Přejít na obsah

AAA Auto – Recenze & zkušenosti (Výkup aut)


Guest uriel

Doporučené příspěvky

No nerek bych ze ty auta v automobylce lepe svari nez negdo gdo umi. Ono je tech druhu svaru stovka a kazdy ma neco do sebe, takze gdyz to negdo umi a vi co dela tak podle mne to nemusy byt zle. Treba ty nove octavie Tour (uz jsme to v nejakem tema resily) jsou opravud nerozlisne od klasickih, ale za otevru kapotu a uvidim jak jsou delany ty svary vedle tlumicu tak to mne bezi husi kuze! Je to delane o trosicku lepe nez gdy bych to ja delal doma (a to jeste s tim svaricem delat neumim :) ). proste hrube (skoro jako rucne delane) svary, a toho tmelu je tam cca 1kg na obou stranach. jeden muj znamy ktery je autoklempir uz spravoval par nich a rikal ze to snad neni mozne ze to auto takove z tovarny vyslo. Rikal ze uplne nove auto tezko prodas bez kecu od kupujiciho ze to bylo strelene ze predu. Proste rika ze jsou ty stare - do roku 2006 mnohem lepe udelane a pevnejsi nez ty Tour. A take rika ze co se tyce novyh aut tak je O2 skoro jako tank jak je to pevne udelano a jak je silna "zevnitr". A to co on dela je neco podobniho jako VSemi, proste slozi to auto aby se to potom nepoznalo, dokonce gdyz to dela pro sebe tak uz v zadnem pripade ne pozna nigdo ze to bylo "tukle" - ani s tim mericem laku :palec:

Odkaz ke komentáři

Ja sem shanem Octavku,musel to byt benzin,nejradeji 1,6 s klimou po faceliftu.

Na KM moc nedam,auta toho vydrzi dost,spis jde o stav.

Sem si myslel,ze v 3A nebude problem takovou Otku najit,ale.....

No nic,o stavu aut psat nechci - to vsichni znate,ale chtel jsem se podelit o poznatky ohledne financovani.

Nabidli mi Otku z 2006 za 180k.

Na dotaz ohledne inzerovanych slev pri jejich financovani (10-50k) mi bylo receno,ze se to vubec nevyplati ( v mem pripade se melo jednat o 30k) , ze slevu dava leasingovka a ne 3A ,tudis ze ty prachy stejne ze me dostanou ve splatkach.

Rek sem si O.K. , tak to spocitejte ze 180k s lepsima podminkama.Pani chcili pocita a pak hlasi - musime pripocitat jeste 5k o ktere se navyśi cena za provereni u Cebie,protoze to chcete splacet.

 

Zaver: na netu ,nebo po telefonu si domluvite auto se slevou za 150k , ale ve finale to auto stoji 185k a to jste jeste neujeli ani 1km :-)

 

(asi nema smysl psat,ze auto melo mit "lehce promackly prah" od heveru , ale pocinaje prednim naraznikem a konce zadni napravou to bylo vlnobiti)

 

Tak jsem rekl,ze to nechci (pred tim jsem videl jeste par aut,ktere nebyly tak uplne spatne,ale zase byly predrazene) - vyhodili me se slovy, ze to se mnou nema cenu.

 

Nakonec jsem koupil auto pres dve vesnice (2002 elegance 115k s tim,ze si vymenim tlumice a pera , jinak O.K.)

Odkaz ke komentáři
Guest chipmann

JJ já jsem koupil takhle feldu v AAA a už nikdy více až po přečtení celé smlouvy doma jelikož tam na to není čas smlouva tenkrát měla 4str. bylo malým písmem napsaný že auto které jsem koupil je na náhradní díly !!!!!!! Ale moje chyba už jsem se poučil

Odkaz ke komentáři

"Podvodníci vycházejí vstříc přání lidí"

 

 

Krásná a pravdivá věta.....továrna na sny jak se říká u nás na dílně :)

 

bohužel,prodat se snaží každý za co nejvíc....a je spousta lidí co hledí jen na to jak auto vypadá a kolik má na budíkoch

Odkaz ke komentáři
ty douračky se prodávají úplně všude...nejen v AAA...naprosto v každém bazaru to bez problémů vykoupí pač o tom ani neví....a taky vím o čem mluvím..takže jestli v Ačkách bo kdekoliv jinde je to naprosto stejné...

 

ved ja nehovorim ze je to len v AAA,u nas je to v kazdom,uplne dobodky v kazdom bazare tak,ale ani jeden ti neponukne garanciu na nekradnute,garanciu na to,ze je auto neburane atd,jedine AAA auto ma na vsetko garancie,preto ma to serie najviac,ze o to viac klamu,a ako pisal tu niekto ze pri spisovani zmluvy ta nechaju vykysnut 4 hodiny a potom si uz taky vynervovany ze podpises vsetko bez toho aby si si poriadne precital zmluvu a doma zistis ze si podpisal kadeco,to su AAA,je to ich taktika,a ten slavny telemarketing ani nehovorim :-)

Odkaz ke komentáři

ale ta kouzelna formule že auto kupuješ ve stavu v jakém je v kaýdé smlouvě s bazarem....a pokud b bazaru rekneš že jestli ti dají garanci na nehavarovaný vůz tak ti ten papír taky někde jají..a AAA ti ho taky nedají ke všem autám...

je to jen a jen reklama na nalákání lidí...to samé jak když vidíš reklamu na OCT "již od...." a cena je pak taky úplně jinde.. v dnešní době šidí každý..jinak by nevydělali :)

a už sem to říkal několikrát..ty bazary samy neví kolikrát co prodávají...není to že si ty bouraky opravují samy...

Odkaz ke komentáři
ale ta kouzelna formule že auto kupuješ ve stavu v jakém je v kaýdé smlouvě s bazarem....a pokud b bazaru rekneš že jestli ti dají garanci na nehavarovaný vůz tak ti ten papír taky někde jají..a AAA ti ho taky nedají ke všem autám...

je to jen a jen reklama na nalákání lidí...to samé jak když vidíš reklamu na OCT "již od...." a cena je pak taky úplně jinde.. v dnešní době šidí každý..jinak by nevydělali :D

a už sem to říkal několikrát..ty bazary samy neví kolikrát co prodávají...není to že si ty bouraky opravují samy...

 

 

jj,suhlasim :)

Odkaz ke komentáři
Guest chipmann
ideální když koupíš např. lehce ťuklé auto kde je slušná cena ...a oprava výjde taky na rozumný peníz..auto máš za nějaký ten týden hotové a přesně víš co tomu je....

Tak tak moje řeč jenže u nás chce každý nebouraný a nejeto max.80tis :)

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

nebudu se zastávat áček ale taky po nich nebudu plivat-z malejma autobazarama mám špatný zkušenosti,na áčka nemůžu říct půl slova

výměna vozu do 14ti dnů je podmíněna najetejma 200 kilometrama max-což je výsměch ale dobrej reklamní tah,záruka 12 měsíců ale do částky 10 tisíc za opravu -byznys je byznys.auto za 2 kila na splátky a akontací 20 000.-Kč-kolik myslíte že za 3 roky přeplatím- kilo-ale je to moje rozhodnutí...

stav auta? po důkladným prolezení lehce tuklý na zadní světlo ale zvenku precizně spravený,jinak serviska...

vím přesně co kupuju a v jakým je to stavu.kdybych chtěl jistotu tak si koupím O1 tour v TDIčku a výbavou co bych chtěl tak za ni (ne)dám 660 000.-Kč

at žije jistota :smich:

jen chci říct že pokud někdo autům rozumí vybere si zrovna jako v áčkách tak kdekoliv jinde-klidně i na ulici u překupníka...

Odkaz ke komentáři

Přesně to jsem tady psal už asi 2x. Prostě kdekoliv, nejde kupovat jetý auto jako rohlíky v krámě a číst co podepisuju to je životní nutnost a povinnost jinak můžu naříkat jen a jen na svou blbost... Já jsem tam Octu kupoval čtyři dny, než jsem dostal podmínky pro mě akceptovatelné. Když se mě snažili ždímat a "zdržovali abych začal být netrpělivý" tak jsem se prostě zvedl "sorry nemám už čas, stavím se zítra" a odešel... Oni potřebovali prodat, já jsem mohl koupit kdekoliv.

Upraveno uživatelem Murder
Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...

Zalezi, ale mnel bys hodne toho poznat sam. Nevym, ne kazdej je proste haklvy na sve (budouci) auto, nekomu proste to ze tam mezi blatnikem a kapotu muzes vstrcit prst nerika nic. Nekomu ano. Chce to poradne prolist cele auto, zkontrolovat vsehna data vyroby na paseh, plasteh kolem airbagu, predkuy vozidla (maska, svetla, plasti akumulatoru, na motoru, ...) proste ta mista ktera nejcastejc prihazeji k urazu, pokud tam vsehno sedi, tak je pravepodobne ze to nebylo havarovane ale nemusi to znamenat, dneska dokazou to poradne zamazat.

 

Ja treba vym ze moje byla tukla ze zadu, ale proste ostatni vse sedelo a bylo tak jak ma, tak jsem to prekousnul a koupil. Pred nejakym dnem jsem se dozvedel ze mam kapotu kufru rok 2002, ale s tim jsem uz pocital tak my to zas tak moc nevadilo, a zadni sklo je origo, plasty v kufru jsou origo, zadni svetlo, vse je r.v. 2000 (10.mesic) jak cele auto, takze bud se negdo s tim hral a snazil se to zamaskovat nebo to byla nejaka blbost.

Odkaz ke komentáři

Zdravim :palec:

 

Tak dneska jdu do OVY do AAA prodat lagunu 01 1.6 16V hatch ..a beru octu na vymenu ..vcera sem tam chodil 2hodiny a nasel cca 2auta (naroky: combajn>TDI>66-81kw>2000+>cena okolo 100tis) .. zajimavy bylo ze na netu sem jich nasel asi 10 do kterych bych eventualne sel..na place dva .

Hodne rychle se jim to tam meni.

 

Kazdopadne tedkom resim pres kterej servis v ostrave udelat prohlidku nakou poradnou at se mi auto nerozpadne za tyden .. Idealni by bylo mit nejakeho technika ktery by se mnou prosel plac.. najdeme favorita a pak na servis ..

 

Vim ze je to narychlo ale lagune to nevysvetlim :palec:

Odkaz ke komentáři

hmm .. tak fiasko .. kolem laguny chodili hodinu pak projizdka ..plno kecu.

Pak mi rekli ze na protiuctu mi daji max 40-50tis .. a to jeste zalezi do jaky ceny si auto vyberu.

 

Rikam si ... zkusim

Kouknem co tu mate ..vytahnu jednu Octu

 

http://www.aaaauto.cz/cz/skoda-octavia/car...nch=12&sort[0]=4&sort[1]=0

urcite nema predfaceliftovy zadni cerny pruh na kufru ,dolamany naraznik+predni svetla..mezery > zadni lampy jakesi zasedle jedna jina nez druha ..

 

Za to mela cenu se kterou se neda hybat ..bud v obrovske akci! za zminenych 129tis pouze pres uver cili spickove splatky na 36mes po 4100 (bez havarijniho a zak(to zakone sem se ptal tak meli za 8,5 litru rocne! hovada) > samozrejme berme do vypuctu take fakt ze davam akontaci (lagunu) 40litru.

Pokud hotove tak tady umime ze 159 500,- slevit tak maximalne 2-7 tis ..

 

Pak meli dalsi chutovku

http://www.aaaauto.cz/cz/skoda-octavia/car...anch=5&sort[0]=4&sort[1]=0

kde mi u hlavniho PC rekli ze ma zhruba 300tis najeto podle jejich mechanika + s tim ze tam je v hotovosti cena 149tis..a pres uver bych to mel za vanocnich 139tis

 

;)

tak nic jel jsem domu.

Ted vemu par penez zajedu na diagn. laguny a poresim ze mi nejde nastartovat (teple starty) + celkem nizke ot pri vyrazeni nebo na spojce za jizdy popadaji nekam k 550 ot a pak se do trech sec vrati na klasickych 750-800.

 

Radsi renaulta kteryho mam rok a nikde me nenechal mam u nej udelany rozvody > kladky > pumpa > drazkovy remen > olej + ted budu muset resit vyse uvedene (otacky a teple starty)

nez octu s TDI za 150litru , ja ji chtel ..i jsem si uvedomoval ze pujdu do koncernovyho vozu urcite kvality a hlavne motorizace ,ze to nebude "nevyspitatelny zabozrout" (jak se rika) ale abych to splacel 3 roky a takovy kusy..tak to zas asi ne.

 

Za tech 40 prodam tu lagunu i za rok ..do ty doby budu koukat na soukromy inzerce a setrit ;)

Odkaz ke komentáři

Super, jeden z mála co si v AAA dovede spočítat kolik za auto zaplatí před zaplacením a nepláče po koupi jací to jsou zloději, oni jsou jen obchodníci... Cena se dá u nich vyhádat, ale i když čím dál hůře, krize dorazila i na ně.

Vydrž s renckem a došetři, za rok koupíš voňavku..

Odkaz ke komentáři

co se tyka renaultu ..tak je to zrovna takovej ten kousek kde poradne nic neni co se tyce elektroniky (bohate>poruchove)

Mam 2x okna v elektrice , zrcatka vyhrivane elektrika , brzd. assisten , man klima a to bude vsechno ;)

 

A co se tyce motorizace tak benziny renault celkem umi narozdil od dCi a tech 79KW taky neni zas tak malo na 1.6 > kazdopadne mit rozumnou nabidku tak bych do koncernu sel ale takto ?

 

jindy...

 

;)

Odkaz ke komentáři
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Laurinka je na prodej, cena k diskusi. Najeto 360 tkm, pravidelně měním rozvody a olej, tankuju jen Maxxmotion. Motorově všechno v pořádku, klimatizuje, interiér nese známky používání, exteriér odpovídá věku a nájezdu, začíná reznout, lak se loupe, takže co si budem... Minimálně jako pracant bude ještě dlouho jezdit (STK 01/2024), hezky hrát (zesík, můžu nechat i subwoofer).  Je čas se posunout dál, Baghíra zůstává doma. Fotky ještě nemám, průběžně čistím interiér.
    • Tak udělal sem co jste psal, sundal sem i manžety kde jsou spojené tyčky k řízení ale v tyčkách žádná vůle vše jde slyšet od hřebenu..ještě to řízení má takový stěhovací šroubek tím tomu asi nepomůžu? A 2. Otázka, řízení musí být ze stejného modelu? Mám 7.97 tj.kratší čepy..
    • Dveře, jako že plech určitě stejný, ostatní věci jako zámek, spouštění okna a řj už mohou být jiné. Ale to se přehodí.
×
×
  • Vytvořit...