Přejít na obsah

OIII eleganc 2.0TDI


Doporučené příspěvky

Novy clen rodiny :)

Pěkná, taktéž jsem si před měsícem pořídil, červenou, né tak vybavenou, ale také TDI 110 Kw, maximální spokojenost, se zadní nápravou nemám vůbec problém. Trošku mě překvapilo, že nejdou stěrače v klidové poloze odklonit, takže pozor na chytráky, co pod ně dávají letáky, aby ti neodřely lak kapoty...

Odkaz ke komentáři

Ono to je proti debilům který ti dneska ukradnou i stěrače.... V této poloze nejdou vyndat... Bráchovi jsem dal tenkrát na peugeota nový aerotwiny a druhej den je tam neměl..

 

necháváš zapujenu flashku i když auto necháš stát na sluníčku, mě se jednou stalo i v kastlíku, že mě uplně chcípla a pak přemázla, ale po formátu funguje dáleji wallbash.gif

tak je to prijemny prechod nebo nie?

 

 

Technicky flaska musí zvládnout minimálně 80°C Takže pravděpodobně vadnej kus, já jsem dřív jí tam taky nechával furt a nikdy žádnej problém, to takovej zapalovač to je jiná pivo.gif

Upraveno uživatelem header009
Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o 3 měsíce později...
Guest daniel.jakubov

Hlavne si zatri tu znacku, lebo vidim, ze sa ti tu o nu zaujimaju aj clenovia s prispevkami: 1 :rolleyes:

Inak octa krasna, cierna...no farba dost nevdacna :(

detailer.gif

 

No som tu novy zatial tak prispevky nem&m ale čo chvilka budu... a na jednej strane je dobre ked značku nieje vidno ale zas na druhej strane viem že vo svojom okoli je niekto kto ma tiež octaviu a keby niečo tak si možeme pomocť :)

Odkaz ke komentáři
  • o 6 měsíců později...

Povedane mi bolo len ze na auto je zvolavacia akcia na vymenu zpatneho vedenia auto nebolo este ani na PC len som bol vypisovat prijmacie papiere a mu to vyhodilo. Technik bol novy tak mozno len servisna ale bez toho aby napojil PC k autu ??? A dalsie info budem mat az zajtra lebo nahradny diel nemali skladom tak sa skusim spytat nieco blizsie a ked zistim tak napisem.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...