Přejít na obsah

Vyfuk z RS230 na RS


Vassa-RS

Doporučené příspěvky

Mozna jsem to tady trochu popletl a chci si to ujasnit. O3 RS230 ma predelany vyfuk oproti RS, ale neni to zadny zazrak. Pak existuje varianta od remusu za 32tis, ta uz je paradni a pak treba ten milltek a ten zni taky dobre. Ale RS230 nema v serii ty vyfuky od Remusu, jak jsem si puvodne myslel, ze? Nebo se pletu i ted?

 

Zni vam na RS lip ten system od Remusu nebo Millteku?

Odkaz ke komentáři

Takze mam nabidku vyfuku milltek bez rezonatoru, tudiz cat-back s rouorou a koncovymi tlumici za 30tis vcetne montaze na pockani.

Dost o tom premyslim, jen by me zajimalo, jestli tahle verze nejak moc neduni. Chtel bych prave nejaky vyfuk, ktery pri pohodove jizde po meste, kdy si motor toci kolem 1500 - 2000 ot., nijak moc nedunel nebo nerval jak motorka s pruchodakem, ale kdyz tomu slapnu, aby se pekne ozval. Myslite, ze tento Milltek je pro me to prave? :-)

Odkaz ke komentáři

Nejezdim dalnice nejak pravidelne, aby se to nedalo prezit, navic to RSo na 6ku pri 120-130 netoci nejak moc, samotneho me to prekvapilo.

Prevazne jezdim mesto a mimomesto a dalnice obcas a slo mi o to, abych pri pohodovce po meste nerval jak auto na okruhu a neobtezoval sebe ani okoli, coz by udajne tento Milltek mel presne splnovat.

Samozrejme, kdybych byl na dalnici kazdy den, tak necham vyfuk, jaky tam je a "uzivam" si hluku od kol a vetru, ktery je pri jizde na dalnici v O3 slyset docela dost :-D

Odkaz ke komentáři
  • o 5 měsíců později...
  • o 2 měsíce později...

Jj, řešil a vyřešil. Nakonec jsem od jednoho kluka koupil nerezovy Milltek, mám s nim už najezdeno cca 15tis km a jsem max spokojen, při pohodovce o něm skoro nevím, ale když tomu slapnu, tak je to masakr :). Na dálnici taky pohoda. A moc se mi líbí, když na auto kouknu z větší dálky, jak tam "svítí" ty nerezové roury :), které jsou oproti sériovému potrubí pořádně ;)

Jo a po výměně výfuku naměřeno 236HP, ale netusim zda je to vůbec mozne

Odkaz ke komentáři

no stačí to dát do googlu a hned ti to vyjede. no bud je hlasitější verze nebo tišší. tady v odkazu máš tišší verzi.

http://www.highperformanceparts.cz/catback-vyfuk-milltek-skoda-octavia-rs-20-tsi-220ps-hatchbackkombi-manual%2Bautomat-dsg-13-verze-s-rezonatorem-homologace.56934


Jj, řešil a vyřešil. Nakonec jsem od jednoho kluka koupil nerezovy Milltek, mám s nim už najezdeno cca 15tis km a jsem max spokojen, při pohodovce o něm skoro nevím, ale když tomu slapnu, tak je to masakr :). Na dálnici taky pohoda. A moc se mi líbí, když na auto kouknu z větší dálky, jak tam "svítí" ty nerezové roury :), které jsou oproti sériovému potrubí pořádně ;)
Jo a po výměně výfuku naměřeno 236HP, ale netusim zda je to vůbec mozne

a měřils auto i s původním cat backem, to bylo kolik HP?

Odkaz ke komentáři

Já zvolil, resp. se naskytla koupe te hlasitější verze, tedy místo rezonátoru je jen nerezova roura a popravdě me z toho nebolela hlava ani po 400km jízdě po dálnici. Taky záleží, jak kdo jezdí, když chceš motor vytácet a šlapat prudce na plyn, tak bych asi zvolil tu verzi s rezonatorem, ale při klasické jízdě o něm nebudeš vědět vůbec. Slyšel jsem tu tišší verzi a od te doby jsem se už díval jen po te hlasitější a jsem za to rad, ale každému vyhovuje něco jiného...

 

Se sériovým cat-backem jsem výkon nemeril, tak nějak jsem věřil výrobci, ze ma motor tech 220HP :), ale třeba bych naměřil o něco vice, ale neverim, ze 236HP. Zajímal me hlavně ten výsledný výkon, kt je tam ted.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Tak na geometrii nezjistí vůli v čepech nebo tyčkách řízení...  Možná by bylo lepší zajet do jiného servisu, kde ví co dělají. Odhalit vůle v řízení a celkově na částech nápravy by měl být základ! 
    • To mne bohužel nenapadlo.. tipoval sem to na ty čepy jelikož sem to auto nedávno kupoval. Také je mi divné že mechanik na geometrii nic špatného nezjistil, řekl jen že geometrie je ok já sedl do auta a žádná změna..krom té geometrie sem mu předem zmiňoval i tu vůli řízení.. 
    • Ahoj, často je i vůle v tyčkách řízení, tak je dobré měnit s čepy i tyčky. To by měl ale dobrý mechanik zjistit ještě před opravou! 
×
×
  • Vytvořit...