Přejít na obsah

Asfalt a mouchy


Doporučené příspěvky

To jsem taky slyšel :) S colou jdou povolit i zarezlé šrouby na traktoru :D jsem na to čuměl jak puk, když mi to tata prvně ukázal.

 

no dykť hlavní složkou odrezovače je právě k. fosforečná. Rez výborně povoluje třeba také v obyčejném octu (a není problém s ním rozhývat "něco", co od války leželo v zemi :-). Jen je u něj problém, tu rychlou oxidaci pak zastavit. Ale to je detailing úplně něčeho jiného

Odkaz ke komentáři

Pokud je lak dobře připravenej a zavoskovanej, tak by neměl bejt problém umejt ty muší střeva normálním šamponem. Pokud ne, tak na suchý auto doporučuju nastříkat ValetPRO Citrus Pre Wash (já používám 1:7), nechat chvíli působit a pak umejt normálně rukavicí se šamponem.

 

Samozřejmě není problém použít všelijaký další věci, ale ty většinou sundavaj vosk, což nechceme. Všechny APC jsou odmašťovače, který žerou vosky. Ať je to Dodo nebo něco jinýho, tak to prostě sundá. V tom je ale ten Pre Wash unikátní, že je pH neutrální.

 

A když je auto čistý a má jen mouchy na čumáku a nechce se mi mejt, tak vezmu BOB detailer od Doda, čistý mikrovlákno a jdu sundavat :)

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...