Jump to content
  • OctaviaClub
  • Anthracite
  • Lava
  • Race
  • Corrida
  • Rio
  • Fun
  • Rallye
  • Emerald
  • Topaz
  • Magic
Zivosek

Klíč z OIII

Recommended Posts

Zdravim panove, nevite jestli se nekde uz da koupit klic z nove octavie? Vypada suprove, moc se mi libi a chtel bych ho do sve octy (II generace). Na obautodilech maji jen ten chromovany dil pod nej. Nikde se mi ale nepodarilo najit cely klic ktery bych si nechal vyfrezovat a udelat imobilizer na tu svoji. Diky :)hes_9963-den-dveri-015.JPGesh_44903-vanny-043.JPGesh_44902-vanny-042.JPG

Ahoj panove, chtěl jsem se zeptat jestli už jste tohle nějak vyřešily nebo ne ?? taky bych rád klíče z OIII. Ale nevim co je vše potřeba a tak.

Co sedí je leda čip, immo a mikrospínače z FL klíče. Vnitřek z předFL klíče ti nemůže pasovat ani po smyku :)

Edited by ka_r_los

Ja myslim ze by to slo ... potreboval bych ale foto predface tistaku a O3 tistaku vedle sebe, at to mam 1:1. Kde se da sehnet nove pouzdro klice O3 ? D

Mno tak tenhle krok už mám za sebou;) Co zatím vím, tak nedá, musí se přepoužít starý klíč, navíc nejsou zacvakávací

Ted jsem hledal nove klice a cinani to jeste nedelaji a 1000+ za klic na pokusy se mi davat nechce... Co zanmena prepoužít stary klic? D

No vidíš to a já jsem se k tomu dostal a mám to hotový, připravený vložit do pouzdra, zafixovat a používat.

Planžeta je stejná. OIII je kratší - děkuji hydraulik!

-O3 nemá cca 5mm mezi nýtem a vlastní planženou.

Vemeš klíč na OIII, fabii apod a dáš do toho tvůj klíč.

Edited by ka_r_los

Díky!

Planžeta jako taková je stejná, na stole mám nevyfrézovanou HAA a můj klíč je taky HAA, ale je cca o 5mm kratší, ale zase je vysunutý vlastní mechanismus pantu.

Ale použít původní planžeta nepůjde, je moc dlouhá, děkuju za upozornění, to jsem nějak neřešil.

Díky!

Planžeta jako taková je stejná, na stole mám nevyfrézovanou HAA a můj klíč je taky HAA, ale je cca o 5mm kratší, ale zase je vysunutý vlastní mechanismus pantu.

Ale použít původní planžeta nepůjde, je moc dlouhá, děkuju za upozornění, to jsem nějak neřešil.

Jak to dopadlo ? :)

Jak to teda dopadlo?nejde klic z O3 normalne nakodivat na starsi typ Octavie? Kdyz starsi klic ma 434mhz a novy taky?Staci pak vymenit cip a planzetu a dalku nakodovat,ne?

Jde max na FL a to ještě nejde vše, prostě přímá kompatibilita není.

IMMO je i u FL řešeno jinak, není to žádná sranda.

Já jsem se dostal do stadia funkčního prototypu se změnou tišťáku.