Přejít na obsah

Liberecký kraj


Frigo

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

Tak zítra Doksy ;), chystá se i nějaký hromadný příjezd OC, viz sekce srazy. Jestli to někdo sleduje. já se budu snažit přijet společně s dalšíma členama

 

 

pravda, je to už ode dneška tam, ale jsem pracovně povinný, takže zítra na čumendo

Upraveno uživatelem JardaFuxa
Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

Zdravím krajany z Libereckého kraje,

 

chtěl jsem se zeptat, jestli tu někdo neuvažuje uspořádat před zimní sraz na nějakém libereckém parkovišti?

Jsem přihlášený na FB ve skupině Octavia Club Liberecko, ale aktivita tam je nulová.

 

A vzhledem k tomu, že v Liberci a okolí potkávám mnoho hezkých octávek, tak by mě zajímalo, jestli to neorganizuje, někdo odsud.

 

Díky ;-)

Odkaz ke komentáři

Ahoj. Z Libereckýho kraje ani moc lidí z Clubu neznám. Octavia Club Liberecko je jinej gang myslim, nebo alespon jsem zaslechl že Liberec má svůj klub, ale jestli tam jsou i členové Octavia Clubu jako takovýho, tak to netuším. Jinak jestli tady někdo organizuje nějaký srazy OC z regionu Liberec to netuším. Zatím jsem nenarazil na nějaký sraz uspořádaný námi členy OC z Libereckýho kraje. Přeci jen tu nejsem moc dlouho členem ;) Ale zatím o ničem nevím ;)

Odkaz ke komentáři

Také o ničem nevím,zatim je to nulový na srazy,parkrát jsem viděl sraz u Nisy na parkovišti.

A hlavně to bylo spíše VW a pak ostatní vozy z "fauvé" rodiny i nějaké octy,pokud by se nás našlo více,aby to mělo cenu,rád bych dorazil na sraz :)

Upraveno uživatelem M@lis
Odkaz ke komentáři

Nojo, tak chápu. Ono to nic jednoduchýho není. Každej má nějaký zaměstnání a v termínech a hodinách se nikdy neshodneme. Jeden je volnej o víkendu a další má spíš volno v týdnu a když se nakonec sjedou dvě auta, tak je jasný že to nic moc nedopadne. Jinak kdyby to vyšlo a bylo všechno oká a sjelo se nás někdy víc než pár, tak by to bylo fajn, ale nejtěžší ta dohoda no :D. Vezmem přitelkyně, manželky popř. milenky, sjedem se k nise. Je pošlem nakupovat a m můžem depatovat :D

Odkaz ke komentáři

Jsem rád, že můj dotaz měl pozitivní reakce. Bál jsem se, že mě pošlete k "fauvé" .. :D

 

Jinak si myslím, že určitě všichni neděláte každý všední den až do osmi do večera. Takže bych navrhl, že by to šlo napoprvé uspořádat ve všední den v pozdních hodinách (příklad Liberec - Nisa podzemní parkoviště). A vidělo by se.. Když se sejdem, tak pak můžem uspořádat něco většího.

 

Tak honem honem napište, ať to stihnem před prvním sněhem. :o)

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • No myslím, že jsi určitě neudělal chybu. Tak ať jsi taky spokojený. Já jsem zatím max. spokojený 😉👍 
    • Gratulujem k autu, inak ja som vyberal medzi Octavia 3, O4, Touran, Leon tolko, az som kupil superb 🙂
    • V nasom pripade ako nahrada za octu bol kupeny hyundai i30 kombi s 1.5dpi motorom v rozumnej vybave tak, aby tam nebolo nic zbytocne, co by cloveka otravovalo, musim povedat ze paradne auto do mesta a okolia, pri predbiehani a dialnici sice straca dych ale inak super. Superb je urceny na vozenie rodiny, vylety, dlhe trasy, predsa len bezpecnost, pohodlie, priestor (mam skoro 190cm a aktualne mozno aj blizko k 120kg) viem ze to nieje zadarmo oproti tej octavii, ale doba sa pohla a to co som si v minulosti uzival - hrabanie sa v aute, menenie veci a pod, na to uz nemam cas ani chut. Ako pise Konny, octavia 1 je nadcasove auto, vzdy sa za nou otocim ked niekde vidim zachovalu, po facelifte naozaj vizualne vydarene, s nesmetelnou technikou.
×
×
  • Vytvořit...