Přejít na obsah

Historie vozu


Majkl_

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...
  • o 10 měsíců později...

Tak, stačilo by právě vyjet ty opravy, stisknout CTRL + A, CTRL + C a pak mi do mailu hodit CTR + V :) Nebo nevím jakým způsobem to mají zobrazeno. Dneska zkusím, máme dvě autorizované škodovky u nás,

 

A víte důvod proč toto info nechtějí podávat ? Mě to přijde prostě absurdní..

Odkaz ke komentáři

Len si myslím, nemám to overené z praxe, kto chce servisnú históriu väčšinou, alebo skoro nikdy nie je majiteľom vozidla. A podávať niekomu info o cudzom vozidle je trochu mimo. Druhá vec, sú normohodiny, ich hodnota + necenníkové práce a ich hodnota. A to je isto obchodná a finančná stratégia firmy či už AŠ alebo servisu.

Odkaz ke komentáři

Osobně to nemám ověřený, ale řešilo se to hodně na VW clubu, kde se spousta klůbáků přesvědčila i osobně, že se nic tisknout nebude. Je to nařízení v celým koncernu. Je jediná možnost a to nahlédnutí, popř. když narazíte na někoho rozumnýho, můžete si cokoliv opsat nebo nafotit.

 

Samozřejmě pokud bude někde známej, tak ten by to asi vytisknul nebo poslal na email. Možná vyzkoušet kapříka, ale moc bych na to nevsázel. Je to vždycky jen o lidech.

Odkaz ke komentáři

Já chci právě komplet historii ze svého auta, protože auto bylo pravidelně servisováno a rád bych věděl, co kdy bylo měněno, ať se na to můžu zaměřit a preventivně měnit to, co dlouho měněno nebylo.

 

 

Len si myslím, nemám to overené z praxe, kto chce servisnú históriu väčšinou, alebo skoro nikdy nie je majiteľom vozidla. A podávať niekomu info o cudzom vozidle je trochu mimo. Druhá vec, sú normohodiny, ich hodnota + necenníkové práce a ich hodnota. A to je isto obchodná a finančná stratégia firmy či už AŠ alebo servisu.

Podle mě není problém vyjet jen určitá data, nezajímá mě, kolik to stálo. Stačí mi info - Při 100 tis km. - výměna předních kotoučů apod...

 

Nějak jsem to nestíhal tak snad to dneska objedu :) Popřípadě, pokud máte někoho známého, s kterým by se dalo domluvit, bylo by fajn :) Na netu jsem viděl ELSA Pro ke stažení, nějak jsem to nekoumal, ale je možnost si ten soft i s daty stáhnout ??

Odkaz ke komentáři

Podle mě není problém vyjet jen určitá data, nezajímá mě, kolik to stálo. Stačí mi info - Při 100 tis km. - výměna předních kotoučů apod...

 

 

Neviem si predstaviť robiť ručne výcuc z položiek, z každej niečo, aj keby to bolo v exceli... Robota navyše, z princípu nedajú údaje a vec je vyriešená. Priznajme si, že ten technik má čo robiť aj bez toho. Predstva, že každé auto je servisované len v autorizáku, má svoju servisku úplne a správne vyplnenú je pekná, ale vieme ako to chodí v skutočnosti.

Odkaz ke komentáři

Já servisku vyplněnou mám, ale nevyčtu z toho, co bylo měněno :(

 

Bude mě to stát asi nějakou dobrou flašku, ale i kdybych měl objet všechny škodovky v okolí tak to z někoho snad dostanu :D

 

Jak říkám, doteď nechápu DŮVOD, proč by nemohli majiteli auta vyjet historii. Vždyť to je v jejich zájmu, uvidím, že brzdy tam jsou od výroby, tak je u nich nechám vyměnit (příklad).

 

Sere mě to, hrozným způsobem :(

Odkaz ke komentáři

Podle oficiálního vyjádření VW,Škoda,Audi atd., je možno sdělit historii k danému vozu na optání zdarma. Pořídit jakoukoli kopii je zakázané. Tisknout možno pouze pro interní použití daného servisu.

Takže tak to funguje v ČR, ale je to o lidech a přístupu jak jsem psal výše. Někde ti to ukážou, někde tě pošlou někam, někde za to něco budou chtít, ale nepočítej s tím, že ti někde něco vytisknout, ať jsi majitel či nikoliv...

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...