Přejít na obsah

zpětné zrcátka


dpam

Doporučené příspěvky

Zdravím.
Mám oktávku 1.6 1998 takže předface , a nefunguje mi seřizování zpětných zrcátek. Samotné zrcátka jsou 100% OK, pojistky jsem zkoušel měnit takže nevím kde jinde by mohl být problém ? Nějaké ukostření nebo tak ? Nevím vůbec kde a co hledat.

Nevíte někdo ?

PS:(to samé platí pro vyhřívání zadního okna - taky nefunguje a pojistky jsem zkoušel )

Díky za jakoukoliv radu !

Odkaz ke komentáři

co se týče těch zrcátek nedřív zkouknout káble v průchodce mezi dveřma a poté tapec dolů a dukladná kontrola konektoru řj oken dveří řidiče hnijou jak piny tak kontakty v samotným konektoru,zaměř se na žlutý drát s červeným pruhem mělo by v něm bejt stálé napětí

zkus za něj zatáhnout zda ho nevysuneš z konektoru

mě se stalo že uhnil tak že to nebylo vidět a až tím že sem ho vytáhl sem přišel na to kde je vlastně problém :palec:

Odkaz ke komentáři

co se týče těch zrcátek nedřív zkouknout káble v průchodce mezi dveřma a poté tapec dolů a dukladná kontrola konektoru řj oken dveří řidiče hnijou jak piny tak kontakty v samotným konektoru,zaměř se na žlutý drát s červeným pruhem mělo by v něm bejt stálé napětí

zkus za něj zatáhnout zda ho nevysuneš z konektoru

mě se stalo že uhnil tak že to nebylo vidět a až tím že sem ho vytáhl sem přišel na to kde je vlastně problém :palec:

Ok dík moc :) určitě zkusím.

 

 

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Inzerát platí jen do 14.5.!Prodám Škodu Octavia, 1.9 TDI, v provedení TourRegistrováno 12.11.2009Najeto 437 000 KmVIN TMBDS41U4A8840113Typ 1U, Variante: STAXRX01, Verze NFM5S5Barva: šedá tmavá metalízaHistorie:Do r. 2009 – 2019 firemní vozidlo otce, který spravuje vozový park firmy. Sám staví veterány, takže vozidlo bylo pravidelně servisováno a udržováno v perfektním stavu.2019 – 2024 odkoupeno od firmy, řídila jsem jen já, (jezdím 16 let bez vážnější nehody).Průběh nehody: Řidič přede mnou z vysoké rychlosti prudce zabrzdil aby vpustil chodce, kterého přehlédl kvůli špatné viditelnosti. Na mokré silnici jsem nestihla dobrzdit.Opravy a změny:Do r. 2019 vše zapsáno v servisní knížcePo r. 2020 měněn pouze startér a kloub s manžetou na LP kole, levé zrcátkoPovrchové škrábance laku jsem letos plánovala rozleštit a nechala jsem namíchat lak – přenechám.Plánovala jsem ji opravit a udržovat co nejdéle ideálně až do stavu veterána, ale bohužel dlouhodobě nevyhovuje mým aktivitám, nyní odkupujeme od firmy combi.Pojišťovna vyčíslila hodnotu vozu před poškozením na 37 000 a nabízí odkup (do 14.5.), ale rozhodli jsme se nabídnout ho touto formou i jiným zájemcům.Pro více informací volejte 722 706 180.
    • No ono po výměně brzd vibrace nejsou, ale kolo se hřeje vyměnilo se vše kolem brzd a bez výsledku. Proto se ptám jestli to může dělat náboj když při jízdě nehučí, každopádně už je objednaný takže v úterý by měl dorazit a ve středu se hned vymění tak doufám že bude klid už.
×
×
  • Vytvořit...