Přejít na obsah

centrální zamykání levých dveří


ladislav

Doporučené příspěvky

  • o měsíc později...

(len skopirujem moju odpoved z inej temy)
Ja som mal to iste (bez vymeny zamku).. Bol to zalomeny (dokonca az roztrhnuty) kablik v manzete pri pantoch dveri. Ked som to rozobral zistil som, ze to bolo uz raz opravovane - pajkovane. Takze to asi odchadza dost casto.. Central fungoval, ale vodicove dvere sa dali zamknut iba manualne.

Odkaz ke komentáři
  • o 10 měsíců později...

Dávám sem,jelikož se to týká centrálního zamykání.

Mám centrál spínaný jen klíčem,jen na straně řidiče.

Poslední dobou se stávalo,že při zamykání zamkly pouze dveře u řidiče,a zbytek dveří sem musel zamknout centrálně spínačem ve dveřích řidiče.

Dnes se mi ale stala nemilá nehoda,kdy při odemykání,se klíč ve dveřích zasekl,a sjely všechny skla dolů.

Při sjetí skel všechny vyply,ale u těch za řidičem stále motorek jel,a jakoby přeskakoval.

Když se mi podařilo klíč vyprostit,zjistil sem že už nezamyká,a protáčí se v celé ose.

Po zasunutí klíče do zapalování,jsem chtěl okna vysunout zpět a zavřít je.

Při zavírání dveří za řidičem sklo nevyjelo,ale ozývalo se opět cvakání,jako když něco přeskakuje přes zuby.

Prosím o radu,jak moc je složitá oprava,a jak vyjde cenově.

Nemá někdo fotku vnitřního uspořádání centrálu ve dveřích?

Děkuji.

Odkaz ke komentáři

 

Vložka je KO.

V Olomouci mi nabídli,že podle stávajícího klíče,mi poskládají novou vložku.

Vymontoval sem i zámek,jelikož blbnuli i mikrospínače,a objednal nový.

Mám takový dotaz,jak moc by bylo náročné předělat to na DO?

Pokud vím,v zámku je i motorek.

Odkaz ke komentáři

Já se jen připojím do debaty ohledně origo vložky zámku. Já na autě neměl žádný zámek, respektive všechny byly rozlámané díky pokusúm o krádež (předchozímu majiteli). Tak jsem se rozhodl si dát aspoň jeden zámek u řidiče. Vyndali jsme ho a donesl jsem ho zámečníkovi u nás a ten řekl že je neopravitelný ale objednal mi originální zámek z Ml. Boleslavi podle VINka.

Celé to stálo 750 kč a to byla originál vložka zámeku včetně té venkovní krytky v barvě vozu ..

 

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Líbí se mi, jaká se tu kvůli výměně čelního skla rozvinula diskuse ... . Má zkušenost je taková, že mi nikdy nikdo nenutil "zalepení" skla, vždy se sklo měnilo. Ano, vím, že výměna skla má svá rizika, ale stejně to sklo je po nějaké době  a porci kilometrů "osekané" a poškrábané, navíc u staršího auta se už začíná i odlepovat, takže vždy výměna. Mě tedy ca 1000,-kč/rok a spoluúčast 1000,- nezabije, takže sklo mám pojištěné a měním, když je potřeba. 
    • bigfavo vaša objednavka je už pripravena a zajtra ju posielam
    • tak potom si treba nastudovat, ze kedy sa opravuje a kedy meni a ked s tym ides do servisu, tak predsa zhodnotia, v akom je to sklo stave a navrhnu nejake riesenie. ci co len tak niekde das auto s tym, ze netusis, co sa s nim bude diat? to pochybujem.
×
×
  • Vytvořit...