Přejít na obsah

Martypova žlutá.. aka "EVO III"


Doporučené příspěvky

Díky všem!

 

Co se týče sedaček, tak problém není nikde, jak u OII, tak ani u OIII, ta má k dnešku najeto jestli 200km...Uvidíme, jestli se tam něco takovýho objeví..Ale musim říct, že ta látka na sedákách je tragická, co by člověk u auta za 700K fakt nečekal, navíc kůže je tam tak jak na jedný mý botě, tipuju.. :(

 

S tou barvou je to taky blázinec..Vždycky jsem chtěl žlutou, hlavně OI RS,ta se mi strašně líbila a nic..Pak byla OII RS modrá, tam mi to nevadilo..Ale FL v modré se mi nějak nelíbí, tak padla volba na žlutou, ze začátku nádhera a pak se mi nějak okoukala a teď, když jsem věděl, že jí budu mít, jsem byl takovej nesvůj, říkal si, že mi ta modrá bude chybět...

..ale zas teď, když jdu k autu, je umytý, tak mi dělá radost.. :rolleyes: no na palici :lool: :lol:

Upraveno uživatelem Martyp
Odkaz ke komentáři

Marty: Tak já vždy byl na červené, všechny auta jsem měl červená a teď na audi jsem ji už nechtěl, protože zkrátka omrzela. Chtěl jsem S-kovou oranžovou, nebo bílou, ale nakonec je to tmavě šedá.. ta se mi teda taky vždy líbila, tak jsem za ní rád. Ale říkám si že to auto je takové obyčejné, nijak neupoutá, to je škoda, ale na druhou stranu i dobře.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Marty: Tak já vždy byl na červené, všechny auta jsem měl červená a teď na audi jsem ji už nechtěl, protože zkrátka omrzela. Chtěl jsem S-kovou oranžovou, nebo bílou, ale nakonec je to tmavě šedá.. ta se mi teda taky vždy líbila, tak jsem za ní rád. Ale říkám si že to auto je takové obyčejné, nijak neupoutá, to je škoda, ale na druhou stranu i dobře.

 

Jo, tak jasně, na barvu to nejezdí, navíc si říkám, že v dnešní době folií si tim netřeba lámat hlavu, ale.. ;)

Jak říkám, když se to objednávalo nový, byl jsem nadšenej, pak se mi to okoukalo a teď už se mi to asi zase dost líbí..Vystupuje prostě z řady.. :D Je fakt, že je to "blbá žlutá Octávka", ale každej se za tim otočí, to kolikrát člověk nepobírá...

Tuhle jsem jezdil s černou Audi RS4 a nikdo nic, stojíš na křižovatce, motor bubnuje ale nikdo nic...až když tomu dáš nažrat kolem zastávky MHD, ale jinak?...Obyč černá A4.. :D Ale musim říct, že právě ta nenápadnost mě na tom autě bavila.. :D takže přesně chápu o čem mluvíš a že ve finále jsi za šedivou rád..

Naopak, když jedu Octou, tak se každej druhej vocas chce honit, je to strašný, co to v lidech evokuje, člověk nemá chvíli klid.. :D navíc to oproti chipnutý modrý jede znatelně míň, holt 100Nm, je 100Nm..

 

Jinak vám všem, děkuju za pochvaly a gratulace.. :pivo:

 

O víkendu bylo pěkně, tak jsem to oplách a vylít udělat pár fotek v podvečerním slunci.... :rolleyes:

post-102-0-60365900-1388394612_thumb.jpg

post-102-0-21139500-1388394626_thumb.jpg

post-102-0-64538600-1388394636_thumb.jpg

post-102-0-13557800-1388394657_thumb.jpg

post-102-0-05454900-1388394732_thumb.jpg

post-102-0-10158300-1388394741_thumb.jpg

post-102-0-91533100-1388394748_thumb.jpg

post-102-0-29316100-1388394756_thumb.jpg

post-102-0-65684800-1388394762_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Neujedeš Jirko, neujedeš.. :D :P

 

axerr: Jooo, spokojenost.. ;) Průběh výkonu krásně lineární, zatahuje to parádně, takže dobrý.. :) Přiznám se, že z toho nějak vyvalenej nejsem, vesměs to jede dost podobně, jako předchozí TFSI, takže jsem spíš rád, že jsem zase "na svym"... :D Navíc jsem jezdil té doby jen po praze, dnes jedu mimo na celej víkend, tak tam poznam nejvíc..Každopádně spokojenost vládne! :palec:

JInak zatím jsem nebrzdil, uvidím, jak se k tomu dostanu.. ;)

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...