Přejít na obsah

Marttyho Černá paní


Doporučené příspěvky

Promiň za off topic, samozřejmě vím že podložky na změnu rozteče existují, ale díky tomu ti víc vylezou kola (zmenší se ET), no a ta kola z X5 mají tuším předek 19x9J ET45 a zadek 19x10J ET48, s podložkama bys to na to auto nedostal aniž by to extrémně netrčelo ;) proto to je třeba zavařit a převrtat :)

 

Jinak síťový program dobrá věc, já mám v autě ale jen jednu síť na dno. Co vše obsahuje kompletní síťový program?

Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...

Po dlouhé době se ozývám, aby bylo vidět, že žiju a že octu vlastně mám. :D Oproti bývalýmu golfu si stále užívám jednu věc - už se osobně nesetkávám se všemi prodejci autodílů po okolí. :D Včera proběhla u kamaráda v servisu preventivní prohlídka. Vše v naprostém pořádku, jen odešlo jedno čidlo parkovacího senzoru. Nic závratného. Nebude to dlouho trvat a octa se přiblíží k hranici 200 000km, to nás budou čekat rozvody, olej, filtry... Klasika. :) Takže pořád fáze udržování v perfektní kondici, na úpravy by plány byly, jen finance tečou jiným směrem. Takže spíš drobnosti v podobě koncovek výfuku, nové řadící páky... Včera proběhla očista od soli wapkou, včetně podvozku.

Přikládám foto z dneška, snesitelný minus jeden stupeň, přehrada Křetínka (vodní nádrž Letovice). Žlutých mlhovek si moc nevšímejte. :D Jsou tam jen na zkoušku, nejspíš půjde folie černá.

 

post-32743-0-50820500-1423154517_thumb.jpg

 

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

post-32743-0-83746100-1425051321_thumb.jpg - kola z Golfu GTI už jsou minulost. :) Na internetu se jsem našel jiné, AEZ Valencia Dark bez pneu za přijatelnou cenu. Kola se mi už dřív hodně líbily, tak jsem si je u prodejce zamluvil a na různé facebookové bazarové stránky jsem rozvěsil ty moje, že jsou na prodej. Ihned se mi ozval kluk z Ústí nad Orlicí, že o ně má zájem a že si pro ně hned přijede. Nechali jsme to až na druhý den, klučina přijel, nazul na svého Passata B5,5, vyzkoušel si je a řekl, že je bere. :palec: Jeli jsme tedy ke kamarádovi na servis, on kola vyzul, nový majitel naložil ráfky, já pneu a ještě včera večer jsem mazal do Pardubic pro ráfky nový. :) Prodejce mi rovnou nazul pneu, kola vyvážil a já šťastně vyjel k domovu. Přidávám foto z večera po návratu, kde toho však není moc vidět a jedno foto z netu, ať vidíte, co jsou zač. Do nové sezóny na nových kolech. :prcprc:

post-32743-0-78281100-1425051750_thumb.jpg post-32743-0-37173300-1425051770_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Zdravím Tě, pěkně dlouho ses tu neukázal. :)
Díky, dnes jsem dělal celý den očistu interiéru + opláchnutí jen šamponem, tak jsem to nevydržel a rovnou jsem je už hodil na auto. O sto procent větší spokojenost, než na předešlých kolech. :palec:

post-32743-0-56896200-1425745327_thumb.jpg post-32743-0-06329000-1425745357_thumb.jpg

 

 

Do toho jsem předevčírem dal do auta ledky do zpáteček od MaroCZ, rozdíl nepopsatelný. :D Konečně zase vidím, kam couvu, zatmavený světla měly normální žárovky problém prosvítit. Tímto díky, Marku. :pivo:

post-32743-0-66557700-1425745476_thumb.jpg

 

 

 

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...
  • o 3 měsíce později...

Aby se na mě nezapomnělo, tak se taky musím sem tam ozvat... :D
Po dobu mé nepřítomnosti se nic zvláštního nestalo. :D Octa naštěstí moc péče nepotřebuje, klepu na dřevo, je to držák. :) 23. 7. proběhlo vyčištění a doplnění klimatizace, protažení napájecího kabelu od kamery stropnicí a sloupkem do spínačky a mechanik konečně našel zdroj drnčení ve volnoběžných/nízkých otáčkách - povolený plastový kryt motoru. Úpravy žádné, jen ji udržuji ve stoprocentním stavu a čistotě. :palec: V plánu jsou pořád sportovní pružiny, realizace zatím zaostává, ale to přijde. :lol:
O víkendu absolvována cesta na prodloužený víkend, najeto něco přes 700km i s couračkama po okolí Českého Švýcarska. Při zpáteční cestě domů (Krásná Lípa - Rumburk - Česká Lípa - Mladá Boleslav - HK - Svitavy - Boskovice) při normální až defenzivní jízdě průměr 4,6, takže i se spotřebou spokojenost.

Auto musí vonět... Višeň do zásoby pro mě, vanilka a medvídci pro přítelkyni. :)

post-32743-0-82872200-1438102101_thumb.jpg

 

 

Čistota je taky potřeba... :palec: Černá je nádherná, když je naleštěná... A tak leštím a leštím. :lol:

post-32743-0-67542400-1438102672_thumb.jpg post-32743-0-72041900-1438102565_thumb.jpg

 

 

 

Upraveno uživatelem Martty23
Odkaz ke komentáři

Robe, děkuju, od tunera jako ty to potěší! :D :pivo:
Myš - koukal jsem, taky se jí pěkně věnuješ. :palec: Není to špatně, je to to správný nadšení, který ale bohužel antipetrolheadi nechápou. :wallbash: :D Ke snížení - mám z toho tááákhle velkou hlavu. :D Byl a stále jsem rozhodnutý pro pružiny. Ale zase si říkám, jestli -35 není málo. A když podvozek, tak nechci žádný JOM nebo TA a za cenu AP bych měl tři sady pružin od Eibachu... Tak nevím. :D

Odkaz ke komentáři

ooo, tak to díky, snažím se blush2.gif

 

hale asi takhle, záleží jak moc jezdíš a dát 5t za vyzkoušen zda ti vubec snížení bude vyhovovat, je asi pořád lepší než takhle na zkoušku dát 20t :D

 

a chtěla jsem to jen decentne, nasadil se podvozek a tecnik říká, no kdyžtak si to projedte a není problém zvednou, no a druhej den sem tam byla a ješte jsme snižovali zadek, takže tak dole jak to mám sem taky nechtela, ale když se mě to tak líbilo, že sem to tedy nechala :D

 

Upraveno uživatelem Myš
Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...