Přejít na obsah

Martypova žlutá.. aka "EVO III"


Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...

Dík!

Tak fofrem fofrem, jsem zvědavej, co zas kuníš! ;)

 

Nemám na to čas, ale postupně se pomalu propracovávám k pojízdnému vozu. Kola jsou na autě, podvozek taky, nějaké díly v lakovně, motor s převodovkou v garáži a tak nějak. Příští týden sem na dovolené - ALE PAK SE NA TO VRHNU. Chtěl bych v červnu vyjet - za každou cenu. Už mám toho 1,9turboropa plný zuby.

Odkaz ke komentáři

Marty, jaký je to AP? Pořád nad ním uvažuju, jen ho má teď kamarád na F1 a je nešťastnej z toho, že když to dá dolů, tak to jde pořád na dorazy.

 

Hele, je to v pohodě, mně to na dorazy na modrym nešlo nikdy a tady zatim taky ne..O víkendu pojedu dost naloženej,tak uvidíme.. ;-)

Jinak pohodlný, tužší, ale nic strašnýho, na komfortu to fakt nic neburalo a auto sedí o dost líp, nenaklání se... ;)

 

BBSkama se neda nic zkazit jen vylepšit :) Každopádně jak jde k zemi je to líbívý jen tak dál ;)

Díky.. ;)

 

 

 

Jinak obecná info...zadní vrata vyměněný,tak uvidíme, za jak dlouho to shnije znova.. :D

Upraveno uživatelem Martyp
Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o měsíc později...
  • o 2 týdny později...

Byls u kluků v Nuslích jo?No, musim říct, že radost to nebyla ani maličko, ale nedalo se nic dělat no.. :wacko: Už přes týden zas jezdíme..

Ale jinak moc díky za pochavlu.. ;)

 

Jinak se semůžu nepodělit..Včera jsem něco najel s tímhle...Nesmysl!!! 420HP a 580Nm by Komvet..... :wub::wallbash::rolleyes:

 

 

post-102-0-71536500-1406551903_thumb.jpg

post-102-0-84781900-1406551906_thumb.jpg

post-102-0-13650000-1406551911_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Martyp
Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Díky.. :)

Je to tak, červená se mi taky hodně líbí, do tý bych šel asi osobně dneska já...Modrou bych vyloučil třeba proto, že ji dává každej na "obyčejnou" OIII, ač je to krásná barva.. :(

A tý šedý steel, jak píšeš Olafe, pomalu taky přicházim na chuť..Ale co třeba osobně moc nepobírám, je její kombinace s červenou střechou a zrcátkama..Ale proti gustu samozřejmě... :rolleyes:

Upraveno uživatelem Martyp
Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Díky.. :)

Je to tak, červená se mi taky hodně líbí, do tý bych šel asi osobně dneska já...Modrou bych vyloučil třeba proto, že ji dává každej na "obyčejnou" OIII, ač je to krásná barva.. :(

A tý šedý steel, jak píšeš Olafe, pomalu taky přicházim na chuť..Ale co třeba osobně moc nepobírám, je její kombinace s červenou střechou a zrcátkama..Ale proti gustu samozřejmě... :rolleyes:

 

A víš co těžce nepobírám já, že mi todle stojí od června ( po mech stránce hotový ) v garáži a stále to nejezdí. Svině jedna.

post-414-0-52584900-1412940522_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...