Přejít na obsah

Problém zapalování-nejedou všechny válce


Doporučené příspěvky

Motor cuká,vyměněny kabely,svíčky,víčko rozdělovače a palec.Po vytáhnutí svíček 3 svíčka černá 4 méně černá,dnes vyměněny trysky stejně moitor cuká,prostě jakoby špatně spaloval ten třetí válec,s výfuku jde slyšet problém.Pokud fičím nad padesát zdá se že jedou válce všechny.Jinak na emisích sem neprošel a tlaky byly měřeny ,že malé ale jsou tam.

Nevím kde už může být vada.Auto vždy jelo v pohodě,ale poslední dobou výpadek toho válce.Myslel jsem,že je tryska v háji a protíká benzín-proto jsou černé svíčky,už si fakt nevír rady.

Pomóóóóć. Octava 1998,je to asi 6 měsíc,výbava 0.

Odkaz ke komentáři

No tak vůle tam je,do boku né,ale ven a dovnitř jde palec tak půl centimetru.Už jsem nato myslel,ale zdá semi,že to lítá v tom víčku v normě,ty kontakty tam jsou dost dlouhé.

 

Vzal jsem rozdělovač s felicie,ale ta vůle je stejná,a co ten snímač na rozdělovači,ten má nějaký vliv?

Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...

Ahoj pokud ti motor nejde na všechny válce a není to svíčkama, kabelama a ani rozdělovačem, tak musíš hledat chybu jinde a to přímo v motoru z 80% máš připečenej motor. Většinou to poznáš tak že žere olej nebo když sundáš zátku motoru kudy leješ olej tak se z něj valí mastná pára. A ještě taková jedna věc jak máš vzduchovej filtr tak ze spodu je k němu připojená ještě jedna hadice když jí odpojíš měla by být čistá pokud v ní ale je našlehanej olej tak si buď jistej že máš opravdu chycenej motor. Octavii mám taky a už jí opravdu znám skrz na skrz.

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...