Přejít na obsah

BrilliantovéTdiCombi


Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...

Na OC fórum to asi nepatří,ale tady jedna fotka fabky ve sníženém stavu :) ,bohužel nedalo se s tím jezdit tak jak bych si představoval a tahat vozík už vůbec ne :( ,takže podvozek putuje k novému majiteli..

 

 

Kdyby ale někdo náhodou věděl o nižších pružinách na předek,alespoň -30 a víc za rozumný peníz,tak bych se tomu nebránil :D ..

post-32557-0-65037300-1466451165_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Stočil jsem podvozek na max dolů,ale jsem tou výškou trochu zklamaný,myslel jsem že to teda bude níž :( ..

Zato jsem ale velice spokojený s funkčností.. Auto je pohodlné,krásně tlumí nerovnosti a přitom v zatáčkách sedí jako přibité.. :palec: Nikde nic nedrhne ani neklepe,takže ve výsledku spokojenost ;) :D ..

post-32557-0-97697200-1467280831_thumb.jpg

 

 

Ještě přibyla na autě malá drobnost,akorád ještě čekám až dorazí konektor z Číny ať jí můžu zapojit :) ..

post-32557-0-50324400-1467280951_thumb.jpg

 

 

 

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...
  • o 2 týdny později...

Ty kokso,vďaka Lumi :rolleyes: .

 

Já musím taky chválit, ty tvoje laufy jsou bezkonkurenční.

 

Jinak dík moc za luxusní fotku..

 

 

Tady jedna fotka ode mě. Naši malí škodováci uznali,že je to třeba ještě o chlup snížit.. :D

 

post-32557-0-26504900-1473018005_thumb.jpg

 

 

 

 

 

 

ps: dnes jsem měl ve schránce svolávačku k přehrání softu kvůli emisím. Je tady taky někdo takový? Není to povinné,že? Já už nový soft mám od Funa a docela mi vyhovuje :D :D :D ..

Odkaz ke komentáři

Adolfik: no provedl jsem s tím to, že od STK jezdím nahoře a na zimních 15" ... na 19" mám sjeté zadní pneu a na těch 15" už mám zimáky na dojetí. jelikož letos bylo už moc investic, tak jsem se rozhodl už to nechat tak, dojezdit staré zimáky a pak na zimu přezout na nové a letní na 19" až na jaře... ale spíše si pohrávám s myšlenkou pořídit jiné auto, přece jenom těch 1.6tek už bylo dost, takže octa už možná zůstane nahoře a na 15" do prodeje, ale to vše se ještě uvidí podle situace

 

pissi: nj, je to opravdu těžké to vydržet, absolutně mě to nebaví když to není extrémně tvrdé a pomalé pod tíhou kol :D a jak ti to po chipu funguje? už máš za sebou delší cestu, i když vím že s kluky tak si asi moc pavouky z výfuku nevyfoukával, ale asi už to máš víc odzkoušené, zajímalo by mě jak to jede v tom chipu

Odkaz ke komentáři

Je to hodně znát :palec: . Auto sice není tak živé,jak jsem byl zvyklý s RSa ale má o dost větší sílu a zátah v kopcích. Když chceš jet svižně tak je to třeba víc vytáčet,ale ten výkon je pak ještě víc znát..

Jak ale říkáš,jeli jsme s klukama,takže pianko.. ;) :)

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Tak na geometrii nezjistí vůli v čepech nebo tyčkách řízení...  Možná by bylo lepší zajet do jiného servisu, kde ví co dělají. Odhalit vůle v řízení a celkově na částech nápravy by měl být základ! 
    • To mne bohužel nenapadlo.. tipoval sem to na ty čepy jelikož sem to auto nedávno kupoval. Také je mi divné že mechanik na geometrii nic špatného nezjistil, řekl jen že geometrie je ok já sedl do auta a žádná změna..krom té geometrie sem mu předem zmiňoval i tu vůli řízení.. 
    • Ahoj, často je i vůle v tyčkách řízení, tak je dobré měnit s čepy i tyčky. To by měl ale dobrý mechanik zjistit ještě před opravou! 
×
×
  • Vytvořit...