Jump to content

2. Aktivně relaxační sraz JMK (Brno)


Ol@f

jako cast Sobotniho Programu  

23 members have voted

  1. 1. V Sobotu bych radeji zkusil

    • jizdu vozem po okoli ve stylu Orientacni zavodu - tedy dle instrukci v itinerari a dle dopravnich predpisu
    • otestovat vlastnosti sveho vozu na letisti
    • volny casovy prostor pro individualni aktivitu s rodinou jako nasteva aqualandu, Mikulova a okoli


Recommended Posts

Vážení klubáci a přiznivci fóra po několikáté kontrolní inspekci :ph34r: spolu s Alessim :jelen: jsem se rozhodl, že zkusím zopakovat Aktvině relaxačni sraz který byl několik let zpět v Baldovci.

Něco k vybranému místu konání situovaném v srdci Jižní Moravy - Horní Věstonice, poblíž Mikulova
- Wellness
- Vinný sklipek
- Adventure Golf
- Venkovni bazén
- Dětské hriště
- Turistické stezeky a cyklostezeky
- Restaurace :jager: :asie:
- Ubytování dvou, nebo čtyřlůžkové pokoje
- Možnost letu balónem

Termin byl vybran na 13.-15.6.2014

 

Rezervace jsou možné již jen napřímo v penzionu - viz web

Zde jsou nejaké fotky ze vcerejší inspeční návštěvy:
IMG_00001077.jpgIMG_00001078.jpg
IMG_00001079.jpgIMG_00001080.jpg
IMG_00001081.jpgIMG_00001082.jpg
IMG_00001083.jpgIMG_00001085.jpg
IMG_00001086.jpgIMG_00001087.jpg
IMG_00001089.jpg

více informací naleznete na - http://www.balloonpenzion.cz


Kromě všobecné diskuse bych prosil o připadné vyjádření zájmu se akce zůčastnit ať mám představu kolik lidí má zájem se zůčastnit, pokud k tomu přidáte preferovaný mesíc konaní akce bude to naprosto idealní.

Jelikož je ted Leden máme poměrně dost času si vybrat kdy se sraz bude konat, ale cca do měsíce bych rád měl predstavu o počtu účastníků a pak už bych rád stanovil termín (anketou). Samozřejmě to bude akce přes víkend a je jen na Vás jestli od Pátku nebo až od Soboty. Termín který je již předem nedostupný je v rozmezí od 1.5. do 11.5.


Určitě jsem zapoměl na soustu informací ale ted zrovna nevim na které. :asie: :asie: :asie:


O.


program.jpg

Link to comment
  • 2 weeks later...

Tak jsem zatim napocital 13 ohlasu i kdyz u nekterych mi neni jasno jestli reakce byla jen na rally a nebo i na cely vikend vzhledem k tomu jak blizko domu to maji.

 

Kazdopadne se zda byt jasne ze celou kapacitu 58 luzek rozhodne potrebovat nebudeme takze spis 2 luzaky a asi u 3 jmen vidim potencial vyuziti 4 luzkace. Zkusim tedy zjistit jak jsme to s volnymi terminy pro kde jsou volne 3x4luzko + 5-7x2luzko. Jinak reseni rezervace by bylo podobne systemu z besidky, po vyhlaseni terminu 2 tydny na zaplaceni zalohy

za ubytko (vyssi zjistim).

Link to comment

jako jo ale proc ted budu pocitat kdo kde bude chtit spat popripade s kym kdyz nevim jestli ten clovek vubec pojede protoze mu nemusi vyhovovat termin? Sezenenu nejaky moznosti terminu a pak bude idelani reakce typu jedu tento termin jeste s XY a chceme 4 luzak pac si sebou dovemze dve kamaradky. :asie: :asie:

Link to comment

Orienťák bych určitě jel, měl bych s sebou jen navigátora. Přece nebudu mít plné auto na závod :wallbash:

Takže pro mě určitě dvoulůžák. A termín? Až už bude celkem pěkně, aby se mohlo posedět večer venku s případnou grilovačkou, čili nějaký duben či květen :unsure:

Link to comment

Pánové máme primární a sekundární termín. Doufám že primární termín se bude hodit většině jelikož v náhradním termínu jsme limitováni 3x4-luzkovym pokojem a 6x2-luzkovym pokojem.

 

Prosím vyjadrete se tedy zda se Vam hodí primární termín pripadne sekundární, zda se zdrzite na jednu nebo dvě noci, jestli preferuje 4luzko/2luzko spolu s dalšími lidmi (idealne přidat další jméno člena nebo napsat s polovičkou, či sám s vidinou ze seženete místní řezivo či v pripade Boubina poznámka s rodinou)

 

Primární termín: 13.-15.6.

Náhradní termín: 6.-8.6.

 

Vzorova odpověď:

13.-15.6.- dvě noci 4 luzak s Alessi a Jar_da heslo mezimesto.

 

Jakmile bude vybrán termín bude se vybírat záloha na ubytování. Pro orientační ceny mrkněte na web máme přislíbenou nějakou slevu v pripade většího poctu účastníků.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
  • Příspěvky

    • Pokud je u octavia 1 špatná geometrie na zadní nápravě, tak pomůže jen výměna za novou.  Štelovat se dá tuším jen u 4x4 😉 
    • Sice práce kopec, ale ten výsledek bude stát za to 😉👍 
    • Kedže maju elektriku tak treba dotiahnúť káble a aby sa dobre robilo tak som rozobral čo šlo 😄 že si rovno konečne vytepujem koberec podľa mojich predstáv. a keď som to videl ako som to oholil tak som si rovno skomplikoval život a navštivil ahifi stránku a objednal odhlučnenie na podlahu 😄 tiež som objednal čierny sprej na koberce a nastriekam koberec aby vyzeral opäť jednofarebne. Po tých rokoch aj po vytepovaní je na miestach stále flakatý. 
×
×
  • Create New...