Přejít na obsah

Béžové sedačky - elegance


baxik

Doporučené příspěvky

Zdravím,

 

Prosímvás nevíte někdo z čeho jsou přesně udělané ty béžové sedačky co se davaly do OII?

 

- To je celé kůže nebo to pod zadkem je látka?

- Seděl jste někdo na tom - jaké to je?

 

Mám strach do toho jít, že je to celé kůže a v létě na tom budu spocený jak dobytek.

 

 

Prosím o zkušenosti.

 

sedacky.png

 

Odkaz ke komentáři

Ale vo vseobecnosti sa blede kozene lepsie cistia, ako latkove. Dalsia vec je bledy koberec, to bude zasvinene a skarede...zalezi kto sa o to pred tym staral a ako.

Celokoza je klasika, v lete horuca (hlavne cierna) a v zime ladova, no vyhrevy sa s tym dobre popasuju....len v lete je to problem trosku.

 

P.S: mam pocit, ze blede sa robili len celokozene, alcantara sa davala len na cierne...ale opravte ma ak sa mylim.

Upraveno uživatelem Kyselinka
Odkaz ke komentáři

No kupuju O2 prave s tím béžovým látkovým interiérem. Auto je super, ale z té béžové, ač je to pěkné, tak jsem trošku nešťastný, páč s dětma to brzy bude celé od bahna a čokolády ;)

 

Uvažuju o tom koupit nové potahy aby se to dalo rozmně prát, ale nevíte zda nové potahy příliš nesníží účinnost výhřevu sedaček?

Odkaz ke komentáři

Mám světlý látkový interiér a nemůžu si stěžovat. Vše je o tom, jak se k tomu hodláš chovat. Vzadu vozím malou, a v poho. Jen jsem pro jistotu na sedačku hodil deku (pod dětskou autosedačku). Viděl jsem ale i hodně zdevastovaný auto, ty fleky bych snad ani nikomu nepřál vidět. On tmavý interiér taky není žádný zázrak...

Odkaz ke komentáři
  • o rok později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...