Přejít na obsah

Hnědá metla


Doporučené příspěvky

já si nemůžu dovolit být bez auta, takže u mě to nehrozí jako u tebe, musím prvně koupit nové a pak prodat babičku :(

bohužel nemám co si půjčit.. a škodou 110r do práce fakt nepojedu, to bych se bál že to někdo objede klíčema nebo ukrade

takže já čekám na tvoje názory na motor, podvozek atd a pak možná koupím nebo seženu něco jiného :D ale co jsem se bavil s klukama co ty 2,0tdi mají tak spokojení. Co máš vybrané za typ motoru? BKD bez filtru?

Odkaz ke komentáři

Ketys pokud je to 2006 a výš tak ty hlavy nejsou tak žhavé, u BMM jsou zase problémy s uchycením vstřiků na jednom šroubu, navíc to má DPF, takže další kurvítko, s DPF roste i spotřeba..

BKD je trochu kultivovanější a pokud ti po 200tis nepraskla hlava tak je velká šance že nepraskne, protože když to mělo předtím prase, tak by už praskla :) jinak klasika u TDI turbo a spojka, ale to zjistíš při jízdě a diagnostice

jediné co by bylo drahší tak by byly vstřiky, ty jsou ale krásně zjistit diagnostikou při koupit

Odkaz ke komentáři

ja by som neveril ničomu, mal som BKD, MR2008 a prvé čo som po kúpe riešil bola práve hlava... a čo? vymením, ako hocičo iné, lepšie ako vyletená ojnica na BXE... vysrať sa môže všetko a zároveň aj nič... ale chipnuté BKD (u TDI funa s rozumom) tak je to malá raketa čo vie jazdiť pod 5 litrov...

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...