Přejít na obsah

Maro´s car II


Doporučené příspěvky

Ahoj, po x letech s O2 FL, jsem se rozhodl přesedlat na O3 :). Docela to bylo jako blesk z čistého nebe, pár dnů jsem se koukal po O3 která by se mi líbila a nakonec volba padla jasně ...

 

Auto MUSELO mít Bi-xenony, barevný maxidot, předozadní čidla a nejlépe i DSG, vše se mi splnilo a nyní před garáží stojí stříbná O3 s DSG a výše zmiňovanou výbavou.

 

K autu:

2.0 TDI 110 kW DSG

liftback stříbrná barva

výbava elegance plus (kessy, předozadní PDC, zadní LED systém, barevný maxidot, bolero, bi-xenony, světelný a děšťový senzor, climatronic, HF jednotka ...

 

Z předešlé O2 je to neskutečná změna, hlavně už kvůli DSG, auto jede (oproti 1.2 TSI :D ) hoooodně hbytěji. Pohodlné auto, DSG (po ujetí cca 90 km) pracuje velmi dobře, ale tendence z manualní převodovky tam jsou.

Chtěl jsem už nějakou výbavu, přeci jen jsem už na něco zvyklý, nějaké věci mi samozřejmě chybí jako jsou sklopné vnější zrcátka a el. sedačky (možná časem :D )

 

Je to roční vůz, nebyl to úplně nový, nicméně je to cca 1 rok starý vůz a najeto nějakých 24 tkm, škodovka na tyto vozy dává automaticky záruku na 4 roky nebo 60 tkm

 

Co se mi líbí je to, že přední senzory se zapnou automaticky, pokud detekují nějakou překážku, což u O2 nebylo, tam se musely senzory zapnout tlačítkem

 

To jen tak na okraj a nakonec pár fotek, další info a fotky dodám brzy :)

post-3509-0-68818300-1439472690_thumb.jpg

post-3509-0-21397200-1439472724_thumb.jpg

post-3509-0-06225700-1439472760_thumb.jpg

post-3509-0-35810700-1439472827_thumb.jpg

post-3509-0-38909700-1439472863_thumb.jpg

post-3509-0-86818500-1439472885_thumb.jpg

post-3509-0-44629900-1439472909_thumb.jpg

post-3509-0-97471100-1439472935_thumb.jpg

Upraveno uživatelem MaroCZ
Odkaz ke komentáři

Tak vítej v nové sekci! :D Jak píšou kluci přede mnou: ať slouží.

 

Nakonec jsi skočil do toho dieslu, jo? :D A ještě jeden dotaz: elegance+ by měla mít vnější sklopná zrcátka. Nebo mi něco uniklo? :D

 

Mně v autě chybí ke spokojenosti "už jen": 230V zásuvka, elektrický sedadlo řidiče a na zimu zřejmě bufík. :D

Odkaz ke komentáři

Tak ať slouží šéfe, jenom přejít z pořádnýho paliva na močovinu :)))))

 

Možná se pletu, ale co sem tak sledoval, tak O3 RS či RS230 má ve výbavě zklopný zrcadla, O3 elegance podle mě nemá. Jenom co vím, tak teď vznikli různý nový balíčky výbav, tak je možný že to tam teď přidali.

 

jinak můžeš kupovat :D

http://www.mihocar.cz/interier-alkantara-skoda-octavia-iii/d-88786/

http://www.mihocar.cz/interier-vsechna-sedadla-vyhrivana-sedadla-s-pameti-skoda-octavia-iii-5e-combi/d-100996/

Upraveno uživatelem marekczek
Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Ahoj, nedořešil to někdo? Mám taky 1,4 TSI 2013 Liftback a takovou nestabilitiu jsem u žádného auta nezažil 😞 okresky jsou v pohodě ale jak člověk zajede na dálnici nebo jede rychleji, tak je auto šíleně nestabilní, stačí aby trochu foukl vítr a autem mě to hodí do strany.. Kola nafoukané dle doporučení výrobce, geometrie OK.. Neměnil někdo třeba převodku řízení ?
    • Laurinka je na prodej, cena k diskusi. Najeto 360 tkm, pravidelně měním rozvody a olej, tankuju jen Maxxmotion. Motorově všechno v pořádku, klimatizuje, interiér nese známky používání, exteriér odpovídá věku a nájezdu, začíná reznout, lak se loupe, takže co si budem... Minimálně jako pracant bude ještě dlouho jezdit (STK 01/2024), hezky hrát (zesík, můžu nechat i subwoofer).  Je čas se posunout dál, Baghíra zůstává doma. Fotky ještě nemám, průběžně čistím interiér.
    • Tak udělal sem co jste psal, sundal sem i manžety kde jsou spojené tyčky k řízení ale v tyčkách žádná vůle vše jde slyšet od hřebenu..ještě to řízení má takový stěhovací šroubek tím tomu asi nepomůžu? A 2. Otázka, řízení musí být ze stejného modelu? Mám 7.97 tj.kratší čepy..
×
×
  • Vytvořit...