Přejít na obsah

Zadní mlhovka


speKtis

Doporučené příspěvky

10V je málo, mělo by tam být plných 12V, pravděpodobně tam bude někde přechodový odpor. Nicméně tu zásuvku budeš muset rozdělat a podívat se tomu na střeva, aby jsi zjistil kde je chyba, protože v kabeláži to určitě nebude, když jsi v zásuvce napětí (i když nižší) na mlhovce naměřil. Jinak bylo tam jen těch 13 kolíků nebo tam byl i nějaký ''čudlík'' navíc? :)

Odkaz ke komentáři

Mám za to že 13 kolíků... Ten čudl bude asi součástí zdířky č. 2 Problém je, že elektrice fakt nerozumím, a pokud tam neuvidim někde upadlý drát tak na to sám nepřijdu.. Nebyla by tam možnost to odpojování prostě nějak přerušit "na prasáka"? Nic táhnout neplánuju a nechci, žádné vozejky nebo tak, jen mam tu smůlu že to tam je...

Odkaz ke komentáři

Pokud elektrice vůbec nerozumíš, tak by asi bylo lepší to svěřit někomu zkušenějšímu a ten ti to určitě opraví, nemusí to být ani autoelektrikář, na toto by měl stačit i obyč. elektrikář... Já sice mám elektroškolu, ale s tímto jsem ještě do styku nepřišel, takže ti bohužel víc poradit nedokážu :(

Odkaz ke komentáři

Když nepojedeš do Škoda servisu, tak by ta cena +- mohla odpovídat ;) , ty asi garáž nemáš že? Zkus se poptat v okolí, jestli by se na to nějaký elektrikář nemrkl nebo zajeď do toho servisu. Mlhovku potřebuješ a pořád bude lepší dát pár stovek za opravu, než aby jsi platil v lepším případě pokutu nebo v horším případě mít rozbité auto... :)

Odkaz ke komentáři

Teoreticky by to tak mělo fungovat, ale jestli to tak bude i prakticky, to ti na 100% neřeknu, protože jak už jsem psal, s tímto jsem nepřišel do styku ;) . Zkus to a když bude mlhovka svítit, tak ten odpojovací drát nech odpojenej, ale nezapomeň ho pořádně zaizolovat, ať ti to neudělá nějakou neplechu :)

Odkaz ke komentáři

Tak jsem se na to dneska v odhodláním vrhl.. Jenže jsem hned narazil.. Šroubky na zásuvce jsou pekelně zarezlé :( Sice jsem je prostříkal, ale aniž bych víc zabral tak se vnitřky úplně vydrolily a šroubovákem to už asi nikdy nikdo nepovolí :( Takže jsem v loji... Alespoň jsem to tedy znovu proměřil..

 

Po zapnutí mlhovky se objeví napětí pouze v zásuvce, na světle v autě nikoliv, takže vím že problém je určitě v zásuvce. Tam se ale nedostanu :( Takže nevim :(

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
    • Zdravím, začala mi skákat závada airbagů, na diagnostice to píše tyto chyby viz. foto. Mate s tím někdo zkušenost? Diky za rady… 
×
×
  • Vytvořit...