Přejít na obsah

Fikejz


Doporučené příspěvky

Tohle je moje auti... Když už se to tu plní tak přispěji i já

 

Motor: 2.0 TDI 103kW, 6ti kvalt

Výbava: ESP, 10x airbag, střešní okno, aut. klima, MAXI-DOT, multifunkční volant, rádio Audience,

orig. hands-free, tempomat, park. senzory, vyhřívaná sedadla, TPM, interiér-paket Dynamic

 

Takhle jsem jí koupil:

post-74-1245830604_thumb.jpg

 

S novými 18" loukotěmi RSW 242

post-74-1245830686_thumb.jpg

 

Dodělány RS nárazníky + ostřiky

post-74-1246879139_thumb.jpg post-74-1246879159_thumb.jpg post-74-1246879174_thumb.jpg

Upraveno uživatelem RaKa
Odkaz ke komentáři

koupil jsem ho od joujoua a vůbec jsem to nečekal - byl to origo výřez udělanej na mašině, jenže to zfrcali už ve výrobě - asi špatně usadili nárazník. Možná proto byl vyřazenej ... Ale není to moc a když se trochu upraví ten držák mlhovky, tak to snad sedne a nebude to vidět.

Odkaz ke komentáři
koupil jsem ho od joujoua a vůbec jsem to nečekal - byl to origo výřez udělanej na mašině, jenže to zfrcali už ve výrobě - asi špatně usadili nárazník. Možná proto byl vyřazenej ... Ale není to moc a když se trochu upraví ten držák mlhovky, tak to snad sedne a nebude to vidět.

Ahoj,ty narazniky jsou vyřazený?přemýslím ze bych od nej taky vzal,tak na co se mám pripravit........

Odkaz ke komentáři

Chceš mě poučovat joudo ?? ;)

..myslíš že si dělám prdel ? U VW je to to samé v zeleném.

Vím že je tam jeden pytel, ale někdo se tu ptal proč je v popiskách psáno 10. Tak to je prostě to vysvětlení. Takhle nám to vysvětlovali na produktovém tréninku.

Any Question .....šuldio ? :P

Odkaz ke komentáři

sem myslel že jich tam je 10: v každém sloupku + pred ridicem a spolujezdcem + v prednich sedackach. Me to dalo dohromady 10. pokud ty hlavove bagy ve sloupcich jsou ve skutecnosti jen jeden 1, tak pardon. To maj fakt jen jednu patronu??

 

Ad nárazníky - joujou prodává lakované - které prostě nepřežily převoz a jsou drbnuté a pak občas nelakované. Já chtěl nelakovaný, páč mám nějak pocit, že na tom ten nový lak bude držet víc - jenže tenhle byl evidentně vyřazenej z jiného důvodu - tj. něco se nepovedlo už při výrobě - a to něco byla díra na ostřik). Zadní jsem vzal v laku, páč nic jiného nebylo. Byl odřenej - na několika místech i s plastem (nejen lak), ale to lakýra zvládnul a problém s tím nebyl.

Odkaz ke komentáři

Nn Rostiku - teď už to tady řeším asi 10 min s Michalem přes ajsko. Ve skutečnosti je jich tam 6, ale na cenovkách a ostatních popiskách se někdy vyskytne 10 protože ten jeden velký hlavový airbag který se táhne od předku až po kufr, berou jakože 3airbagy, protože je jakoby rozdělený na tři polštářky - ale ve skutečnosti je to fakt jeden.

Odkaz ke komentáři
Nn Rostiku - teď už to tady řeším asi 10 min s Michalem přes ajsko. Ve skutečnosti je jich tam 6, ale na cenovkách a ostatních popiskách se někdy vyskytne 10 protože ten jeden velký hlavový airbag který se táhne od předku až po kufr, berou jakože 3airbagy, protože je jakoby rozdělený na tři polštářky - ale ve skutečnosti je to fakt jeden.

 

:P OK. Mě je to celkem fuk. Jen abych nedělal někde machra a pak nebyl za blbce. ;) Věřím profíkům Stormiku. :)

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Ahoj, nedořešil to někdo? Mám taky 1,4 TSI 2013 Liftback a takovou nestabilitiu jsem u žádného auta nezažil 😞 okresky jsou v pohodě ale jak člověk zajede na dálnici nebo jede rychleji, tak je auto šíleně nestabilní, stačí aby trochu foukl vítr a autem mě to hodí do strany.. Kola nafoukané dle doporučení výrobce, geometrie OK.. Neměnil někdo třeba převodku řízení ?
    • Laurinka je na prodej, cena k diskusi. Najeto 360 tkm, pravidelně měním rozvody a olej, tankuju jen Maxxmotion. Motorově všechno v pořádku, klimatizuje, interiér nese známky používání, exteriér odpovídá věku a nájezdu, začíná reznout, lak se loupe, takže co si budem... Minimálně jako pracant bude ještě dlouho jezdit (STK 01/2024), hezky hrát (zesík, můžu nechat i subwoofer).  Je čas se posunout dál, Baghíra zůstává doma. Fotky ještě nemám, průběžně čistím interiér.
    • Tak udělal sem co jste psal, sundal sem i manžety kde jsou spojené tyčky k řízení ale v tyčkách žádná vůle vše jde slyšet od hřebenu..ještě to řízení má takový stěhovací šroubek tím tomu asi nepomůžu? A 2. Otázka, řízení musí být ze stejného modelu? Mám 7.97 tj.kratší čepy..
×
×
  • Vytvořit...