Přejít na obsah

Marttyho Černá paní


Doporučené příspěvky

Tak octa včera dostala novou výbavičku v podobě stužek a sloužila jako "vládní taxi" pro rozvoz na kamarádově lanďácké svatbě. :) Land Roverem by to bylo sice stylovější, ale bohužel ho nemám, navíc tyhle potvory žerou 14 litrů nafty... :D Každopádně mohelnický lomy v těchhle autech, to je zážitek...

 

post-32743-0-96926100-1402832515_thumb.jpg post-32743-0-82921900-1402832558_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Jak už jsem tu psal, kola jsem plánoval pořídit až příští rok, ideálně hned na jaře. A ideálně ty z X5, za kterými si pořád stojím. :loool: :D Ale více méně přes noc se naskytla jedinečná příležitost. Koupě kol z Golfu V GTI za pro mě víc než výhodných podmínek, tohle se prostě neodmítá. :palec: Navíc s pneu se vzorkem 7mm, takže nebylo co řešit, včera dopoledne se vše domluvilo, hned po práci se letělo do Přerova a ještě večer byly na autě. :) Zamlouvá se mi to, teď ještě od Davida T. objednat středový krytky s logem Škoda (teď je tam logo VW) a bude hotovo. :)

 

post-32743-0-26073600-1404482554_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

V pořádku, na dalším sraze tě navrhnu na cenu "Kritik fóra" :D :pivo: Chápu, že každýmu se nemůže líbit všechno. :palec: Ale podívej - jak jsem psal - byla to příležitost jak sviňa, mám je vlastně za cenu dvou až tří návštěv restaurace. A vzhledem k tomu, že na těch originálních kolech, co jsem měl, jsem měl pneu na hraně (kolem tří milimetrů) a na těchto kolech byly pneu dobrý, tak jsem to vzal. Design těchto kol jsem měl v povědomí, ale nikdy mě ani nenapadlo, že bych je mohl mít na octě. Každopádně když už se ta příležitost naskytla... Ale zalíbilo se mně to a za mě - spokojenost! :palec: Takže asi tak. ;)

Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...

Díky za kladný komenty. :beer: K logům do kol se dokopávám už strašně dlouho, ale pořád nějak není čas napsat Davidovi Tůmovi, aby mi je poslal. :D Ale počítá se s nimi. :palec: Néé, Vegy ne, byly moc obyčejný a malý... I 17ky se mi zdají málo. :D Ale potěším tě, že už mě přešly ty kola z X5. :D

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Jak už jsem tu psal, nikdy jsem nad těmito koly neuvažoval, ale naskytla se příležitost je odkoupit za ani ne cenu pneu. Vzhledem k tomu, že svoje pneu jsem měl už sjetý, tak nebylo co řešit. :) A ty kola z X5 - to už mě taky přešlo. :D Ale jeden čas jsem na nich fakt ujížděl, zrovna po netu putovala fotka A4 avant s těmahle kolama... :)

Odkaz ke komentáři

Jen tak mimochodem, dnes je to přesně rok, co je octa moje. :)

Investice:

17 580 Kč - což podle mě není zase tak hrozný, vzhledem ke stavu. Nikde nic neklepe, nedrnčí, na diagnostice bez závad, stav A1 a z toho mám radost. Doufám, že i dál bude takhle bezproblémová. :palec:

Za naftu - 20 000 +. Nad dvacet tisíc jsem to přestal počítat, ale účtenky samozřejmě mám, pečlivě seřazený podle data tankování (asi su nemocnej, no). :D

A k tomu našemu dnešnímu výročí jsem holce dopřál pořádnou koupel. :lol:

post-32743-0-54785800-1413121879_thumb.jpg post-32743-0-22388300-1413121918_thumb.jpg

 

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...