Přejít na obsah

Černo černá "47"


Doporučené příspěvky

Normálne to zober šmirgľom a hotovo :palec: Ja som ho brúsil tuším rok dozadu riadne drsným šmirgľom,pretože na povrchu boli také priehlbinky a pomaly som to zjemňoval až po 1000. Výsledok je myslím parádny,viď foto. Bohužiaľ na fotke je špinavý... Ja by som sa toho šmirgľa vôbec nebál - koncovka nehrdzavela ani cez zimu :)

post-6306-0-89683200-1432552945_thumb.jpg

post-6306-0-81579700-1432552973_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

raymOn: neboj už to mam sjety a už jen objednavam :D věřím v minimálně stejný výsledek jako mas ty :)

 

PS: všude jsou pacienti :D

 

Gracho: jako je to destruktivnejsi metoda, nez to lestit, ale pokud nebude zbyti tak jedine tak :)

Každopádně tvůj výsledek je parádní :)

Odkaz ke komentáři

ale prd, uriznes a nasroubujes nebo navaris nove, podle toho jake mas ... Nedavno jsem daval sroubovaci origo skoda, kamos v servisu se s tim babral asi 10 minut ... ty origo maji u sebe pekny navod kde riznout ... v praci mam jeste nejake neorigo, kouknu co to je zac, az pojedes pro ty narazniky :)

Odkaz ke komentáři
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Ty tomu dáváš, klobouk dolů. Já mám nějak zatáhnutou brzdu a stále se nějak nedokopu k častému ježdění.   Jen jsem to chtěl otestovat. Uvidíme jak se to projeví v rámci sezony, zatím je to v pohodě.
    • Jo, dívám se. Včera jsem se na dojezd díval ze záznamu, protože jsem sám trpěl v kopcích a tím spíš nechápu, co to tam ti borci předvádí 🙈 jako jet ve 12% 25km/h je prostě mazec. Jinak jsem minulý týden jel Olomouc - Ostrava, vyšlo perfeketně počasí, výjimečně byl minimální vítr a minulý víkend jsem si dal dva dny na biku v kopcích a je to dost poznat, trochu se mi ty kopce narovnaly 😄
    • Bezduse ja jen taky za trest 🙂 Tahle vlna me minula 2000 krasny, ja ted moc nejezdim, ale zase se snad polepsim Mas hezky cile! 🙂 Btw Tour vcera a dnes naprostej strop, celkove 🙂 
×
×
  • Vytvořit...