Přejít na obsah

Blue RS


Doporučené příspěvky

Nastal takový menší problém a dotaz na vás od soboty mi nefunguje Coming a Leaving home, v maxidotu je to aktivní vše je jak bylo zkoušel jsem to vypnout a zapnout ale nic, poté mě napadlo že třeba to nejde kvůli stavu baterie ta má 12,42V a na magickém oku je průhledné a na krajích červené kolečko, tak bych se chtěl zeptat jestli někdo nevíte co s tím? napadlo mě jako poslední variantu odpojit baterii a udělat restart!

 

Odkaz ke komentáři

tady se bavíme samozřejmě o OEM xenony a OEM bixenony.

 

jinak i standartní světla svítí moc dobře, kdž do nich dáš nějaký NB + nebo kyselinka by věděl, ten to má nastudovaný co jak svítí, máš pohodu. Na superbu jsem si musel davat pozor at světla zbytečně nezapínam na krátký trasy, tím dostávají kouř. Halogeny můžeš blikat furt

Odkaz ke komentáři

Ked sa ti nepacia tie povodne H1, tak vymen ziarovky za napr. Osram Cool Blue. Sam ich mam a je to pecka, o dost lepsie ako NB a farbou su ako xenony (4200K). Neviem ci som natrafil na nejake dobre kusy, ale bixenony nie su pri nich az taky velky hit...aspon co som nazivo porovnaval, na mokrej vozovke. No to mi tu moze vela ludi vyvratit, takze je to na uvazeni kazdeho ;)

 

Inak RSka nadherna, a aj ked osobne mracitka moc nemusim, tak na tej modrej to vyzera ozaj pekne...teda aspon na fotkach :palec:

Upraveno uživatelem Kyselinka
Odkaz ke komentáři

Coco? Tak buď mám smůlu na vadné kusy (jak na původní světla, co jsem měl, tak na ta nová, která jsem pak předělal), nebo jsem slepý, ale hůř svítící auto bych hledal těžko. To, co jsem viděl u předFL s parabolami normálně bez problémů, tady prostě nevidím, s jakýmikoli dosud vyzkoušenými žárovkami (vč. OEM samozřejmě) to auto svítilo otřesně - až jsem nedávno zoufale přemýšlel, jak toto vyřešit. Jak jsou ve Světě Motorů "odborníci", jejichž většina názorů mi leze krkem, v jednom s nimi musím souhlasit - projektory tam, kde je běžná H7 žárovka, nemají co dělat. Je to sice o 100% hezčí (když se kouknu na OIII bez xenonů, je mi zle), ale v tak špatnou svítivost jsem ani "nedoufal" :wallbash:

Odkaz ke komentáři

@michu co to tady zase tvoříš za výplody jak v Romaně tématu o BMW. S2 Bi-xenony svítí suprově, že problikáváš bi-xenonem je opět běžný, tak hold občas vyměníš vybojky, to je fakt strašný.(jestli to srovnáváš se superbem 1, tak ten je dávno za zenithem, to samé xenony u O1). Halogeny na O2 FL svítí normálně i s lepšími žárovkami, s xenony to vůbec nejde srovnávat a vůbec se nebudu bavit o kompletním AFS. Najdi si ho na škodě auto o S2, je to tam komplet popsaný, jak se xenony přenstavují v průběhu jízdy.

 

@david Klidně kup bi-xenony, budeš spokojen. Nebo do H1 dej nějakou lepší žárovku a už to o hodně lépe ladí ke xenonům(philips blue vision, osram apod.. dálkové žluté světlo je fakt strašné.

 

 

 

Upraveno uživatelem marekczek
Odkaz ke komentáři

tahle diskuze je vzdy velmi zajimava, nebot deli cleny na 2 tabory :lol: ....

 

Denis: mel jsi smulu (bohuzel), projektorove svetlomety (H7) jsou jak po "ESTETICKE" tak i funkcni strance daleko lepsi nez obyc paraboly. Ta cocka tam dela proste sve. A to jsem mel uplne obycejne zarovky koupene na benzince za 35 kc.

 

Davide: jak jsem ti rikal uz ve ctvrtek ci kdy to bylo, jedine co jsem o tech bixenech pro O2 slysel je to, ze do nich zateka a mlzi se, nevim co je na tom pravdy, nikdy jsem to nezkousel, ale jak ti radi Kyselinka, kup si jine H1 nejen ze usetris nemale penize, popr predejdes nejaky problemum. Ja mam NB a sviti hodne podobne xenonum - se prijed nekdy podivat ;)

 

A dalsi vec je takova, jak casto pri dnesnim provozu svitis dalkama ? Z trasy kterou jezdim do prace (cca 25 km) vyuzivam dalky zhruba na 10%

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Ahoj, nedořešil to někdo? Mám taky 1,4 TSI 2013 Liftback a takovou nestabilitiu jsem u žádného auta nezažil 😞 okresky jsou v pohodě ale jak člověk zajede na dálnici nebo jede rychleji, tak je auto šíleně nestabilní, stačí aby trochu foukl vítr a autem mě to hodí do strany.. Kola nafoukané dle doporučení výrobce, geometrie OK.. Neměnil někdo třeba převodku řízení ?
    • Laurinka je na prodej, cena k diskusi. Najeto 360 tkm, pravidelně měním rozvody a olej, tankuju jen Maxxmotion. Motorově všechno v pořádku, klimatizuje, interiér nese známky používání, exteriér odpovídá věku a nájezdu, začíná reznout, lak se loupe, takže co si budem... Minimálně jako pracant bude ještě dlouho jezdit (STK 01/2024), hezky hrát (zesík, můžu nechat i subwoofer).  Je čas se posunout dál, Baghíra zůstává doma. Fotky ještě nemám, průběžně čistím interiér.
    • Tak udělal sem co jste psal, sundal sem i manžety kde jsou spojené tyčky k řízení ale v tyčkách žádná vůle vše jde slyšet od hřebenu..ještě to řízení má takový stěhovací šroubek tím tomu asi nepomůžu? A 2. Otázka, řízení musí být ze stejného modelu? Mám 7.97 tj.kratší čepy..
×
×
  • Vytvořit...