Přejít na obsah

Geocaching


xshreck

Doporučené příspěvky

  • o 3 měsíce později...

je to hodne o poznavani ruznych mist a i kdyz znate svoje okoli dobre, budete se divit co je kolem zajimavych mist kde jste jeste nikdy nebyli nebo se dozvite treba nejake zajimave informace i o mistech ktere dobre znate. Hra je samozrejme celosvetova, takze kam se hnete tam je keska.

 

vitto - je to opravdu super zabava a skvjely zpestreni vyletu, jetsli jak pises mas rad prochazky a vylety tak doporucuji

 

Pitriss - cece tak jsem koukal v tematu "Dnesni nakup" ze jsi koupil Oregona, tak mi hned samozrejme napadlo jestli hledas kesule, kouknu sem, mno a bingo :-) tak parada, tyhle pristrojecky jsou fakt pro turistiku a geocaching naprosto super, nerozbitny (skoro), vodotesny, clovek si na to nemusi davat pozor jako treba na mobil, hooodne to vydrzi.

 

jinak pro zaregistrovane (nezaregistrovani uvidi kulovy :) ) je tady muj profil: Luban na GC

ke dnesnimu dni zatim 263 nalezenych a jednu mam vlastni zalozenou :lol:

 

Na geocaching.com uz je dnes i mozne dokonce zobrazit stranky v cestine (uplne dole na te strance je volba jazyku).

 

Mno jsem rad, ze tu tohle tematko je, nejaky ten eventik by jsme udelat mohli, nebo kdyz budete nekdo planovat nejaky geovylet tak to sem napiste, treba se nekdo prida. Ja to mam takove nejiste, moc neplanuji dopredu, ale kdyz sem treba nekdo nadhodi termin tak se treba pridam.

Odkaz ke komentáři
Pitriss - cece tak jsem koukal v tematu "Dnesni nakup" ze jsi koupil Oregona, tak mi hned samozrejme napadlo jestli hledas kesule, kouknu sem, mno a bingo :-) tak parada, tyhle pristrojecky jsou fakt pro turistiku a geocaching naprosto super, nerozbitny (skoro), vodotesny, clovek si na to nemusi davat pozor jako treba na mobil, hooodne to vydrzi.

 

 

jj hledame kešky jak o život :palec: ,

chtěli jsme nejdřív koupit tu 300 co máš ty,ale nakonec jsme počkali na 450.

Teprve se stím učím ... jinak spojenost velká :lool:

 

My na GC

Odkaz ke komentáři

Pitriss - koukal jsem na profil a do galerie, hezka georodinka a pekny fotky z kesuli, nektere mi fakt zaujali, treba tohle:

 

44a000e9-8303-4aaa-b2fc-150b8ac1a57f.jpg

 

zajimave :lol: .

 

Ja take rad fotim tak mam slusnou galerii na GC. Kdy zalozis nejakou vlastni kesulku??

Upraveno uživatelem luban
Odkaz ke komentáři

Myslím že je lepší mít nasbíráno a pak použít nějaké zajímavé řešení skrýše :-) mě se teď líbila keška, kde mě na další stage přivedl neviditelný inkoust ( pro sirky jsem letěl do hospody :-D ) ... pak byla třebas jedna na takovém svahu s pěkným výhledem a to byla zabetonovaná trubka... a na ní jen drátek a keška uvnitř. Trubka byla zároveň se zemí, takže jsme u toho měli kola a já to nenašel :-) vypadalo to, jako by to tam patřilo.

 

Nebo se mi líbí nějaké zajímavé úkryty, jako pod kůrou stromu apod. :-)

Odkaz ke komentáři

No právě. To hledání by mohlo malýho bavit. Mám ve stole Garmina GPSmap 60C, což mi pro tyhle hrátky přijde jako docela ideální. Mapy sice starší, ale jsou tam a navigovat to umí, ukládat waypointy taky. Asi brzo vyrazíme na kopec za barákem, prej tam jedna schránka je, tak uvidíme. :)

Tak mám založenej profil. jakmile nebude lejt, půjdu s malým hledat poklad :P

Máme první poklad ve sbírce. Malýmu se to líbilo a chce hledat další :(

Upraveno uživatelem Holy
Odkaz ke komentáři
Pitriss - koukal jsem na profil a do galerie, hezka georodinka a pekny fotky z kesuli, nektere mi fakt zaujali

 

Ja take rad fotim tak mam slusnou galerii na GC. Kdy zalozis nejakou vlastni kesulku??

 

 

Díky :lool: , taky máš pěknou georodinku.

Rád jezdím na takové přírodní kešky.

Vlastní kešku plánujeme,ale musí to být něco origo,nechci takovou tu městskou klasiku :smich:

Včera jsme si zaplatili premium tak jsem zvědav kdy mi dorazí info o nějaké new kešce :smich:

Odkaz ke komentáři

Včera jsme sedli na kola a jeli na kešky :-) potkali jsme druhé kačery a hledali u trošku rozvodněné říčky... samozřejmě kdepak byla keška? Asi metr od druhého břehu ... od toho, na kterém jsme stáli asi 3. Tak boty šly dolů a už jsem šel :-D Fuj toto ... a to měla být 2,5

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...
Heh micro :D u ní je kolikrát těžší to vše dát zpátky než ji najít.

 

No jo, jak pravi Murphyho zakon: Věci vyndané z cache se nazpět již nevejdou. A to i když si necháte největšího plyšáka aneb vyndaná tužka je vždy delší než nejdelší vnitřní úhlopříčka. :)

a par dalsich M. zakonu:

  • Cache je vždy na druhé straně zdi, potoka...
  • Cesta za šipkou bývá nejdelší...
  • Ze všech skulin a dutin, které připadají v úvahu, je to vždy ta poslední prozkoumaná.
  • Bude-li v keši chybět tužka, zapomenete si ji také.
  • Vedou-li ke keši dvě cesty, vždycky vyberete tu horší.

:) :)

 

O vikend doufam budu slavit, blizi se mi tristovka :-)

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...
Tak jsem se rozhod, že pošlu Octu kolem světa jako Travel Bug. Tak uvidíme, kdy a jestli vůbec se vrátí :-)

Paraadaaa, super TB, doufam, ze na nej nekde narazim :lool: :lol: :)

 

Dneska padla 350 keš :)

Dnes jsme konecne s nasim geotymem pokorili 300 a dali jsme si jeste jednu navrch, pocasi jako stvoreny na hledani.

 

 

14.11 - hele choděj vám stránky geocaching.cz?

Cely vikend je to zuchly, ale ja bych se bez toho klidne i obesel, nekdy jsou tam takovy hlody, ze to je neskutecny co lidi dokazou splodit.

 

 

Jede nejaky kacer na besidku???? Nas geotym jede a urcite bychom tam chteli aspon nejakou kesulku odlovit.

Upraveno uživatelem luban
Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

hmmm, pěkná :-) já mám new taky - v mobilu, nokia N900 a tam nějaký program. Ukazuje to podle souřadnic a podle sítě. Byl jsem zvyklý hledat v okruhu 10m, ale s tímhle mi to zatím ukazovalo cca na metr :-)

 

Takže si myslím že na tom budeš ještě líp, jinak před týdnem a něco jsme našli 5 keší .-)) cyklovýlet, aj jsem spadl na ledu :-D

Odkaz ke komentáři

tak ono těm údajům o přesnosti nesmíš zase tak moc věřit...ale samozřejmě, čím menší číslo tím lepší. Na druhou stranu stačí, aby byly souřadnice zaměřeny starším přístrojem + naměřená nepřesnost a je ti 1m přesnost stejně k nčemu. Já odlovil jednu teď za sněhu a druhou jsem nenašel...je to nano, někde na plotě, tak se musím vrátit a prohlídnout asi tak 70m plotu :palec:

Odkaz ke komentáři

to co jsi vybral je GPSMAP 62s?

 

tak ono těm údajům o přesnosti nesmíš zase tak moc věřit...ale samozřejmě, čím menší číslo tím lepší. Na druhou stranu stačí, aby byly souřadnice zaměřeny starším přístrojem + naměřená nepřesnost a je ti 1m přesnost stejně k nčemu. Já odlovil jednu teď za sněhu a druhou jsem nenašel...je to nano, někde na plotě, tak se musím vrátit a prohlídnout asi tak 70m plotu :palec:

70m plotu :D

my jsme našli špatně zaměřenou tak o 30m a dalo to zabrat ji najít :lol:

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...