Přejít na obsah

Modrá fabka


Doporučené příspěvky

Pokud bereš cenu příplatkové výbavy tak chápu a asi bych taky jen tak nepořídil..jinak kolem 15 se dá dodělat jetý.. ;) Stejnak se v tom budeš časem vrtat... :lool:

 

janjoy:Jak máš pořešný větrák..?Spíná hned po zapnutí topení nebo je přez nějakej modul,relé spožděnej rozběh a rychlost větráku..?

Odkaz ke komentáři

já to budu mít s vrtáním těžký (prodloužená záruka na 4 roky) vrtat se v tom chci, ale minimálně (5. vrata zkurvím kamera a křídlo), nárazník přední budu výhledově měnit a zuby nehty se budu bránit podvozku i když tam je sportovní sníženej origo :)

Odkaz ke komentáři
  • o 5 týdnů později...

větrák se mi spíná až v okmažiku kdy začně topení hřát. Je to vyřešený již v elektrice topení. Je to připojené na 2. rychlost větráku

 

Včera jsem dal do auta raději silnější baterii 56Ah ;)

 

Dával jsem do auta straší topení (rok výroby topení je 2004) a zatím šlape dobře. Je jsem se ještě nedostal k zapojení dálkového ovládání - chybí mi anténa...

 

kdybych mohl parkovat v garáži, tak bych Webasto do auta taky nedával. Ale když už parkuju venku a nemám na léto klimačku, tak jsem si pořídil na zimu topení :)

 

zde je pár foto z montáže topení

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...
  • o 4 týdny později...

vyzkoušel jsem si díky výmolu na cestě, jak padne na auto dojezdová 18" rezerva ;) Při troše času jsem natřel zadní třemny do stejné barvy jako přední. Když už jsem měl jen 3 zimní kola, došlo na přezutí na letní :)

 

 

Druhé auto je po zásahu Garnyho připraveno na další porci kilomterů. Preventivně dostalo nové rozvody, olej a filtry a na léto má připravené nové obutí :)

post-296-0-92026000-1332311365_thumb.jpg

post-296-0-11405900-1332311399_thumb.jpg

post-296-0-07655800-1332311427_thumb.jpg

post-296-0-31292000-1332311442_thumb.jpg

post-296-0-24091900-1332311719_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...