Přejít na obsah

Potápění


 to0001

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...
Snorchelink provozuju taky,ale dělám potápko s přístrojem. Je to fajn. Sice nic levného,ale co je dneska levné... :D Ale třeba v Egyptě úplně stačí šnorchlovat- nádhera!!!!

No ja snorchluju teprv druhym rokem :) takze odvahu na to vzit si pristorj asi jeste dlouho mit nebudu :( uz tak je co rict ze vubec strcim hlavu pod vodu :P

Odkaz ke komentáři
@Tomik: ... chtěl bych se k tomu zase vrátit, ale až budou nějaké volné penízky, tady v ČR neni moc vhodných lokalit ..... moře je holt moře ..... i když o dost finančně náročnější :palec:

My jezdíme hlavně na Svobodné Heřmanice-lom-celkem slušná viditelnost a hloubka cca 36m. Třeba trénovat.... Tak půjč výstroj a pojeď. My jedem zítra :palec:

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...

Nazdar netusil jsme ze tu neco takoveho je.... mam PADI ... licenci OWD, AOWD, RD ... zkousky jsme skladal v TRSTENIKU v chorvatsku a della jsme to u petra Veceri ... na Veveri v Brne.. Muj prvni ponor byla Lestinak.. (nejhlubsi umeli keson v CR) zatopenej lom... je to tam super.. super ubytovani a nadhernej lom.. mam pocit pokud se nepletu ze je tam 22m hloubka nebo kdzy jsem tam byl na posledy tak byla 22 metru.. AUTOMATIKA SCUBAPRO A700 pocitac UWATEC HGALILEO LUNA, ploutve SCUBAPRO TWIN JET, JACKET SCUBAPRO T-FORCE, polosuchej neopren a skousel jsme i suchac ale to jen do velkych loubek.. asi 8 ponoru s NITROXEM .. jinak vzduch 2X10 l lahev , maska od MICROMASKU, snorchl ULTRA DRY s vydechovym ventylem... no to je asi tak vsechno .. mam asi 65 ponoru.. prevazne chorvatsko.. jinak HURGADA, ITALIE, CZ, SLOVENSKO - (u slnecnych jezer ten lom), nez jsem si poridil dceru dost jsem jezdival ted to jde do pikacu neni cas.. rodina sezere hodne penez.. jinak chorvatsko.. pronajem jachty na 10 dni .. vlastni benzinovej kompresor... a foukame si flasky samy.. sereme licence ktera je na celej rok.. zlata doba zapadonemecke marky kdy se dala ,koupit licence na tyden.. no noc nenadelame.. hi hi hi

 

max ponor:

post-104-1263034901_thumb.jpg

 

 

tak nejak vsechno.. hi hi hi

Odkaz ke komentáři
Hele potapeci... :palec: Shanim pouzitou potapecskou lahev - nejlepe 15l. Nova stoji kolem 7000Kc. Me staci stara, hnusna, otriskana, hlavne funkcni a za MALO PENEZ... ;) Potrebuji ji na paintball. Kdyby jste nekdo o necem vedel, tak mi urcite dejte vedet...

 

detailnahled.jpg

 

 

ocelovana temer nepouzivana asi za 3000 mam jednu doma.. hi hi v garazi jenze to je strasna bojka mam radeji 2x10 litru .. hi hi hi ...

Odkaz ke komentáři
Nazdar netusil jsme ze tu neco takoveho je.... mam PADI ... licenci OWD, AOWD, RD ... zkousky jsme skladal v TRSTENIKU v chorvatsku a della jsme to u petra Veceri ... na Veveri v Brne.. Muj prvni ponor byla Lestinak.. (nejhlubsi umeli keson v CR) zatopenej lom... je to tam super.. super ubytovani a nadhernej lom.. mam pocit pokud se nepletu ze je tam 22m hloubka nebo kdzy jsem tam byl na posledy tak byla 22 metru.. AUTOMATIKA SCUBAPRO A700 pocitac UWATEC HGALILEO LUNA, ploutve SCUBAPRO TWIN JET, JACKET SCUBAPRO T-FORCE, polosuchej neopren a skousel jsme i suchac ale to jen do velkych loubek.. asi 8 ponoru s NITROXEM .. jinak vzduch 2X10 l lahev , maska od MICROMASKU, snorchl ULTRA DRY s vydechovym ventylem... no to je asi tak vsechno .. mam asi 65 ponoru.. prevazne chorvatsko.. jinak HURGADA, ITALIE, CZ, SLOVENSKO - (u slnecnych jezer ten lom), nez jsem si poridil dceru dost jsem jezdival ted to jde do pikacu neni cas.. rodina sezere hodne penez.. jinak chorvatsko.. pronajem jachty na 10 dni .. vlastni benzinovej kompresor... a foukame si flasky samy.. sereme licence ktera je na celej rok.. zlata doba zapadonemecke marky kdy se dala ,koupit licence na tyden.. no noc nenadelame.. hi hi hi

 

max ponor:

post-104-1263034901_thumb.jpg

 

 

tak nejak vsechno.. hi hi hi

No čau. Konečně taky někdo od ,,fochu,, :D . Já se jezdím potápět hlavně na Svobodné Heřmanice u Opavy. Je to tam fajn a max hloubka cca 36m. Jinak kvalif. IANTD Trimix. Používám sucháč,dvojče 2x12l,stage,atd. no prostě technickou výstroj... Tak někdy přijeď. Okouknem auta a ještě můžeme udělat ponor... :) Tomáš

Odkaz ke komentáři
No čau. Konečně taky někdo od ,,fochu,, :D . Já se jezdím potápět hlavně na Svobodné Heřmanice u Opavy. Je to tam fajn a max hloubka cca 36m. Jinak kvalif. IANTD Trimix. Používám sucháč,dvojče 2x12l,stage,atd. no prostě technickou výstroj... Tak někdy přijeď. Okouknem auta a ještě můžeme udělat ponor... :) Tomáš

au,to okoukas az po breznu .. hi hi hi ale jo klidne neni problema... je tam neco kvideni.. nebo jenom solidni ponurek.... jak jsem mylsim psal suchac jsem mel parkrat na sobe na jedne ruce bych se napocital.. poprve to bylo k popukani kdyz me vyleteli nohy ze zlapek a mel jsme ploutve na volno a nebyl jsme se pomale schopen ani otocit.. hi hi hi ale pak uz to bylo v pohodicce.. hihi hi rozhodne dame ponurek to zase jo.. neni problem... moje kolegne se take potapi a nas radoby sef ackoli to muj sef teda neni se takypotap ale ten trochu nekde jinde .. kkuba, caribic a tak.. hi hi hi mohu poslat kdyz tak nejake unikatni fotecky .. od nej a neco mam i sveho...

Odkaz ke komentáři
au,to okoukas az po breznu .. hi hi hi ale jo klidne neni problema... je tam neco kvideni.. nebo jenom solidni ponurek.... jak jsem mylsim psal suchac jsem mel parkrat na sobe na jedne ruce bych se napocital.. poprve to bylo k popukani kdyz me vyleteli nohy ze zlapek a mel jsme ploutve na volno a nebyl jsme se pomale schopen ani otocit.. hi hi hi ale pak uz to bylo v pohodicce.. hihi hi rozhodne dame ponurek to zase jo.. neni problem... moje kolegne se take potapi a nas radoby sef ackoli to muj sef teda neni se takypotap ale ten trochu nekde jinde .. kkuba, caribic a tak.. hi hi hi mohu poslat kdyz tak nejake unikatni fotecky .. od nej a neco mam i sveho...

no tak pošli něco zajímavého.. :)

Odkaz ke komentáři
  • o 5 měsíců později...

a vida, tak přecijen někdo kdo se potápí. O dovolené jsem se letos potápěl v Tabě a zalíbilo se mi to. Nejdelší ponor asi 45min a max hloubka 10m. Nemám licenci a byl jsem na intro dive, což normálně je limit nějakých 6-7m.

Takže zvažuju, že si udělám alespoň ten Open water diver, později možná víc.

Máte svoje vybavení nebo si půjčujete? Koukal jsem, že základní výbava je tak asi kolem 50tis. +/-. Pak je ale otázka frekvence využití, aby to spíš netrpělo stárnutím než užíváním.

Podotýkám, že zatím tomu rozumím jak koza petrželi, ale líbí se mi to.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
a vida, tak přecijen někdo kdo se potápí. O dovolené jsem se letos potápěl v Tabě a zalíbilo se mi to. Nejdelší ponor asi 45min a max hloubka 10m. Nemám licenci a byl jsem na intro dive, což normálně je limit nějakých 6-7m.

Takže zvažuju, že si udělám alespoň ten Open water diver, později možná víc.

Máte svoje vybavení nebo si půjčujete? Koukal jsem, že základní výbava je tak asi kolem 50tis. +/-. Pak je ale otázka frekvence využití, aby to spíš netrpělo stárnutím než užíváním.

Podotýkám, že zatím tomu rozumím jak koza petrželi, ale líbí se mi to.

Já zítra odlétám Egypt- Marsa Alam... Beru sebou část výstroje a zbytek zapůjčím. :lool: :smich: Jedu jen s dcerou,tak už se těším.....

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o 3 měsíce později...
  • o 5 měsíců později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...