Přejít na obsah

Maro´s car II


Doporučené příspěvky

nějaké změny:

 

včera přezuto na zimni pneu, auto je teď na plecháčích, takže vzhledově katastrofa :D, kilometry naskakuji (od koupi cca 2500 - vim, ze pro nekoho je to malo :D, ale pro me dost, natož, že občas jezdim na služební cesty na celý tyden a auto stoji doma :D )

 

drobnosti v kodování:

 

nakodován jas klimatizace - výchozí hodnota u LED displeje byla 21%, na fotkách je jas před kodovaním a po (po byla na 100% ať je viděn rozdíl, osobně pak mám jas dán na 80%), dále nakodovány LEDky pro ventilátor, výhřev sedadel a ostatní LEDky (foceno mobilem, berte ohledy, ikdyž to vypadá, že to svítí hodně silně, není tomu tak, svítí to uplně akorát) ... první 4 fotky jsou vždy před kodováním a po kodování. Poslední fotka je je rozdíl ventilátoru a výhřevu od ostatních LEDek (A/C a AUTO)

 

Dále jsem si nakodoval, aby SPZ osvětlení pohaslo, když se otevře kufr. Dá se taky nakodovat, že SPZ zhasne úplně. Docela šikovné, alespoň to nesvítí přímo do obličeje, pokud vytahujete věci z kufru (tohle je bez fotek - možná večer vyfotím)

 

Pak jsem si nakodoval blbustku na vyzkoušení:

3-tí brzdové světlo blikne pro potvrzení zamknutí/odemknutí

 

Princip je stejný jak se směrovky, avšak světlo blikne ať už při zamknutí/odemknutí vždy jen jednou

 

 

 

 

 

post-3509-0-09971800-1445162131_thumb.jpg

post-3509-0-76262400-1445162155_thumb.jpg

post-3509-0-07746100-1445162196_thumb.jpg

post-3509-0-34524900-1445162247_thumb.jpg

post-3509-0-12429400-1445162287_thumb.jpg

Upraveno uživatelem MaroCZ
Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Ahoj, nedořešil to někdo? Mám taky 1,4 TSI 2013 Liftback a takovou nestabilitiu jsem u žádného auta nezažil 😞 okresky jsou v pohodě ale jak člověk zajede na dálnici nebo jede rychleji, tak je auto šíleně nestabilní, stačí aby trochu foukl vítr a autem mě to hodí do strany.. Kola nafoukané dle doporučení výrobce, geometrie OK.. Neměnil někdo třeba převodku řízení ?
    • Laurinka je na prodej, cena k diskusi. Najeto 360 tkm, pravidelně měním rozvody a olej, tankuju jen Maxxmotion. Motorově všechno v pořádku, klimatizuje, interiér nese známky používání, exteriér odpovídá věku a nájezdu, začíná reznout, lak se loupe, takže co si budem... Minimálně jako pracant bude ještě dlouho jezdit (STK 01/2024), hezky hrát (zesík, můžu nechat i subwoofer).  Je čas se posunout dál, Baghíra zůstává doma. Fotky ještě nemám, průběžně čistím interiér.
    • Tak udělal sem co jste psal, sundal sem i manžety kde jsou spojené tyčky k řízení ale v tyčkách žádná vůle vše jde slyšet od hřebenu..ještě to řízení má takový stěhovací šroubek tím tomu asi nepomůžu? A 2. Otázka, řízení musí být ze stejného modelu? Mám 7.97 tj.kratší čepy..
×
×
  • Vytvořit...