Přejít na obsah

BrilliantovéTdiCombi


Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...

Na OC fórum to asi nepatří,ale tady jedna fotka fabky ve sníženém stavu :) ,bohužel nedalo se s tím jezdit tak jak bych si představoval a tahat vozík už vůbec ne :( ,takže podvozek putuje k novému majiteli..

 

 

Kdyby ale někdo náhodou věděl o nižších pružinách na předek,alespoň -30 a víc za rozumný peníz,tak bych se tomu nebránil :D ..

post-32557-0-65037300-1466451165_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Stočil jsem podvozek na max dolů,ale jsem tou výškou trochu zklamaný,myslel jsem že to teda bude níž :( ..

Zato jsem ale velice spokojený s funkčností.. Auto je pohodlné,krásně tlumí nerovnosti a přitom v zatáčkách sedí jako přibité.. :palec: Nikde nic nedrhne ani neklepe,takže ve výsledku spokojenost ;) :D ..

post-32557-0-97697200-1467280831_thumb.jpg

 

 

Ještě přibyla na autě malá drobnost,akorád ještě čekám až dorazí konektor z Číny ať jí můžu zapojit :) ..

post-32557-0-50324400-1467280951_thumb.jpg

 

 

 

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...
  • o 2 týdny později...

Ty kokso,vďaka Lumi :rolleyes: .

 

Já musím taky chválit, ty tvoje laufy jsou bezkonkurenční.

 

Jinak dík moc za luxusní fotku..

 

 

Tady jedna fotka ode mě. Naši malí škodováci uznali,že je to třeba ještě o chlup snížit.. :D

 

post-32557-0-26504900-1473018005_thumb.jpg

 

 

 

 

 

 

ps: dnes jsem měl ve schránce svolávačku k přehrání softu kvůli emisím. Je tady taky někdo takový? Není to povinné,že? Já už nový soft mám od Funa a docela mi vyhovuje :D :D :D ..

Odkaz ke komentáři

Adolfik: no provedl jsem s tím to, že od STK jezdím nahoře a na zimních 15" ... na 19" mám sjeté zadní pneu a na těch 15" už mám zimáky na dojetí. jelikož letos bylo už moc investic, tak jsem se rozhodl už to nechat tak, dojezdit staré zimáky a pak na zimu přezout na nové a letní na 19" až na jaře... ale spíše si pohrávám s myšlenkou pořídit jiné auto, přece jenom těch 1.6tek už bylo dost, takže octa už možná zůstane nahoře a na 15" do prodeje, ale to vše se ještě uvidí podle situace

 

pissi: nj, je to opravdu těžké to vydržet, absolutně mě to nebaví když to není extrémně tvrdé a pomalé pod tíhou kol :D a jak ti to po chipu funguje? už máš za sebou delší cestu, i když vím že s kluky tak si asi moc pavouky z výfuku nevyfoukával, ale asi už to máš víc odzkoušené, zajímalo by mě jak to jede v tom chipu

Odkaz ke komentáři

Je to hodně znát :palec: . Auto sice není tak živé,jak jsem byl zvyklý s RSa ale má o dost větší sílu a zátah v kopcích. Když chceš jet svižně tak je to třeba víc vytáčet,ale ten výkon je pak ještě víc znát..

Jak ale říkáš,jeli jsme s klukama,takže pianko.. ;) :)

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...