Jump to content
  • OctaviaClub
  • Anthracite
  • Lava
  • Race
  • Corrida
  • Rio
  • Fun
  • Rallye
  • Emerald
  • Topaz
  • Magic
DIAGNOSTIK.

Zadní repro - dodělání, kódování atp.

Recommended Posts

Napíš aké tam je rádio a aké je aktuálne kódovanie. Ideálny by bol celý VIN kód, z toho viem zistiť presnú výbavu. Zatiaľ je to o porovnávaní kódov a hľadaní rozdielov, rozumný popis kódovania MIB nie je nikde :blink:

Tak podľa všetkého sa počet repro kóduje v byte 4 a pre 4 repro je hodnota 3C a 8 repro je hodnota FF. Skús teda nakódovať 03730200FF00000011110001000000002F0000840000010000 a daj vedieť :palec:

160R - Díky za info, že téma k zadním repro už existuje. Nicméně Nevím jestli tady vyřešíme to co bych potřeboval já - Z výroby nemám zadní repro. Jak dodělat - co je k tomu potřeba? Díky

Káble ako originál diel nekúpiš, jedine samotné repro, konektory a piny. Ak ti to nesúri, skúsil by som chvíľu počkať. Mala by sa objaviť originál sada na domontáž ako originál príslušenstvo. Takto to bolo aj v prípade O2, cena bola okolo 70 eur a bolo tam komplet všetko na dorábku - 4x repro, kabeláž od repro až do rádia, všetky konektory aj s prechodkami do dverí...

Nie nie, v aute nie je navyše ani káblik :facka: Káble treba ťahať pekne zozadu od reprákov, až pekne dopredu k rádiu. Cez tú dostavbovú sadu v O2 som to robil viackrát, je to fakt jednoduché a je to len o rozobratí, nacvakaní vecí a potiahnutí kábla. Skúsim v januári zistiť, ako to vyzerá so sadou pre O3, či už je. Postupne príslušenstvo pribúda.

Jak vím o myšlení automobilky k domontování origo příslušenství, tak si myslím, že tato sada nebude v budoucnu existovat. Při objednávce nového auta je příplatek za zadní repro 3000 Kč. Což je zanedbatelné....Tak bych všem doporučoval, aby si to dali, než někdy řešit tuto věc.

A pokud to tam není, tak vodiče, piny koupit někde jinde, repro ve škodovce a pak to dodělat. Výškáče se musí v tapecu vlepit, není pro ně nachstáno upevnění. Pokud nebudete hrabat v kodování, tak to hrát bude, ale nebude přístupná funkce FADER. Škodovka (VAS) v mém případě doposud nenabízela tuto funkci uvolnit.

Tiež som toho názoru, že zadné repro malo byť sériovo vo výbave Ambition a vyššie! Podobne nepochopím, že keď už je táto výbava za príplatok, prečo to niekto do skladového auta neobjedná. Niektorí predajcovia nemajú absolútne ani predstavu, čo ľudia chcú :wallbash:

Ja som ešte domontáž do zadných O3 nerobil, ale čo som videl, tak repro sú z výroby uchytené plastovými rozpínacími trnmi a nie klasickými nitmi, ako tomu bolo v prípade O2.

zadne.jpg

Tak podľa všetkého sa počet repro kóduje v byte 4 a pre 4 repro je hodnota 3C a 8 repro je hodnota FF. Skús teda nakódovať 03730200FF00000011110001000000002F0000840000010000 a daj vedieť :palec:

Davam info o dokodovaní 8repro , FF v byte 4 funguje