Přejít na obsah

octavia 66kW


Doporučené příspěvky

Tak po astře a laguně mám zas opět okřídlenej šíp:) Je to bejvalej španělskej taxík ale snad ho trošku vylepšim :)

r.v.99, najeto :radši nevědět :)

4xel.okna, AC klima a nic víc :)

 

moje úpravy:face exterieru,leder,výhřev sedáků,xeny,3ramenej volant,pedály RS,EGR off,trysky z 81

post-2098-1260540928_thumb.jpg

post-2098-1260540947_thumb.jpg

post-2098-1262723118_thumb.jpg

post-2098-1263421388_thumb.jpg

post-2098-1263670534_thumb.jpg

post-2098-1264485052_thumb.jpg

post-2098-1269465786_thumb.jpg

post-2098-1269465839_thumb.jpg

Upraveno uživatelem čermi
Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

je mi to jasný,mě ta šedá taky dosti štve.ale já chci dát RS introš,tak se mi to zatím nechce předělávat do černa dokud nebudou sedáky.příští rok budu rád když krom tý kotoučovky a nově lakovanejch kol dám stavitelnej podvozek aby to nevypadalo jak koza.takže ty sedačky vydím nejdřív tak příští zimu

Odkaz ke komentáři
tak to stačí k tomu aby to vypadalo dobře.já mám zatím 17''kola a pokud to dopadne tak budou 18'' magnesiový.a co chceš dávat za podvozek?

 

podvozek zatim vubec nevim jakej jezdím s tim denně takže neco aby mi neodskčily ledviny :) muj brácha teda tvrdí jak to neni minimálně o 7cm dolu tak to neni ono :lool: máš nějakej tip?

Odkaz ke komentáři

jj přesně jak říká spooky1,taky bych šel asi do HP nebo KW,ale já chci stavitelnej už jenom kvůli těm rozšířenejm blatníkům.takže aby to šlo snížit tak o ty 40 mm a klidně i víc.a ještě uvažuju o větších kolech tak uvidím.jinak ten interier fakt super je to povedený,jen to chce ještě RS volant :lool: jo a ještě dotaz možná budu prodávat 17'' kola tak jestli by si neměl zájem?

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...