Jump to content
  • OctaviaClub
  • Anthracite
  • Lava
  • Race
  • Corrida
  • Rio
  • Fun
  • Rallye
  • Emerald
  • Topaz
  • Magic
boban1108

Nezobrazení obrázků kontaktů

Recommended Posts

Nevím, něco je špatně. Bolero, přes Bluetooth připojen Samsung Galaxy Note II, nebo žena Samsung Galaxy S3 mini. U obou se kontakty načetly včetně obrázků a vše chodilo jak má. Super.

Teď jsem přešel na Alcatel One Touch Hero II, kontakty se načetly, jsou v autě, ale bez obrázků. Ať hledám v nastavení auta i Bluetooth v telefonu, jak hledám, nic mě nenapadá. Buď něco přehlížím, nebo si auto na 100% prostě rozumí jen s některými telefony.

Nějaký nápad?

Guest mirek.vano

Nevím, něco je špatně. Bolero, přes Bluetooth připojen Samsung Galaxy Note II, nebo žena Samsung Galaxy S3 mini. U obou se kontakty načetly včetně obrázků a vše chodilo jak má. Super.

Teď jsem přešel na Alcatel One Touch Hero II, kontakty se načetly, jsou v autě, ale bez obrázků. Ať hledám v nastavení auta i Bluetooth v telefonu, jak hledám, nic mě nenapadá. Buď něco přehlížím, nebo si auto na 100% prostě rozumí jen s některými telefony.

Nějaký nápad?

No , já mám iPhone 5s a taktéž kontakty nejsou. Tak nevím

Tak to mě nenapadlo, že si mám vybírat telefon podle kompatibility s autem :wallbash: měl jsem HTC a tam bylo vše v poho, teď jsem pořídil Lenovo a to mi fotky kontaktů nezobrazuje. Že bych vyměnil vůz :smich:

Tak tady nejde o kompatibilitu ale asi o to jak je psáno nad tebou, některé telefony nepodporují přenos obrázků přes Bluetooth. Jestli sem to dobře pochopil :)

Edited by šulda

To jako ja mam s7 edge a musel by som si kupit minimalne s2 aby mi to slo? Som smutny, asi sa idem rozplakat fo kuta to snad nemyslia vazne

Odoslané z SM-G935F pomocou Tapatalku