Přejít na obsah

Hnědá metla


Doporučené příspěvky

Díky za kladné ohlasy, z auta jsem nadšený!

 

Hodím sem komplet info o nástupci plus pár fotek a tímto bych chtěl toto téma uzavřít a přesunout se do sekce kam teď patřím... bylo mi tu s vámi fajn a vaše úpravy budu samozřejmě nadále sledovat B)

 

Jak už jste uhodli ještě před zveřejněním tak je to černej kombík s motorem 2.0TDI BKD,

Najeto má už 250tkm ale beru to jen jako číslo které ne vždy něco znamená..

co se týče výbavy tak jsem dlouho vybíral auto které mi bude sedět a nakonec se našlo :) je to klasika ELEGANCE - climatronic, parkováky, polokůže, maxidot, multifunkce, výhřevy, rozjezd do kopce atd atd :) a na autě jsou 18" z RS a dokonce zapsané v TP :D

samozřejmě už jsou za námi 2 malinké úpravičky a to: oranžové parkovačky vpředu a krytky šroubů v kolech :D

 

tady nějaké fotky :wub:

 

 

post-37293-0-33032500-1442429569_thumb.jpg

post-37293-0-46073000-1442429578_thumb.jpg

post-37293-0-40849600-1442429588_thumb.jpg

post-37293-0-78994800-1442429639_thumb.jpg

post-37293-0-45439700-1442429649_thumb.jpg

post-37293-0-14470300-1442429660_thumb.jpg

post-37293-0-73727800-1442429671_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

prodáno!

myslím si že šla do dobrých rukou :) ještě vám tu predstavim nový povoz ;)

Věř, že v dobrých rukou bude, dokonce jsi mě udělal fotku, kde mám obě Octy společně. Chápu to loučení zažil jsem ho několikrát, ale jak říkáš život jde dál a jestli mě chlapci vezmou mezi sebe, tak její další kilometry můžou sdílet se mnou. Založím pak na ni nové vlakno.

Hodně zdaru škodováci a ještě jednou děkuji majiteli za neskutečně vstřícné jednání.

PS: stáhl jsme si celou fotodokumentaci vozu a popisy úprav abych měl k autu historii

Novej majitel asi sem na forum nepůjde, že? :)

Tímto zdravím,

a nebojte se, cokoli nového budu poctivě hlásit:)

Odkaz ke komentáři

čauvec, dneska sem tu tvoji ex-hnědou O1 předjížděl na pražském okruhu u Lochkovického tunelu směr Ruzyně. pěkné to vidět za jízdy

 

Tak to na té tvojí s duplexem, jsem mohl oči nechat?:))

Krásný to máš

Odkaz ke komentáři

Misto noveho tematu nebude lepsi pokracovat zde ? :-) jinak vitej na foru o octu se dobre starej, je to pekny kousek. Mnoho stastnych kilometru a at dela radost ;-)

Děkuji,

beru na vědomí, příběh bude pokračovat zde:

Odkaz ke komentáři

To je moc špatný toto, a už teda je ina seriovym pidvozku, dle toho co píše "že bylo"... A nechci rejpat, ale ta představa o ceně cca 20K je celkem dost, ale jestli jsou ty gumy fakt nový ...

Auto je stále na sportovním podvozku, jen kvůli rodině se budou dávat jiné pružiny. Drhnu i když si dozadu naložím kočárek :(

Tomu autu tydle kola naprosto padnou! Jsou krásný a já bych se jich teda nevzdal =-O zvlášť když jsou v TP...

Nakonec jsem kola nechal a čeká je nový lak

A už to začíná... Proč někdo prodává takové parádní kola zapsané v TP...

Mohlo to být třeba i proto že mám doma ještě Keskiny a mít dvoje takhle hezká a drahá kola při čekání rodiny je u mě k neuživení..18ky rozhodně zůstanou jen nevím která a co se týče zápisu v TP Keskiny odpovídají přesně rozměrům co jsou v TP

:(

Buď v klidu :)))

Auto je stále na sportovním podvozku, jen kvůli rodině se budou dávat jiné pružiny. Drhnu i když si dozadu naložím kočárek :(

Nakonec jsem kola nechal a čeká je nový lak

Mohlo to být třeba i proto že mám doma ještě Keskiny a mít dvoje takhle hezká a drahá kola při čekání rodiny je u mě k neuživení..18ky rozhodně zůstanou jen nevím která a co se týče zápisu v TP Keskiny odpovídají přesně rozměrům co jsou v TP

Buď v klidu :)))

Až budou přelakovaný lakem a na autě tak to sem nahodím

post-38941-0-16489900-1442556723_thumb.jpg

post-38941-0-43648400-1442556734_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Tak na geometrii nezjistí vůli v čepech nebo tyčkách řízení...  Možná by bylo lepší zajet do jiného servisu, kde ví co dělají. Odhalit vůle v řízení a celkově na částech nápravy by měl být základ! 
    • To mne bohužel nenapadlo.. tipoval sem to na ty čepy jelikož sem to auto nedávno kupoval. Také je mi divné že mechanik na geometrii nic špatného nezjistil, řekl jen že geometrie je ok já sedl do auta a žádná změna..krom té geometrie sem mu předem zmiňoval i tu vůli řízení.. 
    • Ahoj, často je i vůle v tyčkách řízení, tak je dobré měnit s čepy i tyčky. To by měl ale dobrý mechanik zjistit ještě před opravou! 
×
×
  • Vytvořit...