Přejít na obsah

Nove DO k centralu


toshi

Doporučené příspěvky

Po namontovani dialkoveho som vestky dvere zavrel a vyskusal som ich zaistit dialkovym.Vsetky my ich zavrelo okrem soferovych.Do teraz mi pri otvoreni dvery rozsvietilo stropne svetlo ale chcel som minuly tyzden vymenit ziarovku a vnutro stropneho sa mi rozsypalo a ked som ho poskladal tak mi odpalilo poistku a poskladal som to tak ako to ma byt ale niekde to skratuje a tak som tam nedal ziarovku,len tie bocne ziarovky som nechal som nechal.Ale kym mi to nezacalo skratovat tak pri otvoreni dvier sa rozsvietilo svetlo.Teraz ked zavriem z klucom tak sa zaistia vsetky dvere a dialkovym nezaisti tie soferove

Odkaz ke komentáři

Tak dal som sa dnes do toho a odpojil som RJ okien.Dobre to tam bolo zaoxidovane.Len hodinu som z ihlou cistil ten konektor.Fuj.Ale oplatilo sa,lebo uz mi zatvara aj vodicove dvere na dialku.Dakujem vsetkym ktory mi radili a mali so mnou trpezlivost.A este by som sa chcel dozvediet co je ta krabicka co je nad relatkamy.Ma 3 zelene diody a blikaju aj som to odfotil.Prikladam fotopost-34113-0-27298700-1386076121_thumb.jpg,post-34113-0-94660800-1386076169_thumb.jpg,post-34113-0-44023400-1386076252_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Uz je to poriesene.Tu krabicku na ktorej su tie konektory som tam musel nechat asi je to sucast auta,lebo ked som odpojil tie 2 konektory tak mi na dialku nezaistilo zadne dvere a nesvietilo svetlo v interieri.Ale na tej krabicke bolo prilepene to zariadenie na sledovanie auta.Tak som to odlepil a uz to tam nieje.Clovek nikdy nevie co sa moze stat,niekto si to auto vyhlada cez GPS a rano ked sa zobudim auto nebude na dvore :rolleyes:

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...
  • o 4 měsíce později...

výstup na okna zapojíš na zamykání je tam prodlouženej mínusovej impuls a funguje to podobně jako kdybys držel klíček v zamčený poloze

k tomu kufru je to jinak musel bys dopřipojit tkzv. odskok a pak bys mohl bez problémů otvírat kufr pomocí tý dálky na origo centrál to nenapojuj nebude to chodit

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

zkoušečka ti nic ukázat nemá vem 21w 12v žárovku jednu stranu žárovky ukostři a na druhou si dej ostře nabroušenej hřebík jím bud opatrně napichuj dráty nebo hledej přímo v zapojeným konektoru a až ti to na jeden drát zamkne a na druhej odemkne tak to sou ty správný dráty pro připojení uni dálky nezapomen mít zacvaklej zámek jinak se nedohledáš

Odkaz ke komentáři
  • o 4 měsíce později...
Guest otam031

chlapi mam DO ale niekedy mi zamkne soferove dvere a niekedy zase nie ,moze to byt tym, ze na zadnych dverach mam pokazeny central??? daval som novy central lebo stary mi to zacal robit a robi to aj novy :(

 

Odkaz ke komentáři
Guest otam031

základem je mít všechny dveře o.k. tj neporušené kabely v průchodkách mezi dveřma,nemít vyhnilý konektor ŘJ v předních dveřích,a mít v pořádku zámky - mikrospínače a proletovaný tištěný spoje uvnitř zámku jak na to najdeš v návodech

mam vsetko ok mne ich aj zamkne ale v zapeti ich hned aj otvori

Odkaz ke komentáři

měls ty zámky venku? rozebírals je? měřils mikrospínače? letovals spoje? svítí ti u všech dveří při otevření stropní světlo? a zhasíná když ty dveře zavřeš?

další co mi napadá máš v pořádku fabku u předních dveří ? když odmykáš a zamykáš klíčem vrací se ti ten klíč v zámku sám do výchozí polohy?? nezůstává na jedný či druhý straně??

nemáš někde náhodou zámek s číny??

Odkaz ke komentáři
Guest otam031

měls ty zámky venku? rozebírals je? měřils mikrospínače? letovals spoje? svítí ti u všech dveří při otevření stropní světlo? a zhasíná když ty dveře zavřeš?

další co mi napadá máš v pořádku fabku u předních dveří ? když odmykáš a zamykáš klíčem vrací se ti ten klíč v zámku sám do výchozí polohy?? nezůstává na jedný či druhý straně??

nemáš někde náhodou zámek s číny??

vsetky zamky su original len ten jeden nefunguje na zadnych dverach za spolujazdcom central, moze to byt koli tomu??

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Ahoj, nedořešil to někdo? Mám taky 1,4 TSI 2013 Liftback a takovou nestabilitiu jsem u žádného auta nezažil 😞 okresky jsou v pohodě ale jak člověk zajede na dálnici nebo jede rychleji, tak je auto šíleně nestabilní, stačí aby trochu foukl vítr a autem mě to hodí do strany.. Kola nafoukané dle doporučení výrobce, geometrie OK.. Neměnil někdo třeba převodku řízení ?
    • Laurinka je na prodej, cena k diskusi. Najeto 360 tkm, pravidelně měním rozvody a olej, tankuju jen Maxxmotion. Motorově všechno v pořádku, klimatizuje, interiér nese známky používání, exteriér odpovídá věku a nájezdu, začíná reznout, lak se loupe, takže co si budem... Minimálně jako pracant bude ještě dlouho jezdit (STK 01/2024), hezky hrát (zesík, můžu nechat i subwoofer).  Je čas se posunout dál, Baghíra zůstává doma. Fotky ještě nemám, průběžně čistím interiér.
    • Tak udělal sem co jste psal, sundal sem i manžety kde jsou spojené tyčky k řízení ale v tyčkách žádná vůle vše jde slyšet od hřebenu..ještě to řízení má takový stěhovací šroubek tím tomu asi nepomůžu? A 2. Otázka, řízení musí být ze stejného modelu? Mám 7.97 tj.kratší čepy..
×
×
  • Vytvořit...