Přejít na obsah

Wénovo tedéíčko


Doporučené příspěvky

Chtěl bych,jen jsem nenašel ty správné pružiny :( Stavítko asi nechci,protože ty levnější nemají cenu (předchozí zkušenost z Fabie )

a ty co za to stojí,to se mi asi nechce dávat..Tak před 3/4 rokem jsem měl možnost za 13k KWčko s 30t.km a udělal jsem chybu,že jsem ho nevzal...Od té doby se nic tak dobrého nenaskytlo,nebo jsem na to minimálně nenarazil...

Odkaz ke komentáři

Měřil jsem od země k blatníkem a furt jsem o nějaký 3cm výš,než ostatní Kokty,takže pružiny 20mm mi moc nepomůžou...

Přitom mám - 2UA = Bez provedení pro špatné cesty

Takže asi mám ještě moc mladé tlumiče,ačkoliv maj už 120t.km ...

 

Viděl bych to na nějaké -40/35mm , ale to jsem nedohledal ještě :)

Upraveno uživatelem wén@
Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...
  • o 2 měsíce později...

Tak po delší době nějaké info :D

 

V říjnu mě nabourala paní v BMW,pecka příběh..

 

Rozvadovská spojka,paní neřešila upravující žluté čáry a vzala mi prdel.Není to nic hrozného,pár šrábanců,promáčklý lem a plech nad nim.Z fotek není moc vidět.Nejlepší bylo,ze po střetu jela dal a ani po pokusu o zastavení nerágovala.Volal jsem hned 158,nahlásil jsem značku a vozidlo.Kobra ji dohnala až někde na úrovni Přeštic na D5 a dotáhla zpátky na Zličín.Nakonec se necukala a vše přiznala.Na míste 2000,- a 5bodů za ujetí od nehody,ohrožení a omezení,tím že přejela z pruhu do pruhu přes plnou čáru a navíc bez znamení.Pro pobaveni,paní si myslela ze jí chci okrást a proto nezastavila a jela dál :lol:

 

Co se týče auta,tak jsem koupil Táčko,ale 2 dny na to jsem do dal do lakovny,takže mám jen rychlé foto a pořádně jsem se nesvezl .. A náhradní vozidlo jsem dostal Citigo :)

 

A úplně na konec jsem koupil brzdy a začal na nich pracovat.Teď je mám opískováné a půjdou na lakování.

U mě je to sice běh na delší trať,ale bude to stát za to :)

 

post-38557-0-94529600-1456943060_thumb.jpg

post-38557-0-91612700-1456943074_thumb.jpg

post-38557-0-19895100-1456943234_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Chce to dát i na předek a B sloupky,je o hrozně velký přechod :)

 

Naskytla se možnost koupit za 1000,- čelní okno,origo a uplně nové ( Sice jsem ho nutně nepotřeboval),ale za ty peníze,kdo by to nebral a navíc dodělám kus výbavy ...

 

Dřív jsem koupil vypínač na světla s polohou auto a chrom čudlem ze Supa,trochu jsem upravil plast okolo a teď stačí jen nalakovat do Dementa :) Proč ze Supa a upravovat,když na Koktu se dá koupit ? Samozřejmně cena za hubičku ...

 

Časem jsem koupil zrcátko i se senzorem,teď okno a stačí už jen kabeláž a jdeme kompletovat...

 

 

post-38557-0-62469500-1457560339_thumb.jpg

post-38557-0-06347700-1457560344_thumb.jpg

post-38557-0-58918700-1457560348_thumb.jpg

post-38557-0-10963000-1457560366_thumb.jpg

post-38557-0-33825000-1457560544_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Původně jsem chtěl žlutou,ale to by nešlo moc k barvě auta.Jsem spokojen s modrou :)

 

Solidy prodané a teď mám něco dost podobného,jen v 18´´... Ty brzdy za tím nebudou vidět,takže stejně půjdou zase do světa :D No hold disky byly dřív,než brzdy,tak teď se bude shánět dál :) Zatím v základu,furt nevím barvu...

 

A nakonec,udělal jsem si radost a koupil hranu na kufr z O3 a trochu pasoval,zkracoval a už stačí jen nalakovat :)

post-38557-0-70650000-1457821409_thumb.jpg

post-38557-0-50810000-1457821413_thumb.jpg

post-38557-0-56702200-1457821615_thumb.jpg

post-38557-0-56953700-1457821619_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

No ako povies, ale to zalepenie by som si rad pozrel :)

Akonahle je tam uz diera, tak to moze byt akokolvek nalepene, ale uz je to oslabene rovno nad miestom, kde sa ma trhat cover pri detonacii bagu. Mal som doma nahradny cover a aj ten znak, ale zial inak sa to tam dat neda, kedze je to znak z OIII a na dieru som si uz netrufal, mam rad svoj zivot ;)

A k tomu povodnemu hlinikovemu znaku...ten tam je pripevneny dost pevne...ohnute hlinikove nozicky a zatavene z vnutornej strany do coveru, s nim nemoze nic pohnut. Vidim podla fotky, ako tam drzal forove, ked je cely poohybany a nozicky odtrhnute :D

Len kam tym mierim...pisal som to uz vela krat, ze koli takemuto dizajnovemu upgradu sa moc bezpecnost neoplati riskovat.

Dokonca aj s tym predajcom z SK (co predava tie znaky a aj covery) som si vymenil par mailov a ked som mu napisal, ze ak mi ten znak pri havarke prestreli celo, ci si moja rodina moze narokovat od neho odskodne. Odvtedy uz neodpisal :)

Upraveno uživatelem Kyselinka
Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Ahoj, nedořešil to někdo? Mám taky 1,4 TSI 2013 Liftback a takovou nestabilitiu jsem u žádného auta nezažil 😞 okresky jsou v pohodě ale jak člověk zajede na dálnici nebo jede rychleji, tak je auto šíleně nestabilní, stačí aby trochu foukl vítr a autem mě to hodí do strany.. Kola nafoukané dle doporučení výrobce, geometrie OK.. Neměnil někdo třeba převodku řízení ?
    • Laurinka je na prodej, cena k diskusi. Najeto 360 tkm, pravidelně měním rozvody a olej, tankuju jen Maxxmotion. Motorově všechno v pořádku, klimatizuje, interiér nese známky používání, exteriér odpovídá věku a nájezdu, začíná reznout, lak se loupe, takže co si budem... Minimálně jako pracant bude ještě dlouho jezdit (STK 01/2024), hezky hrát (zesík, můžu nechat i subwoofer).  Je čas se posunout dál, Baghíra zůstává doma. Fotky ještě nemám, průběžně čistím interiér.
    • Tak udělal sem co jste psal, sundal sem i manžety kde jsou spojené tyčky k řízení ale v tyčkách žádná vůle vše jde slyšet od hřebenu..ještě to řízení má takový stěhovací šroubek tím tomu asi nepomůžu? A 2. Otázka, řízení musí být ze stejného modelu? Mám 7.97 tj.kratší čepy..
×
×
  • Vytvořit...