Přejít na obsah

Hnědá metla


Doporučené příspěvky

JJ užovky jsou pěkný auta, i když mě osobně se víc líbí M-kový škodárny, ale i za tuto jsem rád ;) . Jinak v pěkným stavu už se dají těžko sehnat, tak buď rád za tu co máš, protože ta vypadá, že je ve slušném stavu :palec: . Plechy a celkově náhradní díly se dají ještě snadno sehnat, tak pokud jsou finance, tak to půjde samo ;) . Já naštěstí renovaci dělat nemusím, protože to děda už udělal. Sice už je to asi 12 let, ale tenkrát se vyvařovala celá kastle, nový lak, GO motoru apod. a to, že má tvá užovka najeto jen 35tkm je super, ta moje má přes 300-400tkm :D . Přesný počet nevím, protože když mi to kdysi děda říkal, tak jsem si to nezapamatoval, no a teď už nežije, tak se to už nedozvím, ale jelikož se na motoru dělaly 2xGO, tak ten nájezd km bude reálný... ;)

Odkaz ke komentáři

Poprosim o radu mám klasický problém se stabíkem při sníženi na pravé straně :wallbash: ale nečekal jsem že i u takto malého snížení to bude drhnout možná to bude tím že ten stabík je už po těch letech unavený a možná trochu přihnutý - vypadá na to. proto se ptám pomůže mi tento stabík od JOMu? a vzít k němu i stavitelné tyčky nebo nechat na sériových? díky moc uvítám každou radu ;)

 

http://www.reviloshop.cz/store/goods_JOM-740344-x2_436_jom-sportovni-stabilizator-skoda-octavia-i-1u.html

 

http://www.reviloshop.cz/store/goods_JOM-740227-x3_2033_jom-sportovni-tycky-stabilizatoru-skoda-octavia-i-1u--stavitelne.html

post-37293-0-10560200-1427179805_thumb.jpg

post-37293-0-21329700-1427180016_thumb.jpg

post-37293-0-15749900-1427180030_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Samotné tyčky koupit jsou k ničemu :) Ten JOM stabilizátor prý nedře ani při velkém snížení, taky ho tam chci v létě dávat. Vždyť stojí pár stovek. Momentálně jezdím s uříznutým a radši bych tam něco měl. Takže za mě koupit stabík a tyčky bych tam asi nechal origo. To uvidíš sám pak při výměně zda budou třeba vyměnit i ty tyčky, ale myslím si že né :)

Odkaz ke komentáři

Super přesně tohle jsem potřeboval vědět! Dík moc :-) jo je jasný že samotný tyčky nic neovlivní protože jak je vidět na foto dře to v tom místě jak je přichycena ta tyčka takže její délka nebude hrát takovou roli. Takže koupím ten stabik, jen se mi vůbec nechce do tý výměny :DD

Odkaz ke komentáři

To mně se taky nechce, tak si to nechám na léto až bude víc času :D A jestli chceš řešit i tyčky tak bych koupil radši originální ty kovové a pokud by neseděla délka tak už by se snadno přeřízly a svařily na délku co chceš. Tyhle stavitelný jsou k ničemu.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Tak nárazník vezu do lakovny příští týden tak snad do půlky dubna bude na autě. jinak zase něco malého přibylo a to xenony h3 slim 8000k do mlhovek a osram cool blue do hlavních - hned se líp jezdí :palec: jinak ošetřil jsem připravený výfuk a stířknul jsem ho sprejem na výfuky tak snad pár let vydrží :D ještě dotaz jaký používáte vosk? já voskuju sonaxem a stále to nemá ten správný efekt co bych od toho čekal takže pokud víte o lepším - sem s ním ;) jinak poslední foto je když sem včera ráno přišel k autu opravdu jsem měl 100 chutí hodit to zpět na zimáky :wallbash:

post-37293-0-80905900-1427914962_thumb.jpg

post-37293-0-36405100-1427915026_thumb.jpg

post-37293-0-23989500-1427915089_thumb.jpg

post-37293-0-29852800-1427915148_thumb.jpg

post-37293-0-73186800-1427915196_thumb.jpg

post-37293-0-19070800-1427915239_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Ten vejfuck je super, už aby byl na autě :palec: a co se týká počasí, tak mě to taky dost štve. Už mám taky přezuto na letní a zítra by mělo zase sněžit a v pátek mě čeká 80km cesta, ještě do vyšších míst, než bydlím já, takže to vypadá, že budu asi zítra přezouvat zpět na zimní :D

Odkaz ke komentáři

já sem v pohodlí teda moc rozdílu nezaznamenal, loni 225/40 a letos mam 215/35 a přijde mi to jen nepatrně jiný takže to je spíš jen o pocitu :D a nebo mam málo citlivou prdel, protože když kolikrát čtu ty názory lidí že "pouze" na 17" kolech bez podvozku je to tvrdý už a nedá se s tim jezdit :lol: tak nvm nvm co maj za zadek teda :lol:

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...