Jump to content

Bárty

Uživatelé
 • Content Count

  442
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutrální

1 Follower

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Koupí od tebe auto bez dph(pokud jsi podnikatel a máš možnost odpočtu ) a musí ho přiznat v zemi vývozu . Pokud se tak nestane a přijde na to FÚ. tak jde dph zpátky ze tebou a ty ho zaplatíš .
 2. Jel jsem proti tobě . Přítelkyni zaujala barva co jede proti už z dálky (prej hele taková šmoulí ) . A M3 v týhle barvě tady v okolí nikdo nemá a SPZ 7x8x jsem si byl jistej .
 3. Včera odpoledne jsem tě potkával v Libchavách a to auto fakt nejde přehlídnout . Máš to hezký
 4. Znaky už jsem normálně objednával : 565853687J XPC 430kč bez DPH.
 5. Pokud jsi alespoň trochu zručný tak jde výměna i bez sundání nárazníku . Povolíš 4 šrouby zespoda na difuzoru aby se dal vyklonit . Pokud máš naftu tak na pravé straně sundáš plastový kryt pod nárazníkem a uvidíš 4 šrouby co drží koncovku . Na levé straně kde je výfuk je to složitější ale jde to taky udělat . A jestli budeš sundávat nárazník kvůli tažnýmu tak to nech přijednom .
 6. DQ250 je taky mokrá. Suchá je pouze DQ200 👍
 7. Ještě buď rád že se ti neloupe chrom . Ten krásně řeže do ruky . Jinak já na 190.000km s DSG řadičku měnil už 3x !!! Právě kvůli chromu .
 8. Ahoj , šel by prosím poslat odkaz na ten spínač světel . Klidně do SZ díky .
 9. Pokud máš zaplacenou havarku tak máš nárok na obě věci. Před třemi Lety jsem vzal kanál z kteryho někdo ukradl dekl. Poškozená Pneu, disk,ohnuty rameno, tekoucí tlumič + ohnuta tehlice. Měnili se obě přední pneu Continental R18 a oba přední tlumiče originál,tehlice + rameno a geometrie (ta musela být před i po vyměně) Přijela nehodovka všechno se sepsalo. Přijel likvidátor nafotil +jeho souhlas s výměnou obou pneu a tlumičů. Pojišťovna fakturu proplatila a vymahala škodu po správci komunikace. Proběhlo to bez jedinyho problému.
 10. Jednoznačně nárok na obě pneu. Je to stejný jako v případě poškození tlumiče, vždy se mění dva. Ještě bych si pro jistotu nechal zkouknout geometrii a disk na vyvažovačce.
 11. To každopádně ale když s tím utrhneš i závaží tak je dost na nic dojet s tím z Tater nebo Alp domu.
 12. Bacha na 17tky na zimu kvůli sněhu! Máš benzín a velký 340mm brzdy a když dáš 17tky tak máš minimální odstup disku od brzdiče. Ne jednou se mi v zimě stalo že sníh uvnitř předního disku namrzl a bylo skoro nemožný s autem odjet. Od ty doby pouze 18tky a je klid. Ale jde o to kde jezdíš 👍.
 13. Musí dolů nárazník. Maska je součástí nárazníku a je navařená ale sundat jde. Novou je potřeba nalepit.
 14. Krásnej kočár . Jen dotaz proč jsi nešel zrovna do Sportlina ?
 15. Ventilátor je tam nasazený pouze na pootočení . Vyndej ho a podívej se jestli tam není nějakej bordel . Taky mě to dělalo ale nakonec jsem vyměnil celej ventilátor a byl pokoj .
×
×
 • Create New...