Přejít na obsah

Pomôžte!! prestalo štartowať...


JANTO

Doporučené příspěvky

Na Octawke som nabehal 10 000 km bez problemow,a zrazu pred mesiacom nechcela wôbec naštartowať až na 15 krát,odwtedy pohoda až wčera už je K.O. neštartuje ja že to bol štartér,ale ten točí,merali mi to že nejde štawa na žhaviče a na ciewku čerpadla!!!! nechapem!!! Na diagnostike wšetko O.K. pomôžte :'(

Odkaz ke komentáři

Jestli není napětí na žhavících svíčkách, tak koukni na ty pojistky na baterce, jak se píše výše ( velikost pojistky 50A - přívod "+" na žhavičky přes relé žhavení ), pokud ta bude v pohodě, tak koukni pod palubku na žhavící relé ( relé č.4 ), pokud i to v pohodě, tak kontrola vedení od jednotky motoru k relé a proměřit napájení relé. Jo a ještě pojistky v pojistkovém boxu u řidiče skontroluj. Je tam jedna malá, co napájí to relé žhavení ( ovláací část relé ).

Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...
Dakujem wšetkým čo sa ozwali ,kamoš to poriešil dake to relatko pod palubkow,a že bola zlá kostra,zajtra mám isť po moju lásku Octáwku ku nemu že už ide,ale ešte raz moc..moc díík za rady :smich: :) :palec::smich:

:palec: :) priatelia ja tomu nerozumiem zasa to neštartuje !!! ;) :(

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...