Jump to content

Problém při startování

Oskar1

Recommended Posts

Mám takovej problém. Při startování za studena mi octávka sice chytne ale jako by jeden válec nebyl nažhaven. Ale po kraťonké době se chytne. Za tepla nepo chvilce běhu to naskočí bezproblémů!! ;) Nemůže být nějaká žhavička špatná?? Už se vám to někomu stalo?? Dá se na to nějak přijít kromě demontáže svíček?? Dají se případně někde koupit origo nové svíčky za rozumnější peníze jak ve Škodovce??? Díky za vaše rady :palec:

Díky za odpověď. Zajedu na :) diagnostiku a hlold mi řeknou kterou vyměnit. Ta cena za svíčku je fakt SUPER!! Ale už jste někdo tuhle konkrétní svíčku použil?? Má stejnou životnost jako ta origo?? Díky.

jj je to přímo originální díl (zn.BERU) a já jsem si ji zde taky kupoval, takže můžu jen doporučit

Díky moc. Svou chybu napravim. Budu se muset na to podívat . Tak jsem si myslel že tahle bolest jako že odejde žhav. svíčka je překonaná ještě jsem totiž od nikoho neslyšel že by se mu to u OctavieII stalo . Asi budu jeden z mála . Asi jako vždy. :)

Tak ještě to není jistý, že ti odešla ta žhavící svíčka to ukáže až diagnostika kde je problém, jinak bys určitě nebyl

jeden z mála, protože všechno má svou životnost a spousta lidí ani neví, že jim odešla žhavící svíčka a zjistí se to

až při diagnostice. To byl i můj případ, šel jsem si něco kódovat do auta a při tom jsem zjistil že mě odešla žh. svíčka :)

Stalo se mi V létě 09 že jsem si nechal náhodně udělat diagnostiku a ukázalo mi to špatnou svíčku na druhém válci. Řekli mi že je to jen softvérem a nahráli mi novej prý udělali nové úpravy. A pak mi to načetli i pozdějš a už to nic neukazovalo. Zkusim to nechat ještě jednou načíst a ukáže se kde je zakopanej pes. Ale při ceně těch žhaviček je nechám vyměnit rovnou všechny. Není někde nějakej nákres jak to bych si to mohl vyměnit sám??? Kdysi jsem to měnil u starého golfu a peugeota a byl to porod. Jak je to tady??? Musí se něco zásadního dodržet ?? Něco co se nesmí podcenit?? Díky ;)