Přejít na obsah

žhavičky


Doporučené příspěvky

  • o 2 roky později...

Potřeboval bych radu. Kokta startuje na třetí otočení. Pravda - baterka není kdo ví co. Ale jak přijdou mrazy, tak mi hrozí, že nenastartuju. Podíval jsem se na žhavičky a zkusil je propojit drátem jestli jedou. A přitom jsem zjistil, že pravá (když stojím před autem) je zkrácena na pul cm. Viz foto. Tak jsem si říkal, že to je to divné, že se ulomila tak blbě ale ok. Koupil jsem druhou a jak jsem to nasazoval, tak jsem zjistil že v té zapalovací rampě není místo JEN U TÉ JEDNÉ svíčky. Chci se zeptat jak to má vypadat: zalomil tam někdo něco předemnou? Nebo kde je chyba? Nevím jak bych vytáhl to co je uvnitř. Vypadá to tam jako originál a dulek tak pul cm na nasazení na svíčku. Nebo chybí guma okolo? Ale asi ne, protože je stejně dlouhá jako ostatní.

 

MOhl by mi někdo poradit co je vlastně špatně? Vyměnit zapalovací rampu asi není jednoduché.. kabely vedou někam do svazku pod baterku a nevím kolik koštuje druhá rampa. Případně bych musel taky zkrátit i tu druhou, ale pak nevím jak zjistit, jestli to vlastně funguje a žhaví (ta zkrácená svíčka)

 

Díky za rady!

post-44894-0-47451400-1451408454_thumb.jpg

post-44894-0-93366600-1451408493_thumb.jpg

post-44894-0-57604600-1451408517_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

V rampe mas zalomeny koniec zhavicu, treba to vybrat. :palec: :palec: :palec:

vypadá to tak.. Jsi si jistý jo? Máš nějaký nápad jak to "vybrat"? :D

 

nechci roztrhnout tu gumu... nahřát? To je asi odolná guma proti nahřátí...

 

Nebo přecejenom naříznout a dostat se tam?

 

Máš nějaký nápad? Jsem od domu 200km tak mám sice kufřík, ale omezené možnosti.

 

Díky

Odkaz ke komentáři
  • o rok později...

Zdravím měl bych dotaz ohledně toho gumového(plastového) můstku ke žhavíčům. Díval jsem se na něj při výměně a je už dost zteřelý a nejsem jistý, jestli ještě spojuje a tak se ho chystám vyměnit, ale narazil jsem na problém. U nového jsou na koncích konektory, ale v motoru jsem žádné konektory nenašel. Ten původní vypadá, jako by byl zapojený na přímo až kdoví kam. Proto máte s tím někdo nějaké zkušenosti, měnil ho už někdo z vás a jak jste to provedli? Díky za odpověď

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...