Přejít na obsah

Vyfuk z RS230 na RS


Vassa-RS

Doporučené příspěvky

Mozna jsem to tady trochu popletl a chci si to ujasnit. O3 RS230 ma predelany vyfuk oproti RS, ale neni to zadny zazrak. Pak existuje varianta od remusu za 32tis, ta uz je paradni a pak treba ten milltek a ten zni taky dobre. Ale RS230 nema v serii ty vyfuky od Remusu, jak jsem si puvodne myslel, ze? Nebo se pletu i ted?

 

Zni vam na RS lip ten system od Remusu nebo Millteku?

Odkaz ke komentáři

Takze mam nabidku vyfuku milltek bez rezonatoru, tudiz cat-back s rouorou a koncovymi tlumici za 30tis vcetne montaze na pockani.

Dost o tom premyslim, jen by me zajimalo, jestli tahle verze nejak moc neduni. Chtel bych prave nejaky vyfuk, ktery pri pohodove jizde po meste, kdy si motor toci kolem 1500 - 2000 ot., nijak moc nedunel nebo nerval jak motorka s pruchodakem, ale kdyz tomu slapnu, aby se pekne ozval. Myslite, ze tento Milltek je pro me to prave? :-)

Odkaz ke komentáři

Nejezdim dalnice nejak pravidelne, aby se to nedalo prezit, navic to RSo na 6ku pri 120-130 netoci nejak moc, samotneho me to prekvapilo.

Prevazne jezdim mesto a mimomesto a dalnice obcas a slo mi o to, abych pri pohodovce po meste nerval jak auto na okruhu a neobtezoval sebe ani okoli, coz by udajne tento Milltek mel presne splnovat.

Samozrejme, kdybych byl na dalnici kazdy den, tak necham vyfuk, jaky tam je a "uzivam" si hluku od kol a vetru, ktery je pri jizde na dalnici v O3 slyset docela dost :-D

Odkaz ke komentáři
  • o 5 měsíců později...
  • o 2 měsíce později...

Jj, řešil a vyřešil. Nakonec jsem od jednoho kluka koupil nerezovy Milltek, mám s nim už najezdeno cca 15tis km a jsem max spokojen, při pohodovce o něm skoro nevím, ale když tomu slapnu, tak je to masakr :). Na dálnici taky pohoda. A moc se mi líbí, když na auto kouknu z větší dálky, jak tam "svítí" ty nerezové roury :), které jsou oproti sériovému potrubí pořádně ;)

Jo a po výměně výfuku naměřeno 236HP, ale netusim zda je to vůbec mozne

Odkaz ke komentáři

no stačí to dát do googlu a hned ti to vyjede. no bud je hlasitější verze nebo tišší. tady v odkazu máš tišší verzi.

http://www.highperformanceparts.cz/catback-vyfuk-milltek-skoda-octavia-rs-20-tsi-220ps-hatchbackkombi-manual%2Bautomat-dsg-13-verze-s-rezonatorem-homologace.56934


Jj, řešil a vyřešil. Nakonec jsem od jednoho kluka koupil nerezovy Milltek, mám s nim už najezdeno cca 15tis km a jsem max spokojen, při pohodovce o něm skoro nevím, ale když tomu slapnu, tak je to masakr :). Na dálnici taky pohoda. A moc se mi líbí, když na auto kouknu z větší dálky, jak tam "svítí" ty nerezové roury :), které jsou oproti sériovému potrubí pořádně ;)
Jo a po výměně výfuku naměřeno 236HP, ale netusim zda je to vůbec mozne

a měřils auto i s původním cat backem, to bylo kolik HP?

Odkaz ke komentáři

Já zvolil, resp. se naskytla koupe te hlasitější verze, tedy místo rezonátoru je jen nerezova roura a popravdě me z toho nebolela hlava ani po 400km jízdě po dálnici. Taky záleží, jak kdo jezdí, když chceš motor vytácet a šlapat prudce na plyn, tak bych asi zvolil tu verzi s rezonatorem, ale při klasické jízdě o něm nebudeš vědět vůbec. Slyšel jsem tu tišší verzi a od te doby jsem se už díval jen po te hlasitější a jsem za to rad, ale každému vyhovuje něco jiného...

 

Se sériovým cat-backem jsem výkon nemeril, tak nějak jsem věřil výrobci, ze ma motor tech 220HP :), ale třeba bych naměřil o něco vice, ale neverim, ze 236HP. Zajímal me hlavně ten výsledný výkon, kt je tam ted.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...