Přejít na obsah

octavia 66kW


Doporučené příspěvky

No ja nevim jestli ten cerny koberec a cerna stropnice je dobry napad ;)(na zacatku sem uprav jsem psal ze super :)ale myslel jsem ze pujdes do komplet svetleho interieru :palec: kdyz uz tak si porid cerne koberecky nebo umyj ten ktery tam mas :(se na neho zaspineho chudaka nemuzu divat. A nerikejte mi ze v tomdle pocasi to udrzovat nejde, ja mam auto denne v provozu a mam v nem cisto :)Toz se polepsi at ten svetly interier prokoukne trosku .)

Odkaz ke komentáři
No ja nevim jestli ten cerny koberec a cerna stropnice je dobry napad :D(na zacatku sem uprav jsem psal ze super :)ale myslel jsem ze pujdes do komplet svetleho interieru :palec: kdyz uz tak si porid cerne koberecky nebo umyj ten ktery tam mas :(se na neho zaspineho chudaka nemuzu divat. A nerikejte mi ze v tomdle pocasi to udrzovat nejde, ja mam auto denne v provozu a mam v nem cisto :)Toz se polepsi at ten svetly interier prokoukne trosku .)

 

máš pravdu s tim udržováním by to mohlo být lepší ale zatím na autě stále něco dělám a mezi tím ještě musím pracovat polepším se ;) a co se týka koberců tak černej mi vyhovuje víc a ty malý koberečky tam mám jen na zimu bo nemám rád gumový.. a stropnici sem jinou nesehnal většina laurinů měla šíbr a ten ja bohužel nemám a hlavně laurin to nikdy nebude tak chci aby to bylo trošku odlišný :palec:

Odkaz ke komentáři
Dobre :)Podle me by ti v servisu meli objednat stropnici bez sibru :)a cena neni tak strasna :)Taky sem shanel neco neuveritelneho stropnici na kombika s sibrem v cerne a cekal sem ranec a kupodivu to slo :palec: Jinak cerny koberec je ok s cernyma kobereckama .)

 

na léto budou určo černý :D a vždy sem chtěl OI RS tak aspon ta stropnice ;)

Odkaz ke komentáři

tak ted už to je jen otázka času než se to všechno pořeší :D já mám doma taky kupu dílů jen nemám čas to dát na auto.ted bych chtěl dát zadní kotoučovku hned jak bude čas a příští týden si jedu pro sedačky z G4,tak zase bude co dělat.alr ty to máš fakt pěkný :) a ještě jestli se můžu zeptat kolik si dal za tu černou stropnici?

Odkaz ke komentáři
tak ted už to je jen otázka času než se to všechno pořeší :D já mám doma taky kupu dílů jen nemám čas to dát na auto.ted bych chtěl dát zadní kotoučovku hned jak bude čas a příští týden si jedu pro sedačky z G4,tak zase bude co dělat.alr ty to máš fakt pěkný :) a ještě jestli se můžu zeptat kolik si dal za tu černou stropnici?

 

Dík :smich: já se těšim na ty tvoje nabulený blatníky WRC se mi vždycky líbilo.. stropnice byla za hubičku 1000,- plus nedělní výlet do bolky :lool:

Odkaz ke komentáři

tak to je super cena :) no tak na ty batníky se taky těším,jestli dopadnou ty kola tak je tam budu muset dát.jen musím ještě pořešit nárazníky,ty ještě sehnaný nemám.ale až to bude jednou hotový tak to bude pecka,a když se zadaří tak možná stejná pecka jako ten tvůj kočár :D a co ted máš v plánu?

Odkaz ke komentáři

to jsou dobrý plány.no já už motor dal trošku do kupi,ale to byly takový ty potřebný věci jako rozvody,zdvihátka a takový ty užitečný věci,jediný jsemmmu dobře vložku vzduch.filtru od KN a ted bych ještě rád udělal ýfuk,ale vidím jak to dopadne.(samozřejmě že se chystám na vstřiky a čip,ale to až příští zimu)ted chci dát ten podvozek a chtěl bych letos předek face a něco málo interieru pokud to nezkončí u sedaček

Odkaz ke komentáři
to jsou dobrý plány.no já už motor dal trošku do kupi,ale to byly takový ty potřebný věci jako rozvody,zdvihátka a takový ty užitečný věci,jediný jsemmmu dobře vložku vzduch.filtru od KN a ted bych ještě rád udělal ýfuk,ale vidím jak to dopadne.(samozřejmě že se chystám na vstřiky a čip,ale to až příští zimu)ted chci dát ten podvozek a chtěl bych letos předek face a něco málo interieru pokud to nezkončí u sedaček

 

držim palce ať se daří :) ...

Odkaz ke komentáři

rozebrat to šlo blbě strčil sem to do el. trouby ;) asi an 70stupnů pak šroubovákem páčil a odlepoval od sebe zespod světla je to ted trošku ošklivý ale nebude to vidět možná sem to tam měl nechat déle jenže už sem se bál... pak klasika postup zmatnit 800kou odmastit a černej matnej sprej

Odkaz ke komentáři

Mno tak tohle delat urcite nebudu! ;) To si velkej blazen! Jednou jsem videl navod jak je rozloupnout pomoci pilky nebo noze. Ja sam jsem zkousel horkovdusnou pistoli na normalni nexenonovy svetlo a znicil jsem cely plast. Nejde to od sebe dostat, aniz bych neznicil bud venkovni plast nebo svetlo.

Ja bych nalakoval asi jenom ty ramecky svetel. Vnitrek bych vynechal, ale bojiim se o ty xeny. Neni to zadny levna sranda jako napr. u normalnich svetel.

Budu to jeste chvilku studovat a pak uvidim. Ale vzhledove se mi to moc libi. Jeste jsem se chtel zeptat: Mysliis ze projdes technickou??

Odkaz ke komentáři

tak s tou technickou to netušim sice jako činná plocha dálkovýho světla zůstala chromová a u čoček si myslim že je to jedno(doufám)no a pak ještě víme jak to na technickejch chodí že :D no a kdyby to nešlo tak budu muset koupit ty samotný korpusy xenonů co začli prodávat a přehodit to a nebo(to by bylo nejlepší) si od někoho pujčit xeníky na tu TK :( horší to spiíš bude při silničních kontrolách nevim nevim jestli mi budou pomáhat a chránit ;)

Odkaz ke komentáři

Jsem koukal ze jsi z UnL. Ja jsem z LTM a do usti jezdim celkem casto, tak bysme mohli dat sraz a pokecat. Moc rad bych se podiival jak svetla vypadaji! :lol: Co blikace? Koupis z netu cerny nebo si je taky udelas sam? :)

 

Jinak tady je navod jak svetla rozdelat pilkou:

 

Moc rad bych to taky udelal, ale asi bych potreboval od nekoho pomoc. Navic nemam ani vyteplenou garaz.. :P takze to budu muset nechat nekam dat do servisu nebo pockat na jaro.. :-D

Odkaz ke komentáři
Jsem koukal ze jsi z UnL. Ja jsem z LTM a do usti jezdim celkem casto, tak bysme mohli dat sraz a pokecat. Moc rad bych se podiival jak svetla vypadaji! :lol: Co blikace? Koupis z netu cerny nebo si je taky udelas sam? :)

 

Jinak tady je navod jak svetla rozdelat pilkou:

 

Moc rad bych to taky udelal, ale asi bych potreboval od nekoho pomoc. Navic nemam ani vyteplenou garaz.. :D takze to budu muset nechat nekam dat do servisu nebo pockat na jaro.. :-D

 

blinkry objednám bo ted tam mám čínský a ty se mlžej a bude to rychlejší a mín pracný :P ... pokecat můžem ale světla zatim na autě nemám nevim kdy se dostanu k přehození a zapojení

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...