Přejít na obsah

Preskakuje na 3 valce


Doporučené příspěvky

zdravim poslednich par dni se mi stava to ze kdyz jedu s oktou 1.8t rs 132kw AUQ ze z niceho nic se prepne na 3 valce, po chvily zas jede uplne vpohode, dneska rano jsem chtel nastartovat auto normalne naskocilo ale po 3 vterinach se z niceho nic zaclo dusit az by to chciplo, Svicky i moduly jsou nove, bohuzel nemam cas kvuli praci zajet na VAG a nikoho s nim neznam, nestalo se tu nekomu? Mam tip budto na lambda sondu a nebo vaha vzduchu co myslite? za kazdou dobrou radu vam dekuju

Odkaz ke komentáři

zdravim poslednich par dni se mi stava to ze kdyz jedu s oktou 1.8t rs 132kw AUQ ze z niceho nic se prepne na 3 valce, po chvily zas jede uplne vpohode, dneska rano jsem chtel nastartovat auto normalne naskocilo ale po 3 vterinach se z niceho nic zaclo dusit az by to chciplo, Svicky i moduly jsou nove, bohuzel nemam cas kvuli praci zajet na VAG a nikoho s nim neznam, nestalo se tu nekomu? Mam tip budto na lambda sondu a nebo vaha vzduchu co myslite? za kazdou dobrou radu vam dekuju

Ahoj,

Mám ten samý problém.. bohužel taky zatím nevím čím to pořádně je :/ .. snad se někdo najde kdo poradí :)

Odkaz ke komentáři

zdravim poslednich par dni se mi stava to ze kdyz jedu s oktou 1.8t rs 132kw AUQ ze z niceho nic se prepne na 3 valce, po chvily zas jede uplne vpohode, dneska rano jsem chtel nastartovat auto normalne naskocilo ale po 3 vterinach se z niceho nic zaclo dusit az by to chciplo, Svicky i moduly jsou nove, bohuzel nemam cas kvuli praci zajet na VAG a nikoho s nim neznam, nestalo se tu nekomu? Mam tip budto na lambda sondu a nebo vaha vzduchu co myslite? za kazdou dobrou radu vam dekuju

Jestli máš podezření na váhu, tak z ní vycvakni konektor a zkus to projet bez zapojený váhy. Ale jinak těžko radit, chce to píchnout na VAG co to ukáže.

Odkaz ke komentáři

Dnes napichnuto na vag - vaha vzduchu, lambda sonda vse ok, napsalo mi to chybu 17608 obtokovy ventil turbodmychadla (N249) mechanicka zavada :/ auto porad jede chvilema uplne bez problemu a najednou jako kdyz utne a zase problem, ted sem nastartoval auto zase chvily bezelo a prd zase se zacne dusit nevim vcem muze byt problem

Odkaz ke komentáři

Dnes napichnuto na vag - vaha vzduchu, lambda sonda vse ok, napsalo mi to chybu 17608 obtokovy ventil turbodmychadla (N249) mechanicka zavada :/ auto porad jede chvilema uplne bez problemu a najednou jako kdyz utne a zase problem, ted sem nastartoval auto zase chvily bezelo a prd zase se zacne dusit nevim vcem muze byt problem

No tak to je jasný, vyměnit obtokovej (EGR) ventil. Něco podobnýho jsem měl na fabii, ve škoda servisu mi ho vyměnili, ale nepomohlo to a potom mi ještě vyndali veškerý přívody k němu a vyčistili, až pak byl pokoj. Možná bych zkusil to ještě projet trochu víc pod plynem držet vyšší otáčky, jestli se to neprofoukne, jinak tě výměna nemine.

Odkaz ke komentáři

Nejsem si jistý, ale měl by to být takový stříbrný váleček je pod první hadicí od sání, jakoby pod vahou vzduchu, blbej přístup k němu.

 

Edit:

Tady je trochu vidět, ale jak říkám, nejsem si jist, že je to on.

post-4335-0-11114100-1391618789_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Termiks
Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...