitějších),co se můžou podělat, proto je to auto, aby z tebe tahalo prachy.takže platit až při opravdovém problému a prkotiny řešit lidově.jak říkám s nadsázkou já-auto musíš rozjet a zabrzdit(taky někdy umejt).hlavu vzhůru a mnoho klidných kilometrů...

Odkaz ke komentáři
  • o 3 měsíce později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...