Přejít na obsah

Denne svietenie mlhmlovky..poradte


Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...

Tak potrebuji zas poradit. Chtel jsem si nechat udelat denni sviceni ameriku ale porad ktomu sviti i hlavni svetla, nak to nechce chodit se svetelnym senzorem. Vsoucasnosti to mam tak ze mi sviti hlavni svetla a nic jineho a kdyz se setmi tak se rozsviti cele auto i vnitrek. Nemam xenony jen obyc svetla, nevite kde by mohl byt problem?

Odkaz ke komentáři

Mel jsem tam skandinavii ale tu jsem si nechal vypnout a misto toho zapnout ameriku a sviceni mlhovkama ale porad sviti jak mlhovky tam i potkavaci. Delal mi jeden ze skoda forum v teplicich. Htel jsem to tak ze budou svitit mlhovky jako deni a kdyz svetelnej senzor rozhodne ze je uz tma tak zhasne mlhovky a rozsviti cele auto tak jak ma.

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...
  • o 4 týdny později...

CAute,znami ma O2 FL (2009-10)a ma denne svietenie.To chce deaktivovat a nastavit aby mu svietili stretavacie svetla.V servise mu to nastavili ale svietia mu len predne svetla.Da sa to nastavit aby svietili aj zadne s prednymi?

Odkaz ke komentáři

miriba: Ide to deaktivovať, v servise mu ale spravili nejakú divnú vec. Dá sa zapnúť zadné obrysovky k denným svetlám, ale aj úplne vypnúť predné denné svetlá tak, že hneď pôjdu stretávačky so zadnými obrysovkami. Odkiaľ je tvoj známy? V BA mu to viem správne nakódovať...

Odkaz ke komentáři

miriba: Ide to deaktivovať, v servise mu ale spravili nejakú divnú vec. Dá sa zapnúť zadné obrysovky k denným svetlám, ale aj úplne vypnúť predné denné svetlá tak, že hneď pôjdu stretávačky so zadnými obrysovkami. Odkiaľ je tvoj známy? V BA mu to viem správne nakódovať...

 

tiez je z BA ako aj ja..No poviem mu a dam vediet ;) Ale zaujimeve ako to vedia furt menit :)

Odkaz ke komentáři

V úterý jsem měl stejný problém jak píše "szyrma", jel jsem v klidu obcí a "pomahač + chránič" mě odchytli :( , jen z důvodu mlhovek používaných jako denní, pokud bych svítil předpisově, prý by mě ani nezastavil.

Hned po obvyklém pane řidiči bla.. bla.. silniční kontorola ..na mě spustil, jestli je venku mlha a proč prý jedu na mlhovky, měl jsem to nakódováno a utlumeno na 70% jako mnoho ostatních Octavistů. Řekl mi, že mají pokyny toto potlačovat a řešit, že se to moc rozmáhá !

Raději jsem neodporoval, policistu jsem vyslechl, mimo to zaklekl k mlhovkám a ukázal mi že je na světle "B",(a musí být myslím DRL), byl znalý věci, pak začal mluvit o pokutě 2000 Kč :angry: a o nezpusobilosti vozidla v provozu :o, že na technické bych neprošel, no a v blízkém dosahu do 10Km mám hned 2 STK :huh: . Nakonec jsem dostal pokutu krásných 200Kč, jsu spokojen a mám zkušenost. Odkódoval jsem to zpět, asi namontuju originál denní svícení :rolleyes:.

Upraveno uživatelem Mi-rek1.8T
Odkaz ke komentáři

Tak to záleží na akého policajta natrafíš.. jazdil som tak asi rok a nikdy nebol problém..

teraz mám ledky zo Scouta v predFL RS nárazníku asi mesiac a pol a už ma zastavili že prečo svietim aj v noci denným svietením.. tak som im to prepol a povedal že tak dobre ale že to svieti nejako moc.. :D

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...